Vodňany

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dnes 25.11jsem byla u pana doktora poprvé a hodňe naprostá spokojenost výslech si mě a popsal co mohu mít s kotníkem a dál mi příkaz na rentgen což u jiných lékařů nebylo tak pak podle rentgenu budem pokračovat v léčbě je je to Pán doktor jak má být. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„S paní Brůžkovou vynikající komunikace, moderně vybavená ordinace, všude dokonalá čistota.Veškeré mé dotazy mi byly ochotně zodpovězeny, vybrali jsme vhodnější pomůcky na péči i pro děti.Naprosto perfektní a profesionální práce.Mrzí mě jen, že jsem nešla již dříve, protože tak krásně ošetřené zuby,jsem ještě neměla.Jsem velice spokojená a všem velice ráda návštěvu u paní Brůžkové, vřele DOPORUČUJI.Já na příští návštěvu už vyrážím i s dcerkou.Moc za vše děkuji. Více

Harantova 1388/64, Písek Mapa

Dentální hygiena

• „Mé poděkování patří oběma lékařům jménem Tyll. Jezdím za nimi již 20 let z Prahy a s oběma jsem maximálně spokojená. Udivuje mě kritika sestřičky Jindřišky, která je člověkem na svém místě. Pohotová, pružná, ochotná. Pokud ví, vždy poradí, objedná a pokud je potřeba, pohladí i na duši. A to je pro vystresovaného pacienta velmi důležté. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Nemocnice Písek

• „Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře. Více

Harantova 1388, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Jsem u paní doktorky nějakých 13 let, úspěšně odnošené jedno dítě. Když se paní doktorce cokoliv nezdá, nic nepodcení a dělá podrobná vyšetření. Nemohu najít ani jednu negativní věc :). Sestřička občas nemá náladu ale nikdy jsem s ní neměla problém. Skvělý přístup paní doktorky i čisté prostředí je pro mě základ. Více

Fügnerovo náměstí 45, Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• Plastický chirurg

„Velice mily a Profesionalni pristup, vse podrobne vysvetleno, nemohu si vynachvalit, velice sikovny PAN doktor!

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou Mapa

RRC Clinic a.s.

• „Jiřina 26.1.2015 Jsme s paní doktorkou Říhovou velmi spokojeni, naše kluky dvojčata vždy léčila a léčí velmi dobře, je vždy milá, ochotná a svědomitá......nic nenechá náhodě. Chodíme k ní už 15 let a nemůžeme na ni říct nic špatného. Sestřička je též moc milá a ochotná.......Spíš bych ještě dodala, že se s nimi budeme neradi loučit a jen v dobrém na ně vzpomínat...........Přejeme vám hodně moc úspěchů v práci a plno spokojených malých pacientů i rodičů. Více

Sídliště Škorna 1223, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Vyjímečná paní doktorka, na svém místě. Nic nezanedbává, vaše potíže vyslechne a hlavně je adekvátně řeší! K ní se nám vyplatí jezdit i světa kraj, po tom, co jsme se odstěhovali. Sestřička je taky moc milá a ochotná. Více

Primátorská 1196, Prachatice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan MUDr. Váně by měl být vzorem pro všechny doktory. Lidský přístup k pacientovi, důkladná prohlídka, doporučení k chirurgovi. Sestřička moc hodná, co víc si přát. Kolaříková Více

Chelčického 50/1, Písek Mapa

Neurologická ambulance

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Velmi profesionální přístup a příjemná paní dentální hygienistka Veronika Fikejzová v nově otevřené ordinaci dentální hygieny v Písku. Téměř bezbolestné odstranění zubního kamene nad i pod dásní, ošetření citlivých krčků, fluoridace. Doporučuji. Více

Tylova 72, Písek Mapa

Dentální hygiena Písek

• „S panem Novákem jsem se setkala při řešení mých dlouhotrvajících osobních problémů. Naše spolupráce mě velmi obohatila. Díky jeho otázkám a postřehům se mi podařilo podívat se na mnohé věci z nového úhlu pohledu. Oceňuji především jeho otevřenost, schopnost naslouchat a zaujetí pro práci. Největším přínosem pro mě ale je, že jsem se u pana Nováka naučila postupům, jak samostatně pracovat s problémy. Jedná se o příjemného, důvěryhodného člověka s profesionálním přístupem. Jeho psychologické služby mohu jen doporučit. Více

Lidická 270, Zliv Mapa

Soukromá psychologická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Lepší pediatr neexistuje!Tato paní doktorka je úžasná,milá,chytrá a velice empatická,ještě jsem se s přístupem jaký má ona nesetkala.Naprostý profesionál,tímto před ní smekám a děkuji že mám tu čest u ní léčit mé dvě dcery. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Dětská lékařka, s.r.o.

• „Již několik návštěv, několik zvířat. Vždy vše perfektní od operace po "obyčejné" odčervení. Příjemný, velice trpělivý přístup. Více

Nádražní 2282, Písek Mapa

Veterinární klinika Bohemia

• „Pan doktor byl velice hodný, vstřícný, příjemný a vždy moc ochotný. Mohu jedině doporučit. Moc šikovný doktor!

Nemocnice Písek

• „Prostě paní DOKTORKA. Dokázala to, že jsem opět začal žít i s mou diagnózou plně hodnotný život. V toto jsem už ani nedoufal. Moc děkuji Více

Žižkova 244, Písek Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vynikající péči. Citlivost a vstřícnost sestřičky je také nejvyšší úrovně. Za pomoc, které se mně tento týden dostalo, si velice vážím jako i toho, že patřím k pacientům této odborné ordinace. Více

Oční ambulance

• „Z mého pohledu je MUDr. Kvasnička poctivý a klidný profesionál. V jedné větě vyjádří vše podstatné. Jestliže si pacient potřebuje popovídat o svém problému, ochotně se mu věnuje. Z jeho ordinace odcházím klidná. Více

Chelčického 49/50, Písek Mapa

Chirurgická ambulance

Nemocnice Písek

• „Pana doktora mohu jen doporucit.ma ke vsemu cit je sikovny a trpelivy.

Velké náměstí 6/14, Písek Mapa

Ordinace stomatologa