Lovosice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

CLINIC+

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař Více

Enta Dent s.r.o.

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Tylova 6, Litoměřice Mapa

Rehabilitace

Dlouhá 63/379, Lovosice Mapa

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

• „Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující. Více

Přemyslova 847, Roudnice nad Labem Mapa

Fyzioterapie 3R

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

třída Tomáše Garrigue Masaryka 2498, Roudnice nad Labem Mapa

Psychoterapie Roudnice

Psychologické poradenství

500 Kč

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Enta Dent s.r.o.

• „V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore. Více

Teplice, Teplice Mapa

ordinace

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

U Hadích lázní 1152/26, Teplice Mapa

Lékařský dům

• Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• „Výborná komunikace a otevřený a profesionální přístup jak paní doktorky ,tak i sester na jejich pracovišto Litnea v Litoměřicích. Více

Dvořákova 4, Litoměřice Mapa

Litnea s.r.o. - aplikace botulotoxinu, botoxu

• „Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží. Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup. Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora. Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili. Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto. Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo… Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme. Vaše pacientka E.H. Více

Žitenická, Litoměřice Mapa

Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Litoměřice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice