Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji. Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru. Více

Gynekologická ambulance

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Poliklinika Flora II Májová, Cheb Mapa

Ordinace Cheb

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, má osobní přístup k pacientovi a vždy kromě receptu přidá i dobré rady a doporučení. Jsem s ní velmi spokojená a budu se těšit ještě dlouhé praxi této lékařky. Bohuslava Holečková Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Vynikající lékařka s lidským přístupem,odbornými znalostmi,ochotou pomáhat.U této lékařky je pacient v těch nejlepších rukách.Lze jen chválit. Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

• Internista, Chirurg

„Přestoupila jsem k p. doktorovi od jiného a jsem spokojené. jemné oštření dětí a bez většího pláče a vždy přístup příjemný a ruce doktora zlaté. Mohu doporučit. Více

Cheb Mapa

• „Szabo.I .Je to velmi příjemná paní doktorka,takových to lidí a lékařů by mělo být více a hned by na světě bylo lépe... Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Samostatná ordinace oftalmologie

• „Úžasný, lidský i profesionální přístup a péče sestřiček i pana doktora . Nikdy ,nikde jsem nezažila tak kladný a empatický přístup k pacientovi. V ordinaci doktora Svatka jsem se cítila komfortně já i můj syn . Bylo očividné, že nám chtějí pomoci a pracovali s citem. Jsem maximálně s touto chirurgií spokojena. Mohu 100 % doporučit. Negativa nevidím žádná. Kéž by všichni přistupovali ke svému oboru s láskou! Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

Chirurgická ambulance

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už asi od 24 let a je to moje nejlepší doktorka,která pro mě hodně udělala a já jsem rád,že ji mám Více

Valdštejnova 682/20, Cheb Mapa

• „Naprosto profesionální přístup všech v této ordinaci. MUDr.Kropáček je "pan" doktor!!!!! Dle mého názoru,nemá konkurenci! Už teď se třesu strachy, až jednou přijde chvíle, že pana doktora bude muset někdo nahradit!!!! Děkuji upřímně za Vaše i vaše chování, jednání, prostě profesionální přístup. Martina M. - škoda, že lze nejvíc označit pouze 5hvězdiček!!! Více

26. dubna 9, Cheb Mapa

Soukromá chirurgická ordinace

• „Jsem s pani doktorkou i se sestrickou moc spokojena,jsou obe mile a vse ochotne vysvetli,Dekuji za peci :)

Divadelní 3, Cheb Mapa

Soukromá gynekologická ambulance

• „Lidský přístup, vše v poklidu, narozdíl od prazskych doktorů žadné poplatky navíc. Sestra take mila a empaticka.

26. dubna 303/35, Cheb Mapa

• „Opravdu skvělý zubař, opravdu skvělý člověk, opravdu skvělý babič :-) ZUBY- POHROMA HUBY, to je jeho heslo v ordinaci. Více

Dlouhá 13, Cheb Mapa

Stomatologická ordinace

• „Naprosto špičkový a profesionální pan doktor!!! Ale vážně, nešel bych nikam jinam, i paní (slečna?) sestřička velmi na úrovni, milá a vstřícná, naprostá spokojenost! Na to, ze jsem takový poseroutka a byly mi trhany dva zuby naráz samozřejmě s anestezii, vůbec mi to tak nepřišlo, ani o tři hodiny později jsem neměl žádné velké bolesti, obrovská spokojenost na mě straně a myslím, ze ted už budu chodit častěji :-) MOC DĚKUJI. Více

Stomatologická ordinace

• „velmi příjemná a zkušená zubařka, chodím sem už od mala a je stále stejně profesionální. Na její návštěvu se vždy těším. Občas mi vadí delší čekací doby i přes to, že je člověk objednán na určitou hodinu, ale to je asi všude stejné. Více

Ordinace praktického stomatologa

• „Líbí se mi přístup paní doktorky i sestřičky ,když neví pošle k odborníkům, ale vždy se snaží pomoci a mnohdy ulevit od bolesti. Více

Valdštejnova 20 Cheb, Cheb Mapa

Neurologie-ambulance pro děti a dospělé

• „Velice příjemná paní doktorka a sestra. Kvalitní a lidský přístup. Velmi dobré ceny za odvedenou práci. Po zákroku žádné větší bolesti a komplikace. Doporučuji Více

Americká 36, Cheb Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• „Od doby co mám p. doktorku jsem spokojená. I moje děti 8 a 6 tam chodí a jsem ráda. Vůbec se nebojí zubaře. Já měla panickou hrůzu. dětem vše vysvětlí a pomalu s nima pracuje.Opravdu skvělá doktorka. Více

Vrchlického 8, Cheb Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Díky tomuto doktorovi dnes chodím ... ba dokonce běhám, lyžuji ... ČLOVĚK A OPRAVDOVÝ ODBORNÍK! Dokáže opravdu pomoci, je-li to na dnešní dobu reálné! + Líbí se mi přímé jednání a upřímný přístup - řekne narovinu, co má cenu, co jsou vyhozené peníze! ... Buďte rádi, že v Chebu máte takového doktora!!! V Praze jsem byla u tří a výsledek? Dojíždím za ortopedem J. Kopeckým do Chebu a nadále budu! :) Více

Dukelská 32, Cheb Mapa

Ortopedická ambulance