Stomatologie Aš

• Dimitrios Šilov

Zubař, Dr.

• J
      Umístění: Stomatologie AšSlužby: Běžný termín

S péčí pana doktora jsem velice spokojená. Ošklivě zlomený zub mám perfektně spravený. Mohu jen doporučit.

• M

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Eleni Mouratidi

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: Stomatologie AšSlužby: Jiný

Děkuji velmi paní doktorce je pečlivá a ochotná vám pomoci.Ma skvělý přístup k dětem a k lidem co mají strach.Nema problém dát injekci aby výkon byl bezbolestni.Dekuju moc za skvělé provedenou práci

• R
      Umístění: Stomatologie AšSlužby: Jiný

Měl jsem strach ze zubaře a nakonec jsem už byl donucen jít k zubaři po tom, co mi vypadla plomba. Už při první návštěvě strach odpadl a z vrtání už takový strach nemám, nic jsem necítil a je pečlivá, doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře