Služby

Stomatologie Aš
Skřivánčí 37, Aš 35201
Stomatologie Aš logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Dr. Dimitrios Šilov preventivní prohlídky

Panu doktorovi neni co vytknout. Vynikajici zubař. Vždycky bezbolestné. Už mi i trhal zub a naprosto bez problému. Ví co dělá.

Dr. Dimitrios Šilov Jiný

Kdykoliv k panu doktorovi přijdu,je ochotný a hodný,pokud mě bolí zub ,vždy je ochoten dát injekci,nikdy mě nic nebolí,vždy vysvětlí postup do podrobna,p.doktor má v ordinaci s sestřičku,která je skvělá,vždy mi vyjde vstříc a je neskutečně hodná.Určitě p.doktora doporučuji všem

Dr. Dimitrios Šilov Běžný termín

Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji.

Dr. Dimitrios Šilov Běžný termín

S péčí pana doktora jsem velice spokojená. Ošklivě zlomený zub mám perfektně spravený. Mohu jen doporučit.

MUDr. Eleni Mouratidi Jiný

Děkuji velmi paní doktorce je pečlivá a ochotná vám pomoci.Ma skvělý přístup k dětem a k lidem co mají strach.Nema problém dát injekci aby výkon byl bezbolestni.Dekuju moc za skvělé provedenou práci

MUDr. Eleni Mouratidi Jiný

Měl jsem strach ze zubaře a nakonec jsem už byl donucen jít k zubaři po tom, co mi vypadla plomba. Už při první návštěvě strach odpadl a z vrtání už takový strach nemám, nic jsem necítil a je pečlivá, doporučuji.