Františkovy Lázně

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji. Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru. Více

Gynekologická ambulance

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Poliklinika Flora II Májová, Cheb Mapa

Ordinace Cheb

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, má osobní přístup k pacientovi a vždy kromě receptu přidá i dobré rady a doporučení. Jsem s ní velmi spokojená a budu se těšit ještě dlouhé praxi této lékařky. Bohuslava Holečková Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Vynikající lékařka s lidským přístupem,odbornými znalostmi,ochotou pomáhat.U této lékařky je pacient v těch nejlepších rukách.Lze jen chválit. Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

• Internista, Chirurg

„Přestoupila jsem k p. doktorovi od jiného a jsem spokojené. jemné oštření dětí a bez většího pláče a vždy přístup příjemný a ruce doktora zlaté. Mohu doporučit. Více

Cheb Mapa

• „Szabo.I .Je to velmi příjemná paní doktorka,takových to lidí a lékařů by mělo být více a hned by na světě bylo lépe... Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Samostatná ordinace oftalmologie

• „Úžasný, lidský i profesionální přístup a péče sestřiček i pana doktora . Nikdy ,nikde jsem nezažila tak kladný a empatický přístup k pacientovi. V ordinaci doktora Svatka jsem se cítila komfortně já i můj syn . Bylo očividné, že nám chtějí pomoci a pracovali s citem. Jsem maximálně s touto chirurgií spokojena. Mohu 100 % doporučit. Negativa nevidím žádná. Kéž by všichni přistupovali ke svému oboru s láskou! Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

Chirurgická ambulance

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už asi od 24 let a je to moje nejlepší doktorka,která pro mě hodně udělala a já jsem rád,že ji mám Více

Valdštejnova 682/20, Cheb Mapa

• „Naprosto profesionální přístup všech v této ordinaci. MUDr.Kropáček je "pan" doktor!!!!! Dle mého názoru,nemá konkurenci! Už teď se třesu strachy, až jednou přijde chvíle, že pana doktora bude muset někdo nahradit!!!! Děkuji upřímně za Vaše i vaše chování, jednání, prostě profesionální přístup. Martina M. - škoda, že lze nejvíc označit pouze 5hvězdiček!!! Více

26. dubna 9, Cheb Mapa

Soukromá chirurgická ordinace

• „Jsem s pani doktorkou i se sestrickou moc spokojena,jsou obe mile a vse ochotne vysvetli,Dekuji za peci :)

Divadelní 3, Cheb Mapa

Soukromá gynekologická ambulance

• „Lidský přístup, vše v poklidu, narozdíl od prazskych doktorů žadné poplatky navíc. Sestra take mila a empaticka.

26. dubna 303/35, Cheb Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor, ktereho znám. Sestřička je moc hodná, ochotná, milá. Nemuzu si na nic stěžovat. Děkuji za Vaši péči. Více

Karla Čapka 748, Habartov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Opravdu skvělý zubař, opravdu skvělý člověk, opravdu skvělý babič :-) ZUBY- POHROMA HUBY, to je jeho heslo v ordinaci. Více

Dlouhá 13, Cheb Mapa

Stomatologická ordinace

• „Naprosto špičkový a profesionální pan doktor!!! Ale vážně, nešel bych nikam jinam, i paní (slečna?) sestřička velmi na úrovni, milá a vstřícná, naprostá spokojenost! Na to, ze jsem takový poseroutka a byly mi trhany dva zuby naráz samozřejmě s anestezii, vůbec mi to tak nepřišlo, ani o tři hodiny později jsem neměl žádné velké bolesti, obrovská spokojenost na mě straně a myslím, ze ted už budu chodit častěji :-) MOC DĚKUJI. Více

Stomatologická ordinace

• „velmi příjemná a zkušená zubařka, chodím sem už od mala a je stále stejně profesionální. Na její návštěvu se vždy těším. Občas mi vadí delší čekací doby i přes to, že je člověk objednán na určitou hodinu, ale to je asi všude stejné. Více

Ordinace praktického stomatologa

• „Líbí se mi přístup paní doktorky i sestřičky ,když neví pošle k odborníkům, ale vždy se snaží pomoci a mnohdy ulevit od bolesti. Více

Valdštejnova 20 Cheb, Cheb Mapa

Neurologie-ambulance pro děti a dospělé

• „Velice příjemná paní doktorka a sestra. Kvalitní a lidský přístup. Velmi dobré ceny za odvedenou práci. Po zákroku žádné větší bolesti a komplikace. Doporučuji Více

Americká 36, Cheb Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• „Od doby co mám p. doktorku jsem spokojená. I moje děti 8 a 6 tam chodí a jsem ráda. Vůbec se nebojí zubaře. Já měla panickou hrůzu. dětem vše vysvětlí a pomalu s nima pracuje.Opravdu skvělá doktorka. Více

Vrchlického 8, Cheb Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře