Vlašim

Jakého specialistu hledáte?
  • „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pokud s terapií váháte, neváhejte. Přestanete být na své trable sami. Pomohl mi zdolat pro mě nezdolatelnou horu a našla jsem zase sama sebe. Pokud budete opravdu chtít, dokážete spolu překonat nemožné. Velmi jsem ocenila pocit, že v tu chvíli tu je jen pro mě a opravdu naslouchá. Více

Žižkova 532, Benešov Mapa

Psychoterapeutická poradna Otevřený dialog

Psychologické poradenství

od 850 kč

• Nýdecká 500, Bystřice Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Čistec 14, Přestavlky u Čerčan, Praha Mapa

PRAHA a okolí

• Praktický lékař, Pediatr

Nádražní 26, Čerčany Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

ORL ambulance

• „Úžasný doktor a člověk. Víc takových. Vřele doporučuji.I přes můj šílený strach z lékařů jsem se u pana doktora pobavila. Děkuji za jeho péči . I jeho sestra je skvělá. Lidskost na místě a toho si také nesmírně cením. Více

konopištská 1205, Benešov Mapa

Urologická ambulance

• „Není lepší zubní lékařka..Paní doktorka i sestřička milé a vstřícné,ochotné.. Jezdím z větší dálky takže se snaží oprav udělat co nejvíce .U mne za jedna... Více

Blanická 327, Čechtice Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Můj mýlý pane doktore,říkám vám anděl.Jste neskutecný profrsionál ve svém oboru a nad míru lidský člověk.Pro mě,mou rodinu a řadu přátel,které jsem k vám doporučila jste vždy udělal maximum.Vaše péče se neda6srovnat z žádným lékařem v mém okolí tak lidský přístup a pochopení pacienta jsem nikde nezažila.Preji vám moře zdravícka a hlavně vatikánské DĚKUJI Alena Kronusová Více

Tyršova 2071, Benešov Mapa

• „K paní doktorce chodím už asi tři roky a musím potvrdit,že je nejen odborník,ale i velmi příjemná.Jen to čekání,kdyby nebylo někdy tak dlouhé.Na druhou stranu,kdyby nebyla tak dobrá,tak by tam asi tolik lidí nebylo.Všechno má své stránky. Více

Žižkova 418/3, Benešov Mapa

Plicní a interna s.r.o.

• „dobry den nevite jak se s panem seemannem skontaktuji pristehovala jsem se do bystrice u benesova a jsem strasnej strašpitel :) a zda nema problem davat injekce na bolest? prijde mi ze je asi super i vzhledove proto pisu dekuji Více

Kpt. Nálepky 2236, Benešov Mapa

Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.

• „Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více. Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.

• „Jsem moc vděčná panu doktory vzal nás i když je státní svátek a zachránil život mému dvou měsíčnímu štěňátku a vše my podrobně vysvětlil byl milí a nebyl ani trosku nepříjemný jsem strašně panu doktorovi vděčná Více

V Koutech 9, Benešov Mapa

MVDr. Alois Láznička

• „K panu doktorovi chodím už víc jak 12 let. Moje mamka k němu chodí, ségra též. Je to lékař na svém místě a hlavně odborník. Každá prohlídka naprosto bez problému a ještě se tam člověk kolikrát navíc nasměje. Děkuju pane doktore. Mikulášová Ž Více

Lidická 667, Vlašim Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Bezbolestné vytrhávání zubů, implantát sedl výborně, drží už 8. rokem. Těžko hledat konkurenci. Vřele doporučuji.

Máchova 2328, Benešov Mapa

StomatologieBene s.r.o.

• „Paní doktorka je moc milá, důkladná, vše vyšetří, vždy umí poradit. Sestřička je taky perfektní. Bočními dveřmi, o kterých tu někdo psal, bere například objednané zdravé děti na očkování, když je čekárna plná nemocných. Když jsme objednaní, prakticky nečekáme. Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

Sam. ord. PL pro děti a dorost

• „Pan doktor se o mě velmi rychle postaral po nálezu na sono, objednal veškerá potřebná ošetření, CT, magnetickou rezonanci, biopsii a během 1 měsíce vše vyřešeno, podrobně vysvětleno. A jako bonus jeho úžasný smysl pro humor a povídání. Jen snad kdyby existoval nějaký objednávkový systém, aby nebyla zbytečně přeplněná čekárna nervózními lidmi. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

Chirurgická ambulance s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let, je lidská, netahá lidem zbytečně peníze z kapsy. Jsem ráda, že jí máme .

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Výborná zubařka a velmi milá. Rádi k paní doktorce M.Sehnalové, když je potřeba, chodíme. Vždy ochotně pomůže. Karolina Adamová a Ladislav Křížkovský Více

Pražská 2189, Benešov Mapa

EM - dent s.r.o.

• „Ráda bych pochválila paní doktorku Mrázkovou za její profesionální přístup a za to jak je milá, příjemná jak k dospělým, tak k dětem. Naše děti se tak moc těší až půjdou na kontrolu...Což se nám běžně nestává. Takže za nás velká spokojenost! Více

Husova 800, Votice Mapa

Oční ordinace