Stomatologie Aš

• klinika

• Dimitrios Šilov

Zubař, Dr.

• M

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

• Musím napsat bohužel špatnou recenzi.Od doby co jsem byla u tohohle pana doktora,se bojím zubařů. Tenkrát jsem měla hodně bolavý zub a řekla jsem mu ať mi to radši uspí-že mě to bude bolet.Pan doktor i přes to,že jsem mu to řekla,mi pověděl,že prý to první zkusíme bez injekce.Samozřejmě mi zajel do nervu a to byla šílená bolest.Divil se,že jsem ho s prominutím málem nakopla(reflex od bolesti). Díval se na mě jak kdybych něco provedla a to jsem se mu omluvila.Byla jeho vina že mě rovnou zub neumrtvil když jsem ho o to žádala.Navíc mi pak plomba od něj doma vypadla a opravovaný zub od něj se rozpadl.
      Bohužel jsem musela k zubaři dnes znovu a to jsem se musela pořádně přemlouvat,protože jsem se od minulé návštěvy bála.Zvolila jsem ovšem podle referencí Stomatologické centrum p.F. a jsem s nimi nad míru spokojena.K tomuto zubaři už nikdy více!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Eleni Mouratidi

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: Stomatologie AšSlužby: Jiný

Děkuji velmi paní doktorce je pečlivá a ochotná vám pomoci.Ma skvělý přístup k dětem a k lidem co mají strach.Nema problém dát injekci aby výkon byl bezbolestni.Dekuju moc za skvělé provedenou práci

• R
      Umístění: Stomatologie AšSlužby: Jiný

Měl jsem strach ze zubaře a nakonec jsem už byl donucen jít k zubaři po tom, co mi vypadla plomba. Už při první návštěvě strach odpadl a z vrtání už takový strach nemám, nic jsem necítil a je pečlivá, doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře