Mělník

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psychiatr, D… ětský psycholog Více

„Paní doktorku jsme navštívili se synem, u kterého je podezření na autismus. Byla to velice příjemná návštěva. Paní doktorku můžeme jen doporučit. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• „Mirek Krafta Dobrý den, pan doktor Karalevich je po všech stránkách profesionál s nadstandartním přístupem k pacientům. Byl jsem u p.doktora zatím čtyřikrát a pokaždé maximálně spokojen. Sestřička je milá, ochotná a zdatně mu sekunduje. Zdravím a přeji hezké vánoční svátky Mirek Krafta Více

U Lékárny 316, Odolena Voda Mapa

Zubní ordinace

Estetická stomatologie

od 800 kč

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Pražská 36, Mělník Mapa

CLINIC+

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK, Mapa

CLINIC+

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Pražská 528/29, Mělník Mapa

Školní 492, Štětí Mapa

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Kdo na sobě pracuje, tomu velmi pomůže.Zkušený psycholog,empatický,je možné se na něj spolehnout,diskrétní

Vyšehradská 49, Praha Mapa

• „Naprostá spokojenost, milý přístup, s průběhem celého vyšetření jsem byl předem seznámen, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Všem mohu jen doporučit. Více

Obchodní 686, Štětí Mapa

Zubní ordinace EvaDent - MDDr. Eva Kohoutová

Bělení zubů

3 660 Kč

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

Třebízského 524, Kralupy nad Vltavou Mapa

Psychoterapie Kralupy

• Porodní asistentka

„Věra je profesionál každým coulem. Oba dva porody v její přítomnosti pro mě znamenaly pocit bezpečí a důvěry ve vlastní schopnosti, blízkost s miminkem a jistotu zázemí, na které se mohu vždy s důvěrou obrátit. Je vzdělaná v oboru, rozumí procesu porodu i péči o matku a dítě po porodu. Plně respektuje rozhodnutí klientky. Poskytuje návštěvy po porodu, které jsem po posledním porodu velmi potřebovala. Více

Alšova 462, Neratovice Mapa

• „Pohovory s paní Novotnou byly navzdory situaci, která vás k lékaři přivádí, velmi příjemné. Z Lucie vyzařuje klid a pochopení. Po každém sezení jsem se cítila vyrovnanější a sebevědomější, nabyla jsem přesvědčení, že vše má své řešení a vždy existuje cesta ven (nebo spíš dál?). Paní doktorka na cestu nenavádí násilím, ale jen lehce koriguje a uklidní. Zrcadlí vám samým otázky, na které s její pomocí najdete odpověď. Paní doktorku doporučuji a to hlavně kvůli lidskému přístupu a empatii. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Společenství nezávislých terapeutů

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Po dlouhém rozmýšlení a vleklých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat psychoterapeuta. Terapie trvala asi tři roky. Pan Vondrouš laskavě naslouchal a provedl mě cestou poznávání sebe sama. Bylo to těžké, ale jeho upřímný zájem o mně mi pomáhal to zvládnout. Jsem mu nesmírně vděčná, že můžu opět žít spokojený život a mít se ráda. Pan Vondrouš je opravdu profesionál na svém místě:-) Více

Vyšehradská 49/320, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie

Psychologické poradenství

700 Kč

• „Paní doktorka i sestřička jsou vždy profesionální, milé a vstřícné jak v otázkách lékařských, tak i osobních. O mé děti je vždy postaráno a zatím nic nezanedbaly, ba naopak. Vždy doporučí výborného specialistu. Dětem ihned při prvním zakašlání nepředepisuje antibiotika a volí léčbu ohleduplnou. Mohu jen doporučit. Více

U jeslí 520, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost