Otorinolaryngolog Most

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou a před každým zákrokem dceři vysvětlila, co bude následovat. Paní doktorka je velmi citlivá a trpělivá k dětem. Naprosto doporučuji. Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most

• Otorinolaryngolog

„Lékař na správném místě. Od dětství jsem často nemocná, dr. Bartůšek mi vždy pomůže! Sestřičky v ordinaci přispívají k 100% spokojenosti, jsou milé a vždy ochotné. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

1 názor

„Stejně jako ostatní hodnotící,ani já nejsem odborník a tak mohu soudit jen podle dojmu. Paní doktorka nám vše vysvětlila,popsala,co bude se synem dělat a co by mělo následovat,stejně jako po vyšetření. Byla velmi milá,citlivá,trpělivá. Za sebe a své dva syny mohu po několika návštěvách v průběhu pár let jedině doporučit! Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

• „Paní doktorka je velmi milá, příjemná, profesionální přístup. Mnoho let trpím problémy s čelistními dutinami, navštívila jsem několik lékařů bohužel s nulovým efektem. Až paní doktorka mne poslala na vyšetření CT a na základě výsledku doporučila operaci. Moc děkuji a snad konečně bude konec s mým utrpením. Všem doporučuji, skvělá lékařka! Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Vynikající lékař. Velmi příjemná, milá, starostlivá.

Kosmonautů 2304, Louny Mapa

• Otorinolaryngolog

„Když mám problém s uzlinamy,nebo mám bolesti v krku a v neposlední řadě jsem zjistil,že mi píská nepřetržitě v uších,tak s těmito problémy,já chodím k panu doktoru Zahranovi a musím říci,že pan doktor je obětaví,slušný,ochotný,vstřícný a umí člověka politovat a hlavně...umí mu pomoci.Já jsem s panem doktorem Zahranem,velice spokojený.Ještě že tady v Duchcově je a ordinuje a já mu za to děkuji a přeji pevné nervy a zdraví,v další praxi. Více

Družby 1471/9, Duchcov Mapa

ORL ordinace

• „Chodím k panu doktorovi už léta a je ve svém oboru špička.Jsem velice spokojená,ochota a slušnost k pacientovi mu není cizí. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Ein guter Arzt,das ganze Team mit Schwestern gibt sich Muehe sehr nett gute Aufklarung praezisse Arbeit beste Medizinische Ausstattung fuehlte mich da sehr gut aufgehoben Více

V. Nezvala 2678/37, Most Mapa

ORL, audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„S lékařem mám dobrou zkušenost. Ale příklad dnešní návštěva. Byl jsem u něj s dcerou objednán na 9:00. Odchod po 11:00. Na stěně visí tabule jak být trpělivý a nevyvolávat konflikt s lékařem. Takže čekáte skoro dvě hodiny lidé přicházejí odcházejí. Pak se dozvíte, po otázce kdy už přijdete na řadu, hned tady po paní. Tak bezva. Pak se otevřou dveře a sestra hlásí další 3 jména teď. Tak do toho vstoupím, že asi došlo k chybě. Sestra: Počkejte si chvilku. S dovětkem tak to rozdejcháme. Po oněch dalších pacientech se opravdu ozve naše jméno. Tak se ptám co je za problém. Sestra: já se s vámi o tom bavit nebudu. Tak třeba pardon. Já se vám za to omlouvat nebudu, běžte si ven a přečtěte si ceduli - nevyvolávat konflikt. Nebyli jste ani objednáni. Prosím? Podívá se do papírů. Jo tak za tohle se vám omluvím, ale tam za to ne. Doktora jsem navštívil několikrát a bylo to v pořádku, až hold na tuto zkušenost. Hold nikdo nejsme dokonalý a každý máme své ego. Zkrátka je zde potřeba připravit při objednání na to, že návštěva může být cca 115 minut v čekárně a do pěti minut u lékaře. Samozřejmě záleží na případu. Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Pediatr Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „Dnes jsme pana doktora navštívili podruhé s ouškom mé dcerky. Chválím přístup k malé, je velmi příjemný. Sestra je ve dveřích velmi stručná a nevstřícná, ale v ordinaci nevidím problém. Jen i při pár lidech v čekárně je čekací doba dost dlouhá. Více

• Otorinolaryngolog

„Ochotná a milá paní doktorka, která je ve svém oboru dobře zorientovaná a poskytuje kvalitní odbornou péči. Mohu jen doporučit ! Více

Kosmonautů 2303, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - ORL

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog Více

Poliklinika Chomutov

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka s mnohaletými zkušenostmi, vždy příjemná a vlídná.Ze zkušeností celé naší rodiny mohu jen vřele doporučit!!! Více

Ord. lékaře specialisty - foniatrie

• „Navštěvuji paní doktorku již cca 20 let, od svého dětsví. Každý problém jsme parádně zvládli a na neochotu a špatné zacházení si rozhodně nemohu stěžovat. V dětství jsem dlouhodobě marodil s bolestmi v krku a až ona odhalila infekční mononukleozu a zahájila smysluplné léčení. Své chronické problémy s uchem k ní jezdím řešit do dnes z Prahy. Rozhodně doporučuji... Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

ORL ordinace