Nymburk

Jakého specialistu hledáte?
  • Online konzultace k dispozici

„Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Lidský přístup, rovnou k věci, žádné mrhání časem. Děkuji za vše :)

Nám. Přemyslovců 169, Nymburk Mapa

Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Konzultace pro páry

900 Kč

Konzultace online

600 Kč

• „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

1. máje 99, Dymokury, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… Více

„Neexistuje dost superlativů, které by pana doktora dostatečně popsaly. Milý, vstřícný, empatický, odborně zdatný....... doplňte cokoliv a určitě to bude správně. Více

Vyšehradská 320/49, Praha Mapa

Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

• „Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým. Více

Boleslavská třída 425/9, Nymburk Mapa

Nemocnice Nymburk

• „U pana doktora jsem si nechal spravit kompletně chrup, od plomb, přes korunky až po náhrady. Kvalitní, bezbolestná péče. Až u něj přestala být návštěva zubaře stresujícím traumatem. Více

Náměstí B. Hrozného 19/26, Lysá nad Labem Mapa

Praktický zubní lékař

• „Překvapení po přechodu od jiného veterináře. Návštěva doma, 2x v ordinaci, kladný vztah ke zvířeti, profesionální přístup k operaci. Více

Průběžná, Chleby Mapa

Veterinář až k Vám domů, kompletní preventivní a léčebná veterinární činnost

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• „Díky panu psychologovi jsem dokázala zpracovat řadu nepříjemných vnitřních přesvědčení, která mi doslova otravovala život. Nenásilnou a laskavou formou mi ukázal cestu, po které se mohu dále vydat a především po které zvládnu jít sama, bez dalších berliček. Jako žena oceňuji, že jsem s ním mohla řešit veškerá niterná témata a u všech jsem měla pocit, že mi rozumí a chápe mě (např. porod, vnímání sama sebe a další). Je to člověk na svém místě a 100% mohu jeho péči doporučit dalším lidem, kteří ji potřebuji.. Více

Dle dohody, Praha Mapa

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Mockrát děkujeme paní Hruškové za perfektní péči o tatínka! Na hodiny jsme se vždy všichni tešili a těšili se z dalších a dalších pokroků (tatínek po klíšťové encefalitidě, ochnuté tělo, jazyk). Díky paní Hruškové se nám podařilo znovu obnovit funkčnost jazyka, nyní pokračujeme v nastavených praktikách a věříme v další zlepšení. Poku hledáte skvělou lékařku s úžasným přístupem a srdcem na správném místě, tak nenajdete lepší.. DĚKUJEME, že jme Vás našli ! Více

Nám. 30. června 508, Milovice Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

Zámek 50, Benátky nad Jizerou Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

• „Jednoduse skvely servis v kazdem smeru. Jednani sestricky i p.doktora je vstricne a vecne. Pravidelnou peci nemusim hlidat, vse je jimi zarizeno pres telefon ci PC. Navstevy bez cekani, s pohodovym klidem. Verim plne v jejich rady a doporuceni. Prala bych si takovy tym v ambulanci obvodniho lekare. Panu doktorovi i sestricce preji spokojenost v osobnim zivote i uspokojeni z dobre prace. Dekuji vam. Více

Palackého náměstí 4, Sadská Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji ! Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná. Markéta Hálová. Více

Zborovská 1100, Kolín Mapa

PRONATAL Medical Group

• Fyzioterapeut, Dietolog

„Od dětství trpím bolestmi páteře, ke kterým jsem si už hodně dospělém věku pořídila ještě problémy s kyčlemi. Vždy jsem chodila na nějaké "rehabilitace", ale pokaždé to pomohlo pouze na krátký čas. Nejspíš bych byla přesvědčena o tom, že to tak je normální. NENÍ!!! Dostala jsem se náhodou do rukou Mgr. Hušnerové, od té doby vím, že to jde i jinak, nejenom, že mě zbavila největších bolestí, rozhýbala mě po operaci, ale vždy jsem měla moc příjemný pocit, že je tady pro mně. Milá, příjemná, ochotná,pokaždé se na rehabilitaci těším, i když někdy bolí, ale vím, že mě pomůže. Doporučila jsem ji několika svým známým a jsou také spokojeni. Leničko, děkuji Vám! :) Více

Tyršova 26, Poděbrady Mapa

BSR Poděbrady

• „Dobrý den velice si cením paní zubařky je to prostě třída a kapacita ve svém oboru.Je pravda že poslední dobou u ní trávím víc času než jiná léta ale ošetření a provedení plomb precizní.Vřele všem doporučuji. Více

Raisova 1542, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Taky velmi moc děkuji paní doktorce že mi zachránila zub a to jsem byl jen na pohotovosti. A rád bych k ní přešel.a její zákrok byl rychlý,bezbolestný a profesionální. Byl jsem nad míru spokojen. Více

Okružní 485, Kolín Mapa

• „Paní doktorka Sládková mi hodně pomohla v době kdy jsem už vzdala možnost otěhotnět. Ke každému problému se kterým jsem přišla přistupovala citlivě, vše vysvětlila a pomohla. Její vyšetření jsou citlivá a rychlá což je u gynekologa až překvapující. Vše co jsem potřebovala mi pomohla zařídit a poradit a myslím si, že díky jejímu optimismu se nám podařilo otěhotnět. Pak, když manžel nestihl první sceening dovolila paní doktorka při další kontrole aby byl manžel přítomen u vyšetření a mohl se podívat se na utrazvuku poprvé na naše miminko. S takovým chováním jsem se u lékaře ještě nesetkala a moc mile mě to překvapilo. A všem vřele doporůčuji Více

Velká Vala, Nymburk Mapa

Ambulance Velká Vala

• „Úžasný a milý přístup! Vždy je skvěle naladěn a je opravdový profesionál! A ten smysl pro humor? :-) skvělý

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá chirurgická ordinace