Clinic for Luck

(10 názorů)

Prestižní klinika plastické chirurgie Clinic for Luck v čele s významnými českými plastickými chirurgy MUDr. Pavel Giebel, MUDr. Josef Němeček a MUDr. Denis Berezovskiy. Nabízíme komplexní služby obo... Více

Clinic for Luck

U Nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Nabízíme komplexní služby oboru plastické chirurgie.

Zákroky

• Plastika končetin
  • Plastika uší
  • Modelace genitálií
  • Labioplastika - modelace stydkých pysků
  • Obnažení a redukce předkožky klitorisu

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• Josef Němeček

Plastický Chirurg, MUDr.

• N
      Umístění: Clinic for LuckSlužby: Augmentace prsou

Operoval mne MUDr.Němeček, naprosto skvělý přístup a výsledek augmentace. Komunikace s panem doktorem po telefonu když jsem měla dotaz také super. Ovšem krásná sestřička Evička Hugyeczová, která se o mne starala před operací a po celý den po operaci - moc děkuji. Když je člověk bolavý a má vedle sebe takového usměvavého anděla s vlídným slovem, je mu hned lépe. Ještě jednou děkuji. :)

• Skvělý profesionál.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Giebel

Plastický Chirurg, MUDr.

• B
      Umístění: Clinic for LuckSlužby: Bleferoplastika horních víček

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spokojena a doporučuji všem k využití jeho služeb.Výsledkem operace jsem nadšena, i když jsem přišla pět minut po dvanácté.

• J

4.9.2012 Mám skoro týden po operaci nosu, zatim mohu hodnotit přístup a kliniku. Přístup nadstandartní, jak konzultace, průběh operace tak i po operaci!!! Klinika je parádní a takovou péči jsem ještě nězažila, opravdu mohu doporučit!!! Sestřičky jsou vechny příjemné a vstřícné. Pan doktor je milý a na vše odpoví. Při hospitalizaci nás kontroloval několikrát denně. Konzultace byla zdarma.... což je také parádní. Nos mi ukázal po operaci ihned večer nafocený, to jsem také ani od známých ani v diskuzích nikdy neslyšela!!! Takže to čekání do sundání sádry mám příjemnější :-). Pana primáře a jeho kliniku mohu vřele doporučit!!!! Ráda se pak i podělim o další zkušenosti :-).

Doplněno: 24.10.2012
      mám 2 měsíce po operaci a jsem naprosto spokojená, jak s přístupem tak s výsledkem. Snad i další hojivý proces proběhne v pořádku. Panu primáři za vše děkuji !!!!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře