Duchcov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Od malicka jsem mela fobii ze zubaru. Kazda navsteva pro me katastrofa, az jsem si rekla, ze zkusim zmenu zubare. Zasla jsem tento tyden do kliniky poprve a uz nikdy nepujdu jinam. Ceny jsou za odvedenou praci a kvalitu primerene. Pan doktor je strasne mily, ochotny, sympaticky. Videl, jak moc se bojim a radil mi, co s dechem. Ujistil me, ze nic neucitim, jednal se mnou opravdu skvele! Vice takovych zubaru! Za dva tydny jdu znovu a strach uplne vyprchal. Pan doktor je jednicka. Více

Dubská 3314, Teplice Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést. Více

Pionýrů 1500, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Naprosto úžasní, jak pan doktor, tak sestřička :)) S takovým laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala, kéž by bylo v lékařství více takových. Doporučuji na milion procent:)) Více

Teplice, Teplice Mapa

ordinace

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

U Hadích lázní 1152/26, Teplice Mapa

Lékařský dům

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov. Více

J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov Mapa

Nemocnice Most

• „Nejlepší zubařka naprosto ve všech ohledech. Empatie, kvalita ošetření a komunikace je jedinečná. Díky za celou rodinu. Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „milý, ochotný, příjemný, velmi dobrý odborník

Pražská 206, Bílina Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Vynikající péče,citlivá a lidská.Sestřička,taktéž.

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K paní doktorce chodím spíše jen na preventivní prohlídky, ale i tak mám jen dobré zkušenosti. Ptá se detailně na zdravotní stav, zašle poctivě na všechna vyšetření, je sympatická. Více

U Zámeckého parku 949, Litvínov Mapa

Ordinace PL