Toužim

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

• Porodní asistentka

„Katka dělá svou práci s velkým zápalem, je odborně výborně připravená a neustále se vzdělává. Byla mi oporou při sbírání informací v těhotenství, při přípravě na porod i při poporodní péči o mě i miminko. Konzultovala jsem s ní spoustu protichůdných informací, na které jsem jako novopečená maminka narazila a vždy jsem dostala odpovědi, které mi nebraly mateřské kompetence, ale naopak mě podpořily v mém vlastním úsudku a informovaném rozhodnutí. Když se jí na něco zeptám, mám jistotu, že dostanu relevantní informace z různých úhlů pohledu. Katka podporuje přirozený porod, kojení, nošení dětí v ergonomickém nosítku nebo šátku a obecně kontaktní rodičovství, přesto přistupuje s respektem k rozhodnutí každé maminky a snaží se ji podpořit. Více

Polínka, Plzeň Mapa

Kontaktní místo porodní asistentky

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

• Plastický chirurg

1 názor

„Dňa 24.2 2016 som podstupila operáciu argumentáciu (zväčšenie prsníkov) Bola to moja najlepšia voľba zveriť sa do rúk práve panovi dr MUDr Csaba Toth. Úžasný odborník,skvelý človek s veľkým srdiečkom.Prsia su dokonalé ,prirodzene presne tak ako mi bolo sľúbené. Patrí Vám môj obdiv a veľká vďaka. Všetkým urcite odporúčam. Ďakujem za splnenie sna.. Více

Bezdružická 274, Planá Mapa

• „Pan doktor Lebeda je velmi šikovný a jemný. Sleduje nejnovější trendy v medicíně a mistrně je používá. Za mě i mou maminku ho můžeme vřele doporučit. Více

Mírové nám. 2, Karlovy Vary Mapa

Mírové nám. 2, 360 01 Karlovy Vary

• Otorinolaryngolog

„Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Dnes jsou lidi tak zlé misto toho aby byli vděčné .Velice ochotna p.doktorka i sestřička. Děkuji za letitou spolupráci Vojtášková. Více

Masarykova 524, Nové Sedlo Mapa

Dětská ordinace

Sportovní 713, Horní Slavkov Mapa

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim Mapa

č.d. 83, Štědrá Mapa

• Praktický lékař, Internista

„JSEM, JÁ I MANŽELKA, S NÍ VELMI SPOKOJENÍ

Horní Slavkov Mapa

Pečovatelská služba, p. o. Nad Výtopnou 1010

• Praktický lékař

„Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc. Více

SU a.s. divize Jiří P.O.BOX 17, Vintířov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Jestli máte v plánu jít laserovou operací očí, tak můžu jen doporučit Somich v Karlových Varech. Byl jsem krátkozraký, a objednal jsem si zde na operaci. Sestřičky jsou vážně milé a přátelské. Pan doktor Studený a také paní doktorka Lukešová jsou profesionálové, nemusíte se ničeho bát. Mají moderní technologii a skvělý přístup. Jak vím, pan Studený ještě navíc pracuje v Praze, a proto není ve Varech každý den. Máte na výběr 2 různé operace krátkozrakosti, buď PRK za 10 000/oko nebo Lasik za 15 000/oko. Osobně jsem si vybral PRK. Začátky byly hrozně bolestivé, včetně 1. týdne, ale pak jsem si užíval detaily barev a křivek světa. Doporučuji! Více

U Imperialu 14/1283, Karlovy Vary Mapa

SOMICH s.r.o. - oční mikrochirurgie

• Praktický lékař, Neurolog

„Paní doktorku považuji za odborníka na svém místě. Je velmi důkladná, je vidět, že má zájem, naslouchá a udělá si na vás čas. Navíc je možné se objednat na daný čas a díky tomu se nečeká. Více

Lázeňská 19/1, Karlovy Vary Mapa

SPAMEDICON Diagnostic Clinic

• Praktický lékař

„Je to skvělý lékař, má v péči mé rodiče, možná vytknou, při přistěhování do žlu prý nereg.nové pacienty ( neověřené info) jedna povídala......takže si nestěžujte , já schvácená nemocí, jedu 60 km a další 4 h sedím v čekárně!! Buďte rádi , že máte dr. v místě bydliště a s péčí na úrovni!!!! ;) Více

Nádražní 322, Žlutice Mapa

Všeobecné lékařství - reflexní léčba

• „Doporučuji!

Sportovní 659/19, Horní Slavkov Mapa

Provoz stomatologické laboratoře

• „Ve svém životě jsem prošla mnoho zubaři. Se zuby mám starosti od chvíle, co vyrostly. Kdyby nebylo Pana doktora Vališe, byla bych už nejspíš bezzubá. Neskutečně šikovný, citlivý, precizní a vždy milý. Nikdy v životě jsem se nesetkala s takovou vstřícností a citlivostí, tak jako v jeho ordinaci. Strach, který si člověk vyvolává v sobě sám , bolí vždy nejvíce , nikoliv výkony v této ordinaci. Nesmírně šikovná laborantka , která patří k tomuto lékaři vytváří skutečné umělecké díla, nikoliv zubní protetiku . Sestřičky jsou vždy milé a usměvavé. Ve svém životě bych neměnila. Patří Vám mé obrovské DĚKUJI :) . Více

U Imperiálu 1283/14, Karlovy Vary Mapa

Avadent

• „Výborná lékařka a výborný člověk.Nechodím často, ale vždy, když k ní jdu, vím, že mi pomůže.

Komenského 5/166, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc Více

Na Zelené 422, Bečov nad Teplou Mapa