Most

Jakého specialistu hledáte?
  • „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

Nerudova 918, Louny Mapa

Psychologické poradenství, terapie a mediace online

Konzultace online

800 Kč

Konzultace online

800 Kč

• „Od malicka jsem mela fobii ze zubaru. Kazda navsteva pro me katastrofa, az jsem si rekla, ze zkusim zmenu zubare. Zasla jsem tento tyden do kliniky poprve a uz nikdy nepujdu jinam. Ceny jsou za odvedenou praci a kvalitu primerene. Pan doktor je strasne mily, ochotny, sympaticky. Videl, jak moc se bojim a radil mi, co s dechem. Ujistil me, ze nic neucitim, jednal se mnou opravdu skvele! Vice takovych zubaru! Za dva tydny jdu znovu a strach uplne vyprchal. Pan doktor je jednicka. Více

Dubská 3314, Teplice Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jsem velice spokojená. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a nemohla jsem si vybrat lépe. Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup v krásném prostředí. Moc děkuji Anetce a budu se těšit na další návštěvu :) Více

Heydukova 463, Chomutov Mapa

Zubní klinika Dentex plus s.r.o

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• Psychoterapeut, Diagnostik

„Daniel je velmi milý a obětavý, mě osobně pomohl ve velmi těžkém období kdy jsem již ztrácel víru ve vše. Je to odborník na svém místě, který nehledí háky je čas a nebo den. Velmi doporučuji všem kdo má jakékoliv potíže. Více

Jirkov Mapa

NLP terapie, rozvoj osobnosti, koucink klientu webové stránky: daniel-dvorak9.webnode.cz

Hypnóza

od 800 kč

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Paní doktorka mi pomohla v situaci, kdy jsem si myslela, že už nemám šanci. Je velmi lidská a myslím, že v problematice alkoholu se velmi dobře vyzná. Díky za všechno. Majka Více

Akátová 2695, Louny Mapa

Centrum psychologických služeb pro dospělé i děti

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést. Více

Pionýrů 1500, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Naprosto úžasní, jak pan doktor, tak sestřička :)) S takovým laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala, kéž by bylo v lékařství více takových. Doporučuji na milion procent:)) Více

Teplice, Teplice Mapa

ordinace

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

U Hadích lázní 1152/26, Teplice Mapa

Lékařský dům

• „Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:) Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov. Více

J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov Mapa

Nemocnice Most

• „Nejlepší zubařka naprosto ve všech ohledech. Empatie, kvalita ošetření a komunikace je jedinečná. Díky za celou rodinu. Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa