Cheb

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přístup pana doktora výborný, jako při předešlých zkušenostech v minulosti - svižné vyšetření bez zdržování, jasně a srozumitelně vysvětlená diagnóza a návrh dalšího postupu. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji. Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru. Více

17. listopadu 22, Cheb Mapa

Gynekologická ambulance

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Poliklinika Flora II Májová, Cheb Mapa

Ordinace Cheb

• Sexuolog, Gynekolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Výborný lékař, milý, slušný, usměvavý. K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Je to profesoinál se vším všudy. Zajímá se o vaše problémy, pošle vás na veškerá vyšetření, jen aby se ujistil, že jste v pořádku. Velmi si ho vážím a jsem ráda, že jsem v jeho péči. Více

J. K. Tyla 1568, Sokolov Mapa

Interní a tělovýchovné lékařství

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, má osobní přístup k pacientovi a vždy kromě receptu přidá i dobré rady a doporučení. Jsem s ní velmi spokojená a budu se těšit ještě dlouhé praxi této lékařky. Bohuslava Holečková Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Vynikající lékařka s lidským přístupem,odbornými znalostmi,ochotou pomáhat.U této lékařky je pacient v těch nejlepších rukách.Lze jen chválit. Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

• Internista, Chirurg

„Přestoupila jsem k p. doktorovi od jiného a jsem spokojené. jemné oštření dětí a bez většího pláče a vždy přístup příjemný a ruce doktora zlaté. Mohu doporučit. Více

Cheb Mapa

• „Szabo.I .Je to velmi příjemná paní doktorka,takových to lidí a lékařů by mělo být více a hned by na světě bylo lépe... Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Samostatná ordinace oftalmologie

• „Úžasný, lidský i profesionální přístup a péče sestřiček i pana doktora . Nikdy ,nikde jsem nezažila tak kladný a empatický přístup k pacientovi. V ordinaci doktora Svatka jsem se cítila komfortně já i můj syn . Bylo očividné, že nám chtějí pomoci a pracovali s citem. Jsem maximálně s touto chirurgií spokojena. Mohu 100 % doporučit. Negativa nevidím žádná. Kéž by všichni přistupovali ke svému oboru s láskou! Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

Chirurgická ambulance

• „Nejlepší zubní ordinace v ČR! Mohu jen doporučit. Nové pacienty ale bohužel nepříjmají. Praci odvadí pečlivě a poctivě. Nedá se vůbec nic vytknout! Více

U Divadla 172, Sokolov Mapa

Ambulance zubního lékaře

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už asi od 24 let a je to moje nejlepší doktorka,která pro mě hodně udělala a já jsem rád,že ji mám Více

Valdštejnova 682/20, Cheb Mapa

• „Někdy jsem si myslela , že mi ji seslalo samo nebe :) . Když už všechno vzdáte , najednou vysvitne slunce , a ukáže vám že můžete jít dál . Tím sluncem pro mě byla paní magistra. Více

Jednoty 1931, Sokolov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Naprosto profesionální přístup všech v této ordinaci. MUDr.Kropáček je "pan" doktor!!!!! Dle mého názoru,nemá konkurenci! Už teď se třesu strachy, až jednou přijde chvíle, že pana doktora bude muset někdo nahradit!!!! Děkuji upřímně za Vaše i vaše chování, jednání, prostě profesionální přístup. Martina M. - škoda, že lze nejvíc označit pouze 5hvězdiček!!! Více

26. dubna 9, Cheb Mapa

Soukromá chirurgická ordinace