Stomatologie Aš

35201 , , karlovarský

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov Běžný termín

Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji.

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov Běžný termín

S péčí pana doktora jsem velice spokojená. Ošklivě zlomený zub mám perfektně spravený. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Eleni Mouratidi Jiný

Děkuji velmi paní doktorce je pečlivá a ochotná vám pomoci.Ma skvělý přístup k dětem a k lidem co mají strach.Nema problém dát injekci aby výkon byl bezbolestni.Dekuju moc za skvělé provedenou práci

Lékař: MUDr. Eleni Mouratidi Jiný

Měl jsem strach ze zubaře a nakonec jsem už byl donucen jít k zubaři po tom, co mi vypadla plomba. Už při první návštěvě strach odpadl a z vrtání už takový strach nemám, nic jsem necítil a je pečlivá, doporučuji.

Lékař: MUDr. Eleni Mouratidi

Skvělá zubařka. Objednání funguje jak má a to znamená že když přijdu v 9:20 tak jdu na řadu v 9:20 a ne v 10:30 jako někde. Moc šikovná a ochotně vysvětlí vše co bude provádět. Nemůžu si na nic stěžovat.

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov

Musím napsat bohužel špatnou recenzi.Od doby co jsem byla u tohohle pana doktora,se bojím zubařů. Tenkrát jsem měla hodně bolavý zub a řekla jsem mu ať mi to radši uspí-že mě to bude bolet.Pan doktor i přes to,že jsem mu to řekla,mi pověděl,že prý to první zkusíme bez injekce.Samozřejmě mi zajel do nervu a to byla šílená bolest.Divil se,že jsem ho s prominutím málem nakopla(reflex od bolesti). Díval se na mě jak kdybych něco provedla a to jsem se mu omluvila.Byla jeho vina že mě rovnou zub neumrtvil když jsem ho o to žádala.Navíc mi pak plomba od něj doma vypadla a opravovaný zub od něj se rozpadl.
    Bohužel jsem musela k zubaři dnes znovu a to jsem se musela pořádně přemlouvat,protože jsem se od minulé návštěvy bála.Zvolila jsem ovšem podle referencí Stomatologické centrum p.F. a jsem s nimi nad míru spokojena.K tomuto zubaři už nikdy více!

Dr. Dimitrios Šilov

Dobrý den a děkuji za váš názor, jelikož je anonymní, nemůžu ho považovat za seriózní a adekvátni.

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov

Pan Dimitrios Šilov je velmi sikovny-peclivy,nejlepsi zubar co znam,za me velka chvala! Velmi dobra kumunikace co se tyce objednani,nejdelsi dobu co jsem cekal v cekarne byla 5min.ne jako u jinych klidne 30min.a dele.Jsem velmi rad,ze jsem konecne nasel vyborneho zubare a co se tyce sestricky,tam nejde take nic vytknout.

Lékař: Dr. Dimitrios Šilov

Best dentist in the Czech Republic, a perfect order, very good access to the patient. Very good dentist! Luděk Sládek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Dimitrios Šilov

S ošetřením u pana doktora jsem byla velmi spokojena.Vysvětlil mi postup ošetření a snažil se, aby bylo pro mne co nejméně bolestivé.Malé výhrady bych měla pouze k prostředí ordinace.I lidé v čekárně lékaře chválili.