Klášterec nad Ohří

Jakého specialistu hledáte?
  • Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jsem velice spokojená. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a nemohla jsem si vybrat lépe. Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup v krásném prostředí. Moc děkuji Anetce a budu se těšit na další návštěvu :) Více

Heydukova 463, Chomutov Mapa

Zubní klinika Dentex plus s.r.o

• „Skvělá ordinace se vším všudy! Při porovnání se 3 předchozími zubaři, je tento pan doktor zdaleka nejlepší, a to co do teoretického vysvětlení / konzultace, tak i v praktickém ošetření. Pokud k tomu přičtete milou a vlídnou sestřičku a možnost využití profesionální dentální hygienistky ve vedlejší ordinaci, je to fakt ordinace snů :-DD Vřele doporučuji všem. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj

• Psychoterapeut, Diagnostik

„Daniel je velmi milý a obětavý, mě osobně pomohl ve velmi těžkém období kdy jsem již ztrácel víru ve vše. Je to odborník na svém místě, který nehledí háky je čas a nebo den. Velmi doporučuji všem kdo má jakékoliv potíže. Více

Jirkov Mapa

NLP terapie, rozvoj osobnosti, koucink klientu webové stránky: daniel-dvorak9.webnode.cz

Hypnóza

od 800 kč

• „Paní doktorka je velice milá, ochotná a starostlivá. Momentálně jsme řešili u naší štěněcí fenečky otravu kyanidem (z pecek špendlíku žlutého). Nebyla u paní doktorky zaregistrována a i přes to na nás paní doktorka počkala, hned začala léčbu a starala se mimo pracovní dobu přes zprávy. Stále jsme byly v kontaktu, péče i léčba skvělá a momentálně máme doma šťastnou štěněcí slečnu. To samé mohu říct o naší druhé fenečce ve chvíli, kdy měla průjmy. Paní doktorka hned udělala stěry, vyšetření a po zjištění klostrídií zahájila léčbu a během 10 dnů jsme doma měli zdravou holčičku. Obě holčičky máme již registrované u paní dr a jsme velice spokojeni s přístupem a péčí. Více

Staré náměstí 3, Ostrov Mapa

Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

• U Nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Clinic for Luck

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• „chtela bych touto cestou pani doktorce zehnulove velmi podekovat za jeji profesionalni a hlavne lidsky pristup poznala jsem jen dva lekare ktery me velmi pomohli a nesvadeli moji diagnozu jen na obezitu proto vam pani doktorko preju jen to nejlepsi a preju vam at si duchod uzijete v klidu a pohode protoze si to zaslouzite to vam preji od srdce a vazim si toho ze jsem mela tu cest byt vasi pacientkou dekuji mnohokrat s pozdravem anna lucanova. Více

Osvobození 1138, Jirkov Mapa

IMUNO s.r.o.-alergo a hemato ambulance

• „Souhlasím s tím, že je nejlepší. Je to jeden z mála lékařů který své práci rozumí a dělá ji dobře. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu. Přeji mu jen to nej...nej...nej... Více

Heydukova 463/1, Chomutov Mapa

DENTEX PLUS, s.r.o.

• „Skvělý lékař.. Vice snad ani není potřeba psát. Synovi pomohl od AE mel velmi silné projevy nyní má pár ložisek, jinak je čistý. Vše jen díky panu doktorovi. Víc takových jako je on! Více

Golovinova 1559, Kadaň Mapa

Nemocnice Kadaň s.r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Děkuji Mudr.Procházkové a její sestřičce za přijetí,ikdyž do jejich ordinace nepatřím.29.12.2020 se mě ujaly obě skvěle a pomohly. Více

Na Bělidle 6/1042, Chomutov Mapa

Zubní lékař

• „Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více. Více

Klínovecká 1407, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.

• „Paní doktorku jsme poznali na dětské pohotovosti a můžu jen doporučit ,Mila ochotná ,lidský přístup za mě

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pani doktorka mi hodne pomohla, krasny pristup k lidem a jejich problemum :) A co me naucila? Dej pozor, co si budes prat, mohlo by se to splnit :) jak pravdive Více

Šafaříkova 2255/75, Chomutov Mapa

Chomutov

• „Skvělá paní doktorka, která má trpělivost i pochopení s pacienty, kteří se bojí. Pacienta neshazuje, neponižuje, naopak její klidný a empatický přístup člověka uklidní a cítí se více méně v pohodě i když jde na trhání nebo jiný nepříjemný zákrok. Úžasná paní sestřička, kterou uvidíte jen s úsměvem na tváři. Děkuji moc. Více

Věžní 1391, Kadaň Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Chodíme k paní doktorce pravidelně a přešla k ní i přítelkyně a nemůže si ji vynachválit. Od té doby co jsem u ní, tak mi dala zuby dohromady a už chodím jen na preventivní kontroly. Do té doby jsem byl u zubaře každý měsíc a stále nějaké problémy, takže je to nejen o hygieně, ale i o zubařích a paní doktorka Steňková je nejlepší zubař co znám a že jsem jich vystřídal za život asi 15. Výborná zubařka, sestra i prostředí ;-) Více

Na příkopě 1195, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Za mě naprostá spokojenost jak s lidským přístupem kolektivu, tak s průběhem a kvalitou ošetření. Mám za sebou bezbolestné endo, dentální hygienu jsem také zkusil a vyndání osmičky v pohodě bez bolestí. Teď si čekám na korunku šestky, tak uvidíme, ale nebojím se. Třeba o čepech jsem si myslel docela šílenosti, ale jeden mám pár dní a vůbec o něm nevím. Doktorka je fakticky šikovná. Asi to chce prostě doma trochu pečovat o zuby a nechodit jen na poslední chvíli, pak je to "pohoda"... taky jsem párkrát šel s bolestmi za 10s dvanáct :)) Pokud to půjde, nechám si u doktorky udělat celý svůj kamenolom. Ceny si myslím jsou tak akorát, protože si to troufám porovnat z křesla. Za mě Thumb UP! Doporučuji! Více

náměstí Jana Švermy 418, Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepší zubař všech dob! Je skvělej má lidský přístup a ošetření pod jeho rukama je bezbolestné a pečlivé. Nic nezanedbá :) Je skvělej a já vím proč jsem si zvolila právě jeho! Neměnila bych! Děkuji pane doktore! Více

Komenského 697, Klášterec nad Ohří Mapa

Zubní ordinace

• „Paní doktorka je bez nadsázky anděl v bílém plášti.Jistě nejsem jediný, komu zachránila život. Přeji jí v zájmu všech pacientů (klientů) pevné zdraví a hodně elánu do další práce. Více

K.Světlé 3632, Chomutov, Chomutov Mapa

urologická ambulance-Po,Út,Čt

Červenohradecká 1559, Jirkov Mapa

urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

• „Chodím k paní doktorce od 14 let. Zvládly jsme spolu úspěšně dvě těhotenství a nepamatuji si jediný případ, kdy bych si mohla na cokoliv stěžovat. Neměnila bych :) Na sestřičku jsem si musela nejdříve trochu zvyknout, ale teď bych snad i řekla, že jí mám ráda ;) Více

Chomutov Mapa