Clinic for Luck

(10 názorů)

Prestižní klinika plastické chirurgie Clinic for Luck v čele s významnými českými plastickými chirurgy MUDr. Pavel Giebel, MUDr. Josef Němeček a MUDr. Denis Berezovskiy. Nabízíme komplexní služby obo... Více

Clinic for Luck

U Nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Nabízíme komplexní služby oboru plastické chirurgie.

Zákroky

• Plastika končetin
  • Plastika uší
  • Modelace genitálií
  • Labioplastika - modelace stydkých pysků
  • Obnažení a redukce předkožky klitorisu

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Pavel Giebel Bleferoplastika horních víček

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spokojena a doporučuji všem k využití jeho služeb.Výsledkem operace jsem nadšena, i když jsem přišla pět minut po dvanácté.

Lékař: MUDr. Josef Němeček Augmentace prsou

Operoval mne MUDr.Němeček, naprosto skvělý přístup a výsledek augmentace. Komunikace s panem doktorem po telefonu když jsem měla dotaz také super. Ovšem krásná sestřička Evička Hugyeczová, která se o mne starala před operací a po celý den po operaci - moc děkuji. Když je člověk bolavý a má vedle sebe takového usměvavého anděla s vlídným slovem, je mu hned lépe. Ještě jednou děkuji. :)

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

4.9.2012 Mám skoro týden po operaci nosu, zatim mohu hodnotit přístup a kliniku. Přístup nadstandartní, jak konzultace, průběh operace tak i po operaci!!! Klinika je parádní a takovou péči jsem ještě nězažila, opravdu mohu doporučit!!! Sestřičky jsou vechny příjemné a vstřícné. Pan doktor je milý a na vše odpoví. Při hospitalizaci nás kontroloval několikrát denně. Konzultace byla zdarma.... což je také parádní. Nos mi ukázal po operaci ihned večer nafocený, to jsem také ani od známých ani v diskuzích nikdy neslyšela!!! Takže to čekání do sundání sádry mám příjemnější :-). Pana primáře a jeho kliniku mohu vřele doporučit!!!! Ráda se pak i podělim o další zkušenosti :-).

Doplněno: 24.10.2012
    mám 2 měsíce po operaci a jsem naprosto spokojená, jak s přístupem tak s výsledkem. Snad i další hojivý proces proběhne v pořádku. Panu primáři za vše děkuji !!!!

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

Zákrok jsem podstoupila, poležela si a s výsledkem jsem již nyní max. spokojená. Pan primář je opravdu mistrem ve svém oboru, jelikož skutečnost předčila mé očekávání. A jestliže někde existují ty nejhodnější sestřičky, pak ty u pana primáře Giebela. Klinika je vedena v komornějším duchu s lidským přístupem na každém kroku. Jen je škoda, že klientela této kliniky je převážně zahraniční, protože takový přístup bych přála i našim ženám.
    Takže za sebe musím říct: maximální spokojenost.

Lékař: MUDr. Josef Němeček

Skvělý profesionál.

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

Zákrok teprve čekám, ale již na základě konzultace mohu říct,
    naprosto úžasný přístup k pacientkám, velmi příjemné prostředí a konzultace zdarma(!). Byla jsem v šoku, jelikož jsem měla obavy jakého přijetí se mi dostane. Bohužel mohu srovnávat, byla jsem totiž na velké klinice CLT v Teplicích na zákroku, který trval sice 10 minut, ale konzultace před ním trvala půl hodiny, stála 300 korun, byla vedena monologem, navíc lékařem, který spíše připomínal lidového provozního ve čtyřce bez větráku. Oddrmolil v jedné větě svou půlhoďku a po té se slovy "tak pojďte ať to máme za sebou," zákrok provedl. Bohužel se nepovedl, musela jsem po několika týdnech na opravu (zdarma)a pan doktor lidovka se opět tvářil tak znechuceně, že mi bylo trapně za něj. Bohužel se zákrok ani napodruhé nepovedl, ale já už se nikdy neodvážila do této kliniky vstoupit.

Jelikož jsem si opravdu dlouho vybírala, kterému lékaři se do rukou svěřím, odcházela jsem od MUDr.Giebela příjemně překvapená. Až bude zákrok za mnou, ráda se i o něj podělím. Zatím maximální spokojenost!!!

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

Můžu všem doporučit.Vřelý přístup.Byl vždy i přes nastalé problémy velice ochotný.To platí i pro personál.Jsem velice spokojená.Jana Mitášová

Lékař: MUDr. Josef Němeček

Vlídný, milý a velmi dobrý odborník na svém místě.

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

Byla jsem velice spokojena. Výsledek augmentace výborný. Všem pana doktora Giebela vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Pavel Giebel

Vše v pořádku, vše proběhlo podle mích představ. Přístup pana doktora Giebela řadím mezi nejlepší. Děkuji moc a všem velmi doporučuji.