Tábor

Jakého specialistu hledáte?
  • Plastický chirurg

„Příjemný lidský, ale profesionlální přístup. Byla jsem seznámena s postupem operace na kterou jsem se objednala .

Zámecká 252, Chotoviny Mapa

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

Konzultace v oboru plastické chirurgie

500 Kč

• „Pan dr. Kropík mi byl doporučen jako odborník k extrakci zubu pro již rok problémy, které náš p. doktor nezvládl. Ochotně vysvětlil, vyřešil ve dvou návštěvách. Cena dobrá, stálo to rozhodně za to. Nádhera. Mám svůj zub, teď nový a hezký a nemám zánět. Vyřešené. Moc děkuju. Jakub P. Více

Náchodská 3333, Tábor Mapa

STOMAMED s.r.o.

Bělení zubů

od 500 kč

• Praktický lékař, Pediatr

Dobešovská 590, Černovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Ostatní, Ošetřovatel, Lidový…  léčitel Více

„Zatím jsem byl u Dr. Zhenga 3x a moje bércové vředy na obou nohách se o 50% zlepšili. Jiní doktoři v Praze mě léčili nějakema mastičkama a dělal jsem u nich jen pokusného králíka. Tu jejich léčbu jsem už znal nazpaměť : dáme na to tuto mastičku a bez výsledku, potom zase řekli nefunguje to, tak zkusíme jinou mastičku a tak stále jen zkoušeli a zkoušeli. Že ty díry do nohou jsou pekelně bolestivé nikoho nezajímalo. Navíc ty nohy mám otevřené už 20 let v jednom kuse ! Už jsem uvažoval i o amputaci a nebo že bych se podíval z mostu do Nuslí. Pak mě někdo poradil Dr. Zheng a ejhle ono to u něj funguje. Je sice pravda, že to stojí nějakou korunu navíc, ale stojí to za to !!! Mohu jen doporučit všem těm co to chtějí svou nemoc vzdát. Více

Krátká 96, Chotoviny Mapa

Konzultační Centrum Dr. Zheng

• „Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim. Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• Psycholog, Dětský psycholog

„taky mi moc pomohl uz od malinka sem zato moc rada a dekujuju moc je to velmi dobry a hodny clovek moc ho chvalim

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Klinická psychologie

• Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Na ortodoncii jsme se vydali na základě výborných doporučení a můžeme je jedině potvrdit. Příjemní a profesionální lidé, velmi milá atmosféra, vstřícnost, vysvětlení, lidský přístup... Výborné! Více

Budějovická 806, Tábor Mapa

Ortodoncie

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Jak pan doktor, tak sestřička jsou lidé na svém místě. Pan lékař je profesionální, vše vysvětlí, poradí a vyšetření provádí důkladně, je precizní, komunikuje s vámi a odcházíte s pocitem, že vám někdo pomohl a provedl svou práci s naprostou precitností. Odejdete s veškerými informacemi a nikdo se na vás netváří, že ho obtěžujete. Jsou oba milí a pokud mohu srovnat primáře v Praze Podolí a zde ve Vožici, služby a ošetření jsou srovnatelné a na úrovni. Děkuji. Klára Heringová Více

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Pan doktor Vodička je erudovaný lékař s příjemným vystupováním a citlivým přístupem k pacientům. Chodím k němu já, i dcera a vnučka a jsme rády,že pana doktora máme. D.Čížková Více

Jirsíkova I/36, Soběslav Mapa

Praktický zubní lékař

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

Malšice 131, Tábor Mapa

Bc. Kateřina Volková

• „Paní doktorku také doporučuji. Mám s ní dobrou zkušenost. Především ocenuji/vyzdvyhuji její přístup k pacientům - taktní, empatický, vřelý, otevřený(na rovinu a mile řekne + i -). Umí poradit, má "nastudováno" + praxi a dále se zdokonaluje a rozšiřuje si obzory. Od pacientů očekává/vyžaduje aktivní přístup(byť po kručíčkách) - pracovat na svém problému. Více

U Lípy, Tábor Mapa

U Lípy 247 Tábor

• „Pan doktor je opravdu kapacita!!! Velmí pozorný..vše vysvětlí a poučí pomůže atd Velmi doporučuji!!! Měla jsem zápal plica velmi hrozný... a mám miminko..a pan doktor chtěl abych zůstala a já ne kuli miminku..dala jsem ústní reverst.A pan doktor když jsem odjeli domů volal manželovi at mě doveze zpět že to nemám dobrý atd...Takže velmi ochotný a starostlivý!!!!! Můžu jen doporučit!!! Více

Kapt. Jaroše 2000/10, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• „Skvělý specialista,neměla jsem s ním žádný problém a vždy mi moc pomohl

Kvapilova 2601, Tábor Mapa

Ambulantní ortopedická ordinace

• „Paní doktorka je vstřícná, komunikativní a příjemná. Jsem s ní spokojen. Výhodou je, že má ordinaci blízko vlakového a autobusového nádraží. V budově je zároveň i lékárna. Více

Husovo náměstí 530, Záluží Mapa

Interní a diabetologická ordinace

• „Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Ordinace otorinolaryngologie

• „Dnes jsem byla se svou 7letou dcerou u pana doktora je velice prijemny,pečlivý,a dcera znej byla nadšena vřele doporučuji kdyby takovych doktoru bylo víc. Helena.K Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

MUDr. Petr Kolář - ORTODONCIE Zubatka - 2. patro