Kolín

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

U Křižovatky 608, Kolín Mapa

Psychoterapie a poradenství Kolín

Psychologické poradenství

900 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Lidský přístup, rovnou k věci, žádné mrhání časem. Děkuji za vše :)

Nám. Přemyslovců 169, Nymburk Mapa

Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Konzultace pro páry

900 Kč

Konzultace online

600 Kč

• „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

• „Pan doktor je dokonaly krasne vysvetli,poradi,je vtipnej,šikovnej hned mi rekl v těhotenství koho cekam ze je to holčička ordinace nova sestricka prijemna,cekat dlouho neni potreba max 10 min obcas ale to malo kdy objednavaji lide tak aby necekaly pul dne jako u některých jiných doktoru... Doporučuji10+++ Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… Více

„Neexistuje dost superlativů, které by pana doktora dostatečně popsaly. Milý, vstřícný, empatický, odborně zdatný....... doplňte cokoliv a určitě to bude správně. Více

Vyšehradská 320/49, Praha Mapa

Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

• „Velmi pečlivý doktor a supr človek. muzu se snim poradit o všem a necitim se blbe .Vic by takovych doktoru doporučuji... Více

Zámecká 80, Kolín Mapa

Kolín

• „Dobrý den máte doma v práci nebo i s rodinnou problémy ? jestli máte tak je tady pro vás paní Veronika Galusová skoro před rokem ke mě přišla moje vnučka byly jsme na sebe zviklé jen na víkend a teď máme spolu žít byli sní problémy a hádali jsme se a měli jsme spoustu psychoterapeutů a nikdo jiný nám tolik nepomohl jako paní Galusová teď už se s vnučkou nehádáme a jsem na ni moc pišná protože to co dokázala tak to dokáže málo kdo moc vám Děkuji . Více

Pražská třída 649, Hradec Králové Mapa

Mgr. Veronika Galusová

• „Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým. Více

Boleslavská třída 425/9, Nymburk Mapa

Nemocnice Nymburk

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka je skvělá. Jsem moc ráda že jsem našla tak vstřícnou, pečlivou a hlavně příjemnou lékařku.Musím také pochválit sestřičku obě se skvěle doplňují jejich péče je perfektní. Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• Plastický chirurg

„V pondeli jsem byla u pana doktora Fibira na operaci a jsem opravdu nesmirne spokojena.Hodne jsem se trapila se stavem pred operaci, ale diky panu doktorovi a jeho profesionalnimu pristupu a lidskosti byl zakrok bez sebemensich problemu.Vsem mohu vrele doporucit tohoto lekare.Diky moc M.Michalova Více

Přemysla Otakara II. 86, Čáslav Mapa

Ambulance plastické chirurgie Poštovní ul.

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Ambulance plastické chirurgie MN Čáslav

• „Chtěla bych poděkovat touto cestou sestřičkám od paní Altmanové, léčím se na onkologii a její sestřičky mi pomáhají žít doma , se svou rodinou . Jsem jim za to velice vděčná . DĚKUJI ! T. Doporučuji Více

Jeronýmova 448, Kolín Mapa

DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE ALTMANNOVÁ

• „Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Paní dokrorka je velice milá a vstřícná, oceňuji u ní velkou snahu pomoci. Více

B. Smetany 1032, Čáslav Mapa

• „Jednoduse skvely servis v kazdem smeru. Jednani sestricky i p.doktora je vstricne a vecne. Pravidelnou peci nemusim hlidat, vse je jimi zarizeno pres telefon ci PC. Navstevy bez cekani, s pohodovym klidem. Verim plne v jejich rady a doporuceni. Prala bych si takovy tym v ambulanci obvodniho lekare. Panu doktorovi i sestricce preji spokojenost v osobnim zivote i uspokojeni z dobre prace. Dekuji vam. Více

Palackého náměstí 4, Sadská Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji ! Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná. Markéta Hálová. Více

Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynekologická ambulance

• Fyzioterapeut, Dietolog

„Od dětství trpím bolestmi páteře, ke kterým jsem si už hodně dospělém věku pořídila ještě problémy s kyčlemi. Vždy jsem chodila na nějaké "rehabilitace", ale pokaždé to pomohlo pouze na krátký čas. Nejspíš bych byla přesvědčena o tom, že to tak je normální. NENÍ!!! Dostala jsem se náhodou do rukou Mgr. Hušnerové, od té doby vím, že to jde i jinak, nejenom, že mě zbavila největších bolestí, rozhýbala mě po operaci, ale vždy jsem měla moc příjemný pocit, že je tady pro mně. Milá, příjemná, ochotná,pokaždé se na rehabilitaci těším, i když někdy bolí, ale vím, že mě pomůže. Doporučila jsem ji několika svým známým a jsou také spokojeni. Leničko, děkuji Vám! :) Více

Tyršova 26, Poděbrady Mapa

BSR Poděbrady

• „Dobrý den velice si cením paní zubařky je to prostě třída a kapacita ve svém oboru.Je pravda že poslední dobou u ní trávím víc času než jiná léta ale ošetření a provedení plomb precizní.Vřele všem doporučuji. Více

Raisova 1542, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka po všech stránkách.

Komenského 187, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Dermatolog,…  Alergolog Více

„Je milá, klidná, odnaučila se mne bát stomatologa, kdy vcházím do její ordinace, už nemám strach.

Kolín, Karlovo náměstí 3, Kolín Mapa

Antikvariát