Planá

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc. Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

Bělení zubů

od 2 500 kč

• „1.dobry pristup. 2.ochotny. 3.uzdravi. 4. poradi.dr.freml , dr.humenska a dr.ferus skutecni lekari. Vsem doporucuji. Více

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Výborný lidský přístup, specialista na kolena.Vždy se snaží vyjít vstříc. Vřele doporučuji. J. Veselovský

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně Mapa

Ortopedická ambulance

• Praktický lékař

„Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

Plzeňská 293, Planá Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Tady ani nejde jinak,než panu doktorovi a jeho týmu udělit ***** Bála jsem se šíleně zubaře,ten poslední zubař,mi zub neumrtvil a zajel mi do nervu-od té doby jsem se bála k zubaři jít.Nakonec se ozvala bolest jiného zubu a já k zubaři musela.Ovšem tentokrát jsem zvolila zubaře podle referencí a slyšela jsem,že pan Foustka je opravdu vynikající.Dnes jsem se přesvědčila že je to tak.Po příchodu do ordinace mě uvítalo klidné prostředí,příjemná sestřička a pan doktor.Oba dva mě ujistily,že se nemám čeho bát.Po usednutí na křeslo mi ihned zub umrtvily.Poté začali zub léčit.Ze začátku jsem byla nervozní a bála se že to bude bolet.Ale po chvilce jsem se úplně uklidnila a přesvědčila jsem se,že se nemám čeho bát-zavřela jsem oči a dá se říci že jsem u toho tak trochu relaxovala.Nakonec byl zákrok hotový.Sice mě ještě ten den zub pobolíval ale to je po takovém zákroku běžné.Teď už mě zub nebolí a jsem ráda že jsem k p.Foustkovi šla. Poprvé jsem zjistila že se nemusím bát chodit k zubaři a o tom mě přesvědčila návštěva ve stomatologickém centru Dr.Foustky.Sice nemá pan zubař smlouvu s žádnou pojišťovnou ale úroveň ošetření/personálu/ordinace je ta nejlepší a za takovou péči si člověk rád zaplatí. Rozhodně doporučuji! Více

Dřevěná 9/478, Mariánské Lázně Mapa

Privátní stomatologická praxe

• Plastický chirurg

1 názor

„Dňa 24.2 2016 som podstupila operáciu argumentáciu (zväčšenie prsníkov) Bola to moja najlepšia voľba zveriť sa do rúk práve panovi dr MUDr Csaba Toth. Úžasný odborník,skvelý človek s veľkým srdiečkom.Prsia su dokonalé ,prirodzene presne tak ako mi bolo sľúbené. Patrí Vám môj obdiv a veľká vďaka. Všetkým urcite odporúčam. Ďakujem za splnenie sna.. Více

• Otorinolaryngolog

„Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Jsem také jedna z maminek, která dojíždí k paní doktorce Hroudové poměrně z daleka a rozhodně toho nelituji. Od prvního shledání , kdy na nás s manželem udělala obrovský dojem, jsme s jejim přístupem naprosto spokojení. To samé sestricka u paní doktorky je skvělá. Máme dvě malinké děti a stojí to za to, dojet si tam, kde je profesionalni přístup. Více

náměstí Republiky 2, Lázně Kynžvart Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestra , jsou velice příjemné a ochotné.Zákrok , který provádi vysvětlí a poradí, jak mám pečovat o můj chrup.Byla a jsem moc ráda , že mě přijmula i přestože má dostatek pacientů.Dodržuji kontroly a díky paní doktorce a sestře mam pěkný a zdravý chrup.Moc děkuji. Více

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně Mapa

Soukromá zubní ordinace

• Psychoterapeut, Praktický lé… kař Více

„Velice příjemný pan doktor, škoda, že ordinuje jen 2 dny v týdnu! Má zájem o pacienty.

Moje Zdraví s.r.o.

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

Gynekologická ordinace

• „S paní doktorkou jsem nadmíru spokojen.Je velmi pečlivá,milá a hodná k dětem.Sestřička je také velmi vstřícná.Petr Dolejš Více

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Paní doktorce nemohu nic špatného vytknout. Vždy ochotná, usměvavá a opravdu se snaží pomoci. Nejsem typ člověka co chodí s každým problémem za doktorem, ale když už musím, tak se i těším (k paní doktorce Veselé). Více

Tepelská 752, Mariánské Lázně Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „K panu doktoru chodím už skoro rok vím není to moc dlouho ale před ním jsem chodila k jinému a přišla jsem o miminko pak jsem otěhotněla znovu a zas mě chtěly poslat na operaci že je miminko mrtvé tak jsem přešla k panu doktoru a mám krásnou a zdravou holčičku. Jak tu někteří píšou že pak doktor nechce říct pohlaví tak mě ho řekl normálně moje máma k němu chodí od svých 18 let a jsme tři a pokaždé pohlaví řekl jen kdyz si není na 100% jistý tak pohlaví neřekne. Já jsem velmi spokojená. Více

Hlavní tř.267/27 Centrum Kamenný dvůr;, Mariánské Lázně Mapa

GaP SPA MUDr.Seifert s.r.o. "