Jirkov

Jakého specialistu hledáte?
  • Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jsem velice spokojená. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a nemohla jsem si vybrat lépe. Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup v krásném prostředí. Moc děkuji Anetce a budu se těšit na další návštěvu :) Více

Heydukova 463, Chomutov Mapa

Zubní klinika Dentex plus s.r.o

• Psychoterapeut, Diagnostik

„Daniel je velmi milý a obětavý, mě osobně pomohl ve velmi těžkém období kdy jsem již ztrácel víru ve vše. Je to odborník na svém místě, který nehledí háky je čas a nebo den. Velmi doporučuji všem kdo má jakékoliv potíže. Více

Jirkov Mapa

NLP terapie, rozvoj osobnosti, koucink klientu webové stránky: daniel-dvorak9.webnode.cz

Hypnóza

od 800 kč

• „Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést. Více

Pionýrů 1500, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov. Více

J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov Mapa

Nemocnice Most

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „chtela bych touto cestou pani doktorce zehnulove velmi podekovat za jeji profesionalni a hlavne lidsky pristup poznala jsem jen dva lekare ktery me velmi pomohli a nesvadeli moji diagnozu jen na obezitu proto vam pani doktorko preju jen to nejlepsi a preju vam at si duchod uzijete v klidu a pohode protoze si to zaslouzite to vam preji od srdce a vazim si toho ze jsem mela tu cest byt vasi pacientkou dekuji mnohokrat s pozdravem anna lucanova. Více

Osvobození 1138, Jirkov Mapa

IMUNO s.r.o.-alergo a hemato ambulance

• „K paní doktorce chodím spíše jen na preventivní prohlídky, ale i tak mám jen dobré zkušenosti. Ptá se detailně na zdravotní stav, zašle poctivě na všechna vyšetření, je sympatická. Více

U Zámeckého parku 949, Litvínov Mapa

Ordinace PL

• „Pana doktora jsem navštívila jen jednou a udělal na mě velice dobrý dojem. Vše vysvětlil a ukázal. Byl nadmíru profesionální. Mohu jen doporučit. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. PL gynekologa + sexuologie

• „Souhlasím s tím, že je nejlepší. Je to jeden z mála lékařů který své práci rozumí a dělá ji dobře. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu. Přeji mu jen to nej...nej...nej... Více

Heydukova 463/1, Chomutov Mapa

DENTEX PLUS, s.r.o.

• „Skvělý lékař.. Vice snad ani není potřeba psát. Synovi pomohl od AE mel velmi silné projevy nyní má pár ložisek, jinak je čistý. Vše jen díky panu doktorovi. Víc takových jako je on! Více

Golovinova 1559, Kadaň Mapa

Nemocnice Kadaň s.r.o.

• „Paní doktorka je zlatá opravdu ji záleží na péči o pacienty , a sestřička výborná mám je moc ráda , jsem za paní doktorku a sestřičku ráda neměnila bych ani za nic ❤ Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „velice kvalifikovaná zubařka, chodme k ní celá rodina,a jsme nad míru spokojeni,určitě doporučuji!jinak bych nešel

Nádražní 774, Most Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• Praktický lékař, Pediatr

„S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme! Více

Hornická 250, Meziboří Mapa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové

• „K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je primo ukazkovy.Hodny,mily,citlivy,slusny,bezbolestny.Osetril me ikdyz k nemu nechodim bez jedineho slova...vytrzeni zubu jsem vubec necitila.. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Děkuji Mudr.Procházkové a její sestřičce za přijetí,ikdyž do jejich ordinace nepatřím.29.12.2020 se mě ujaly obě skvěle a pomohly. Více

Na Bělidle 6/1042, Chomutov Mapa

Zubní lékař

• „Paní doktorku jsme poznali na dětské pohotovosti a můžu jen doporučit ,Mila ochotná ,lidský přístup za mě

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Profesionální, citlivý a lidský přístup k pacientům. Jsem velmi rád, že tuto zubařku máme v Mostě. Totéž platí i o sestřičce. Je zážitkem vidět, jak je tento tým dokonale sehraný. Může mluvit o štěstí ten, který patří k k pacientům této zubní ordinace. Odvedená práce je vždy ve vysoké kvalitě a k plné spokojenosti pacienta. Více

Moskevská 406/3065, Most Mapa

Zubní lékař