Žatec

Jakého specialistu hledáte?
  • Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jsem velice spokojená. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a nemohla jsem si vybrat lépe. Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup v krásném prostředí. Moc děkuji Anetce a budu se těšit na další návštěvu :) Více

Heydukova 463, Chomutov Mapa

Zubní klinika Dentex plus s.r.o

• Praktický lékař, Pediatr

Zahradní 549, Řevničov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pana doktora a jeho sestřičku v ordinaci Beback mohu jen doporučit. Měl jsem přetržený přední křížový vaz a oba menisky. Po shlédnutí zprávy z magnetické rezonance ortopedem v Kadani jsem opravdu myslel na nejhorší. Působilo to dojmem, že pan doktor mé všechny nálezy vidí prvně v životě. Následovala návštěva u pana doktora Šizlinga. Už jen přijetí v ordinaci a přítomnost blízké osoby u vyšetření byla pro mě velmi podstatná. Následně mi bylo mé zranění detailně vysvětleno a ukázáno nejen z magnetické rezonance, ale i z nějaké doktorské knihy, zřejmě pro lepší pochopení jednotlivých problémů. Byl domluven termín na operaci a veškeré související pokyny, jak mám do operace fungovat. Od pana doktora jsem odcházel, jak kdybych si zakouřil trávu, vysmátej a spokojenej a hlavně uklidněn. Plastika a artroskopie byla provedena najednou, za 5 dnů jsem byl z nemocnice propuštěn. 3 dny po operaci byly opravdu pekelný i přes velké množství prášků a injekcí. Ovšem toto asi bylo zaviněno tím, že jsem koleno neměl plně dohojené po úrazu. Rehabilitace v Berouně je spíše symbolická, aspoň co se týkalo motodlahy, rehabilitační sestra byla skvělá. Zhruba po deseti dnech přišlo na vyndání stehů, což jsem ani nějak výrazně nepocítil (děkuji sestři :-)) U pana doktora jsem byl poté asi 3x na kontrole. Setkal jsem se opravdu s kapacitou a s profesionálním přístupem. Po dvou měsících od operace jsem se vrátil zpět do práce, chodím a funguju tak, jako předtím. Zátěž co se týče sportovních výkonů nevykonavam defakto žádnou, pouze při rehabilitacích,ještě se pořád o koleno bojím, nicméně věřím, že i toto časem odbourám a budu naplno fungovat jako dříve. Takže ještě jednou, děkuji pane doktore! Více

Husova 2796, Žatec Mapa

Ortopedická ambulance Žatec

• „Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:) Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Krásný přístup a k dceři taky ,muohu jen doporučit . Vždy vyšel vstříc a ne jen jako lékař ale i jako člověk . Za mě ToP‼ Více

Husova 822, Žatec Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka Roubalová je velice milá,jemná doktorka.Vůbec se jí nestydím říci co mě trápí.Chodím k ní asi 4 roky a moc mě mrzí,že jsem o ní nevěděla dříve.Jestli přibírá pacientky nevím,ale je opravdu super.Mohu ji všem doporučit. Více

Březinova 1614, Louny Mapa

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Beneše z Loun 185, Louny Mapa

Ortopedická ambulance

• „chtela bych touto cestou pani doktorce zehnulove velmi podekovat za jeji profesionalni a hlavne lidsky pristup poznala jsem jen dva lekare ktery me velmi pomohli a nesvadeli moji diagnozu jen na obezitu proto vam pani doktorko preju jen to nejlepsi a preju vam at si duchod uzijete v klidu a pohode protoze si to zaslouzite to vam preji od srdce a vazim si toho ze jsem mela tu cest byt vasi pacientkou dekuji mnohokrat s pozdravem anna lucanova. Více

Osvobození 1138, Jirkov Mapa

IMUNO s.r.o.-alergo a hemato ambulance

• „K paní doktorce chodím už 20 let a v této ordinaci naleznete dokonalý tým. Paní doktorka je velice milá, profesionální, snaží se pomoci a svým pacientům naslouchá. A profesionální lékařka má u sebe i profesionální a velice milou sestru. Více takových lékařů a sester. Děkuji Více

Štefánikova 1896, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Souhlasím s tím, že je nejlepší. Je to jeden z mála lékařů který své práci rozumí a dělá ji dobře. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu. Přeji mu jen to nej...nej...nej... Více

Heydukova 463/1, Chomutov Mapa

DENTEX PLUS, s.r.o.

• „Při každém ošetření se v ordinaci cítím velice komfortně. Pan Mottl a jeho zdravotni sestra jsou perfektní tým. Jako pacient dostanu všechny informace, maximální možnou, ale především kvalitní péči. Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

Zubolouny

• „Jsem s dcerkou u pí.doktorky Dernerové více jak tři roky.Je milá,vstřícná.Mé dceři velmi pomohla. Určitě pro ni udělala hodně nad rámec svých lékařských povinností. Vím,že v Mostě na ni maminky postižených dětí nedají dopustit.Dokázala pro soustu postižených dětí sehnat pomůcky,vozíky,vyjednat lázně atd.Vážím si jí a moc jí za všechno děkuju. Hrabáková Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Děkuji Mudr.Procházkové a její sestřičce za přijetí,ikdyž do jejich ordinace nepatřím.29.12.2020 se mě ujaly obě skvěle a pomohly. Více

Na Bělidle 6/1042, Chomutov Mapa

Zubní lékař

• „K paní doktorce jsem chodila se třemi dětmi od malička (dnes jsou už dospělé) a byli jsme vždycky po všech stránkách spokojeni. Když bylo nejhůř, přijela za dětmi i k nám domů! Nejmladší dcera dokonce prohlásila, když byla loni na výstupní prohlídce, že se jí bude po paní doktorce stýskat! :-) Určitě doporučuji! Alena B. Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pani doktorka mi hodne pomohla, krasny pristup k lidem a jejich problemum :) A co me naucila? Dej pozor, co si budes prat, mohlo by se to splnit :) jak pravdive Více

Šafaříkova 2255/75, Chomutov Mapa

Chomutov

• „Chodíme k paní doktorce pravidelně a přešla k ní i přítelkyně a nemůže si ji vynachválit. Od té doby co jsem u ní, tak mi dala zuby dohromady a už chodím jen na preventivní kontroly. Do té doby jsem byl u zubaře každý měsíc a stále nějaké problémy, takže je to nejen o hygieně, ale i o zubařích a paní doktorka Steňková je nejlepší zubař co znám a že jsem jich vystřídal za život asi 15. Výborná zubařka, sestra i prostředí ;-) Více

Na příkopě 1195, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Opravdu veliký odborník na svém místě , skvělý člověk, skvělý terapeut a o stovky procent lepší odborník než stovky diplomovaných doktorů v našich nemocnicích. Děkuji Vám Petře , že jste tak skvělý a ochotný pomáhat ostatním od bolesti . Více

Obránců míru 19/2893, Most Mapa

MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

• „Super paní doktorka, která prostě svou práci umí a navíc je příjemná a milá na své pacienty, stejně tak i sestřička.

M.J.Husa, blok 612 453, Most Mapa

• „jsem velmi spokojená

Sladovnická 21, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka je bez nadsázky anděl v bílém plášti.Jistě nejsem jediný, komu zachránila život. Přeji jí v zájmu všech pacientů (klientů) pevné zdraví a hodně elánu do další práce. Více

K.Světlé 3632, Chomutov, Chomutov Mapa

urologická ambulance-Po,Út,Čt