Veselí nad Lužnicí

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pan doktor Vodička je erudovaný lékař s příjemným vystupováním a citlivým přístupem k pacientům. Chodím k němu já, i dcera a vnučka a jsme rády,že pana doktora máme. D.Čížková Více

Jirsíkova I/36, Soběslav Mapa

Praktický zubní lékař

• „pan dr.Šolle....chodím k němu léta,je fakt že z něj mám trochu trauma,jelikož v jeho tváři je taková tvrdost,ale věřím,že je opravdu jeden z nejlepších lékařů ve Veselí nad Lužnicí a tak celkově si myslím,že poradí.Doporučuji tohoto lékaře,doufejme,že brzy nepůjde do důchodu-byla by to škoda. Více

nám. T. G. Masaryka 25, Veselí nad Lužnicí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší doktorka! Vždy pozná nemoc ještě dříve, než obdrží výsledky z laboratoře. Ani by ty laborky nemusela nabírat :-). Doufám, že bude ve zdraví ordinovat ještě spoustu let. Více

Borek Mapa

č.d. 116, Hosín Mapa

Krátká 221, Hrdějovice Mapa

• Praktický lékař

„Byl vynikající lékař, velmi spolehlivý a odborník ve svém oboru. Zato Jeho nástupkyně MUDr. Veronika Tučková to je nejhorší lékařka, který mohla obvod po tak vynikajícím lékaři vzít. Více

Rašínova 422/II, Soběslav Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka i sestřička mají plnou důvěru celé naší rodiny. Jsou to odbornice na slovo vzaté, pečlivé, zdvořilé, milé. Více

nám. T. G. Masaryka 115, Veselí nad Lužnicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Na základě recenzí a vzdálenosti Mudr Zdeněk Kovář mnou vybrán k trhání prasklé sedmičky. Sestra skvělá, milá, i když rázná, pan doktor milý, skvělý, šikovný a rychlý. Vše podrobně vysvětlil před zákrokem i po zákroku,všechny otázky zodpověděl, doporučil dle rentgenu, který si udělal další kroky, které by se měly udělat. Co bych vyzdvihla je to, že je jeden z mála, který zub vytrhl na zdravotní pojišťovnu. Jinde by mě to stálo 1200 Kč za to samé!! Jsem velmi spokojená a tohoto zubního lékaře dále DOPORUČUJI !!!! Více

• Praktický lékař

„MUDr Roman Bílek je super doktor který vždy umí vyřešit jakýkoliv zdravotní problém ! Jsem u něj cca 2O let a vždy mi pomohl. Více

Zámecká 224, Lomnice nad Lužnicí Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• „Pan Doktor je nejlepší, u kterého jsem kdy byla. Po vyoperování cysty v 21 letech a i poloviny reprodukčních orgánů jsem k němu přestoupila od gynekoložky z Tábora (zanedbala veškerou péči). Už nikdy více. Z problémů mě pan doktor vysekal, udělá mi vždy ultrazvuk, což v Táboře nedělali pomalu ani na požádání, vše vysvětlí. Nad ničím nemávl rukou, že je to normální, ale předepsal léky, které mi pomohly a já konečně mohla normálně žít. I když jsem se přestěhovala na Vysočinu, tak do Soběslavi stále dojíždím. Více

Sídliště Svákov 739/III, Soběslav Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Chodím k němu 3 mesice, od doby, kdy se přestěhoval do Budějovic a je to naprosta bomba! K synovi se staví laskavě a profesionálně. Nemůžeme si stěžovat. Více

náměstí T.G. Masaryka 117, Veselí nad Lužnicí Mapa

Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost

• „Svědomitý,empatický, vstřícný, trpělivý,erudvaný,schopný diagnostik.

č.d. 89, Choustník Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Dobrý den, s paní doktorkou máme jen samé pozitivní zkušenosti. Je vždy vstřícná a ochotná pomoci, k dětem má citlivý a krásný přístup. Byla nám velkou oporou v době vážných zdravotních komplikacích. Za nás člověk na svém místě. Více

Rašínova 152, Soběslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „V jedenácti letech mi začaly velké a bolestivé problémy se zubama. Prošla jsem si pěknou řádkou zubařů a odnesla jsem si spoustu bolestivých vzpomínek, traumat a fóbii ze zubařů a jejich nelítostných zákroků do života. Když jsem přišla poprvé k panu doktoru Bejblíkovi, třásla jsem se v sedačce a byla jsem bílá jak stěna. Dnes se již netřesu, ani se o mě nepokouší infarkty a ani neodkládám dál a dál návštěvy u zubaře. Pan doktor je velmi příjemný, klidný a soucitný člověk, stejně jako jeho sestřička, se kterou jsou bezvadně sehraní, a oba mírní bolest už jen svou přítomností. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla tu čest potkat a absolutně mi nevadí za ním jet do Soběslavi z Prahy. Lituji všech lidí, kteří chodí jinam. Více

Poliklinika Soběslav

• „K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit. To samé oceňuji i ze strany sestřičky. Více

Poliklinika Soběslav

• „Musím říct, že je to opravdu suprova paní doktorka. Od malička mám panicky strach ze zubařů. V čekárně vždy sedím strachy jak na popravu, ale jakmile vejdu do ordinace a sednu do křesla a paní dr. začne strach pomalu klesá... Nikdy bych ji nevymenila vždy mě předem upozorní co mi bude dělat a tím ze mě všechen ten strach padá. Chodím k ní od malička a nikdy bych ji nevymenila :-) Více

Lustigova 403/III, Soběslav Mapa

Zubní ordinace pro děti,dorost,dospělé

• „jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

Poliklinika Soběslav

• „Jsem ze Žiliny od Kadana a ve Veselí mě píchla včela, jsem na ni alergická. Ale neměla jsem sebou injekci. Velmi milý pán mě odvezl k paní doktorce a ta mi se setřičkou zachránila život. Veliké díky oběma i odvozci. Mikolášková Více

K Zastávce 647, Veselí nad Lužnicí Mapa

Praktický lékař

• „Nejlepší stomatolog široko daleko! Chodím k ní přes 20 let a neměnila bych.Doufám,že ještě nějakou dobu bude ordinovat, protože najít kvalitnějšího a preciznějšího zubního lékaře ke kterému budu mít takovou důvěru jako k paní doktorce bude velký problém.Vždy mi pomohla a její práce je opravdu kvalitně odvedená.Je to profesionál na svém místě.Doporučuji !!! Více

Na Libuši 717, Bechyně Mapa

Zubní ordinace