Slaný

Jakého specialistu hledáte?
  • „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoct. Vysvětlila mi, co se děje s organismem, řekla jak pracujou léky a jakého výsledku bychom měly dosáhnout. Více

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Oční lékař, Diagnostik, Chir… urg Více

„Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání. Více

K Nemocnici 2306, Kladno Mapa

Oculeus s.r.o.

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„- príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia i pre introverné osoby, Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem Více

Oldřichova 49 Praha 2, Praha Mapa

Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

• Gynekolog

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Mám skvělou zkušenost jako pacientka Dr. McBride během mého těhotenství. Je velmi profesionální a zároveň velmi milý. Jeho přístup je velmi uklidňující, odpovídá na všechny otázky, které jsem měla. Bylo to moje první těhotenství a ze spousty věcí jsem propadala panice, ale Dr. McBride se mnou měl trpělivost, dokonce mě o víkendu dělal na prohlídce, protože jsem se bála, že něco není v pořádku (vše bylo v pořádku). Skvělý lékař a člověk, moje nejvřelejší doporučení. Více

Havířská 566 (pěší zóna-CENTRUM), Kladno 1, Kladno Mapa

SHAYNA ROSE

• Psychoterapeut, Psychiatr, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „K panu doktorovi chodím dlouhá léta i s dětmi a sklanim se před ním. Je úžasný člověk a profesionál. Všem mohu jen doporučit. Problémy se zrakem mám od dětství. Více

ČSA 1600, Hostivice Mapa

Odborný oční lékař

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

Extrakce zubu

300 Kč

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji. Více

Huťská 211, Mapa

Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice