Otorinolaryngolog Teplice

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Dobrý den. Po dlouhé době jsem byla u lékaře, který vás vyslechne a důkladně vyšetří. Paní doktorka nejen že je velice příjemná, ale také svědomitá a podá veškeré informace. Poslední dobou je v Ústí móda lékařů, že Vás nevyslechnou, nepodívají se na Vás a nejvíce je zajímá počítač. Zde v ordinaci u paní doktorky se tak neděje. Je vstřícná, milá a opravdu odborník. Děkuji za vyšetření. Přeji jen to nejlepší. Více

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem Mapa

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou a před každým zákrokem dceři vysvětlila, co bude následovat. Paní doktorka je velmi citlivá a trpělivá k dětem. Naprosto doporučuji. Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most

• Otorinolaryngolog

„Lékař na správném místě. Od dětství jsem často nemocná, dr. Bartůšek mi vždy pomůže! Sestřičky v ordinaci přispívají k 100% spokojenosti, jsou milé a vždy ochotné. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka je velice milá, přístup k dětem úžasný, má mou plnou důvěru. S antibiotiky neplýtvá, což je moc dobře. Můžu jen doporučit! Více

Školní 3, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ORL

1 názor

„Stejně jako ostatní hodnotící,ani já nejsem odborník a tak mohu soudit jen podle dojmu. Paní doktorka nám vše vysvětlila,popsala,co bude se synem dělat a co by mělo následovat,stejně jako po vyšetření. Byla velmi milá,citlivá,trpělivá. Za sebe a své dva syny mohu po několika návštěvách v průběhu pár let jedině doporučit! Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

• „Paní doktorka je velmi milá, příjemná, profesionální přístup. Mnoho let trpím problémy s čelistními dutinami, navštívila jsem několik lékařů bohužel s nulovým efektem. Až paní doktorka mne poslala na vyšetření CT a na základě výsledku doporučila operaci. Moc děkuji a snad konečně bude konec s mým utrpením. Všem doporučuji, skvělá lékařka! Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Pan primář výborný přístup po všech stránkách . Jsem na Orl v nemocnici na operaci s Polypama již po druhé a pokaždé profesionální přístup, jak před operací, tak i po zákroku, následné kontroly na oddělení. Vysvětlí postup, co a jak. Doporučuji včetně celého personálu Orl. Masarykovy nemocnice. Více

Alešova 2, Ústí nad Labem Mapa

Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice - Otorinolaryngologické oddělení

• Otorinolaryngolog

„Když mám problém s uzlinamy,nebo mám bolesti v krku a v neposlední řadě jsem zjistil,že mi píská nepřetržitě v uších,tak s těmito problémy,já chodím k panu doktoru Zahranovi a musím říci,že pan doktor je obětaví,slušný,ochotný,vstřícný a umí člověka politovat a hlavně...umí mu pomoci.Já jsem s panem doktorem Zahranem,velice spokojený.Ještě že tady v Duchcově je a ordinuje a já mu za to děkuji a přeji pevné nervy a zdraví,v další praxi. Více

Družby 1471/9, Duchcov Mapa

ORL ordinace

• „Nejlepší lékař,kterého jsem měla,nyní se k němu chystám s velkou důvěrou a jistotou,že mi opět pomůže od mého problému.Budinká Více

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nem. Ústí n. L.

• „Chodím k panu doktorovi už léta a je ve svém oboru špička.Jsem velice spokojená,ochota a slušnost k pacientovi mu není cizí. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Ein guter Arzt,das ganze Team mit Schwestern gibt sich Muehe sehr nett gute Aufklarung praezisse Arbeit beste Medizinische Ausstattung fuehlte mich da sehr gut aufgehoben Více

V. Nezvala 2678/37, Most Mapa

ORL, audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Vstřícná, klidná, hodná k dětem, má dobře vybavenou ordinaci.

Horova 9, Ústí nad Labem Mapa

• „Navštěvuji paní doktorku již cca 20 let, od svého dětsví. Každý problém jsme parádně zvládli a na neochotu a špatné zacházení si rozhodně nemohu stěžovat. V dětství jsem dlouhodobě marodil s bolestmi v krku a až ona odhalila infekční mononukleozu a zahájila smysluplné léčení. Své chronické problémy s uchem k ní jezdím řešit do dnes z Prahy. Rozhodně doporučuji... Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

ORL ordinace