Clinic for Luck

(2 názory)

Prestižní klinika plastické chirurgie Clinic for Luck v čele s významnými českými plastickými chirurgy MUDr. Pavel Giebel, MUDr. Josef Němeček a MUDr. Denis Berezovskiy. Nabízíme komplexní služby obo... Více

Clinic for Luck

U Nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Nabízíme komplexní služby oboru plastické chirurgie.

Zákroky

• Plastika končetin
  • Plastika uší
  • Modelace genitálií
  • Labioplastika - modelace stydkých pysků
  • Obnažení a redukce předkožky klitorisu

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• B
    Lékař: MUDr. Pavel Giebel Bleferoplastika horních víček

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spokojena a doporučuji všem k využití jeho služeb.Výsledkem operace jsem nadšena, i když jsem přišla pět minut po dvanácté.

• N
    Lékař: MUDr. Josef Němeček Augmentace prsou

Operoval mne MUDr.Němeček, naprosto skvělý přístup a výsledek augmentace. Komunikace s panem doktorem po telefonu když jsem měla dotaz také super. Ovšem krásná sestřička Evička Hugyeczová, která se o mne starala před operací a po celý den po operaci - moc děkuji. Když je člověk bolavý a má vedle sebe takového usměvavého anděla s vlídným slovem, je mu hned lépe. Ještě jednou děkuji. :)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu