Sedlčany

Jakého specialistu hledáte?
  • „S panem doktorem Rapsou jsem byla opakovaně spokojená ve všech ohledech. Oceňuji především lidský přístup, selský rozum, příjemné jednání a spolehlivost. Více

Zahradní 1242, Sedlčany Mapa

Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

• Nýdecká 500, Bystřice Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• Praktický lékař, Pediatr

Pražská 16, Netvořice, Benešov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Sport je můj život, reprezentoval jsem ČR ve sprintu na mistrovství světa. V roce 2012 jsem při atletických závodech utrpěl rupturu Achillovy šlachy. Po operaci jsem zkoušel různé terapie u různých fyzioterapeutů, včetně léčby u profesora Pavla Koláře. Bohužel nic nepomohlo. Jeden den jsem uběhl 8 km bez bolesti, jindy jsem nemohl na nohu ani došlápnout. Smířil jsem se s tím, že bolest už neustoupí. Aby toho nebylo málo, tak jsem si v loňském roce při fotbale přetrhl přední křížový vaz na stejné noze. Proběhla další operace. Pro rehabilitaci jsem si vybral paní Ďurdíkovou a dnes vím, že to byla dobrá volba. Po vstupní diagnóze (únor 2017) paní Ďurdíková naznačila, že by funkci kolene mohlo negativně ovlivnit oslabené chodidlo po operaci šlachy a celkově špatné držení těla. Začali jsme pravidelně cvičit zraněnou nohu a rovnali jsme záda speciálními cviky v rozsahu pohybu mnohdy jen pár centimetrů. Po několika návštěvách jsem cítil zlepšení, což mně motivovalo v pokračování s léčbou. Čtyři měsíce po plastice předního křížového vazu jsem již pravidelně jezdil na kole i běhal bez bolesti. Cviky na oslabené chodidlo také zafungovaly. Nyní mohu bezbolestně každý den sportovat, už jsem v to ani nedoufal. Děkuji, paní Ďurdíková! Více

Mírové náměstí 1865, Dobříš Mapa

Jana Ďurdíková

• „Nikdy jsem neměl sebemenší problém. Přístup paní doktorky je špičkový. Spíše by se měli zamyslet ti lidé, kteří si tu stěžují, samy nad sebou. Více

č.d. 182, Kamýk nad Vltavou Mapa

Zubní ordinace

• Onkolog, Gynekolog, Anestezi… olog Více

„K panu doktorovi chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená.Neměnila bych ani náhodou,ba naopak mohu doporučit.Pan doktor je velice pilný,vstřícný ke svým pacientům, a hlavně je to člověk jako jsme my.popravdě řečeno někdy ho lituji,protože svou práci nemá vůbec jednoduchou.A co se týče jeho sestřičky,tak je to úžasná ženská,prostě jsou super TÝM.pokud má někdo jiný názor tak ať se od pana doktora odregistruje jinam a nešpiní nám jeho pověst.Měli byste si to vyzkoušet na jeho místě a hned byste změnili názor!!!!!!!!!!!!!!! Více

Nádražní 106, Sedlčany Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Výborná zubařka a velmi milá. Rádi k paní doktorce M.Sehnalové, když je potřeba, chodíme. Vždy ochotně pomůže. Karolina Adamová a Ladislav Křížkovský Více

Pražská 2189, Benešov Mapa

EM - dent s.r.o.

• „Ráda bych pochválila paní doktorku Mrázkovou za její profesionální přístup a za to jak je milá, příjemná jak k dospělým, tak k dětem. Naše děti se tak moc těší až půjdou na kontrolu...Což se nám běžně nestává. Takže za nás velká spokojenost! Více

Husova 800, Votice Mapa

Oční ordinace

• „Pan doktor Zvejška nám velice pomohl, dcera měla velký strach ze zubařů se zánětem zubů po úrazu, ale díky panu Zvějškovi máme problém vyřešen. Má úžasný vztah k dětem a v naší nouzi kde bychom čekali na zákrok jinde 2-3 měsíce nám pomohl téměř ihned i když na úkor svého času. Upřímně kdybychom nebydleli 2 hodiny cesty od jeho ordinace asi bych prosil o zapsání. Nejlepší stomatolog kterého jsem za život potkal!!! Děkujeme Více

Mírové náměstí 70, Benešov Mapa

• „Paní doktorce musím moc poděkovat, dlouhodobě pobývám v terapeutické komunitě v Solenici a ke své lékařce se nedostanu, pomohla mi ochotně po 6ti letech trápení vyřešit problémy se žaludkem a mohu za ní zajít když mám nějakou sezónní nemoc.Moc jí děkuji za ochotu nad rámec svých povinností se o nás z komunity stará, když něco potřebujeme. Nerada se s ní budu po úspěšném dokončení terapie v Solenicích loučit :). Více

č.d. 37, Solenice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Pan doktor Strejc je výborný dětský lékař. Při každé naší návštěvě byl na své malé pacienty milý. Vždy je velmi pečlivě vyšetřil a hlavně správně diagnostikoval. Vše nám ohledně nemoci i vysvětlil. Za pomoci sestřičky dokázal i z malého bázlivce vyzískat spolupracujícího pacienta. Děti z ordinace odcházejí vždy s obrázkem od usměvavé sestřičky a hned se jim odchází veseleji, i když tělíčko trápí zrovna nemoc. Jsme moc rádi, že naše děti mají takového odborníka. Více

28.října 177, Sedlčany Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost-poradna

• „Moc příjemná paní doktorka.Vždy usměvavá,dobře naladěná. Pomůže,poradí.S dětmi to umí.Vřele doporučuji!Chodila jsem k ní s dvěma dětmi a pokaždé jsem byla moc spokojená. Více

Sedlecká 37, Sedlčany Mapa

Logopedická ordinace

• „Skvělý člověk, perfektní odbornost, srdce na pravém místě ........... kéž by byli i ostatní lékaři jako ona

Tyršova 828, Benešov Mapa

INNERA, s.r.o

• Praktický lékař

„Maximalni spokojenost. Vstřícný přístup, ochotný a přátelský. Jsem tady na chalupě a v případě nutnosti osetreni se rada na pana Dr. obrátím. Vřele doporucuji a tímto mu opětovné dekuji! Více

č.d. 97, Kovářov Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• „K paní doktorce chodím již 14 let od svých 15 dvakrát jsem byla těhotná první rizikové paní doktorka dělala vše proto aby bylo vše v pořádku a dítě jsem donosila byla milá vstřícná nemohu si stezovat Více

Na Zlaté stezce 937, Dobříš Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka je vynikající odbornice se skutečným zájmem o pacienta. Je velmi empatická, vstřícná, pečlivá a přímá. Prošli jsme už mnoha diagnostickými prostředími a toto patří k těm nejlepším. Více

Primáře Kareše 405, Sedlčany Mapa

Psychologická ambulance

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Nejlepší gynekolog kterého znám - velice milý a příjemný, lidský přístup k pacientovi, vše vysvětlí že tomu člověk hned porozumí, případně neváhá udělat "nákres", aby člověk jako laik vše pochopil. Jak on tak i sestřička jseou velmi profesionální, a příjemným přístupem k pacientkám. Dojíždím k němu až z Prahy a neměnila bych !!!! Všem doporučuji!!!! Více

Rákosníkova 225, Neveklov Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Dobrý den, rádi bychom se podepsali pod kladné ohlasy na pana doktora Kupku. Jsme velmi rádi, že k němu může docházet náš syn, leč ho měl manžel jako svého dětského lékaře moc rád. Pan doktor je moudrý muž, nikomu nic nevnucuje, jen nabídne a respektuje. Vážíme si jeho osoby, děkujeme za vše a doufáme, že našeho syna doprovodí až k jeho 18.narozeninám. Více

Komenského nám. 417, Dobříš Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsem velmi vděčná,že mám takového zubaře,jako je pan doktor Beldík.Služby u něj jsou nadstandartní.Je velmi pečlivý,trpělivý,precizní.Hodně pomáhá při zákroku jeho klidný přístup a jak vše vysvětluje.Chodíme k němu celá rodina a bojíme se okamžiku,až pan doktor zkončí.Musím také velmi pochválit sestřičku.Oběma patří můj veliký dík:-)Kusková Více

ul.Partyzána Svobody 141, Dobříš Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Zákrok karpály. Pan doktor je profesionál ve svém oboru.Měla jsem problémy s brněním prstů, min tři měsíce, poslední měsíc, jsem už ani nespala. Rozhodla jsem se pana doktora navštívit.Dostala jsem žádanku na vyšetření EMG. Tam mi oznámila paní doktorka, že mám jasný nález na levé ruce. Ještě týž den, jsem jela s výsledkem k panu doktorovi.Vysvětlil mi, co bude dělat,naprosto mě uklidnil. 12.4.2010 v den D jsem byla nervózní, jeho klidný milý a profesionální přístup a pochopení mě uklidnil. Po injekci s anestezií jsem byla v pohodě. Dvacetiminutový zákror. Nic strašného. Po 3 dnech převaz a po dalších 7 dnech vydání stehů. Ruka je od samého začátku a po odeznění bolesti v naprostém pořádku.Píši recenzi podrobněji, pro ty co se bojí, nejsou si jistí v rozhodování. Také jsem měla obavy, jak jsem se dozvídal o délce hojení a rozcvičování. Není tomu tak, vše je jen o vás jak budete o sebe pečovat. Teď jsem po vyndání stehů 2 dny a už dělám běžné věci, sice s opatrností ale bez žádných komplikací. Pan doktor Funda je skvělý nejen člověk ale i odborník.Moc mu za vše děkuji Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš