Týn nad Vltavou

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „S panem Novákem jsem se setkala při řešení mých dlouhotrvajících osobních problémů. Naše spolupráce mě velmi obohatila. Díky jeho otázkám a postřehům se mi podařilo podívat se na mnohé věci z nového úhlu pohledu. Oceňuji především jeho otevřenost, schopnost naslouchat a zaujetí pro práci. Největším přínosem pro mě ale je, že jsem se u pana Nováka naučila postupům, jak samostatně pracovat s problémy. Jedná se o příjemného, důvěryhodného člověka s profesionálním přístupem. Jeho psychologické služby mohu jen doporučit. Více

Lidická 270, Zliv Mapa

Soukromá psychologická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

Malšice 131, Tábor Mapa

Bc. Kateřina Volková

• „tak kde Vás bolí...aha výborně namasírujeme, protáhneme, procvičíme,poradíme ...je to lepší?.., nikde jinde Vás to netahá?. atd. ... bezva přístup a zájem... co více si přát Více

Jiráskova 397, Zliv Mapa

Rehabilitace

• „Pana doktora hodnotím velice kladně, nejenže mi pomohl jako nikdo jiný, ale také jako jediný lékař mi názorně vysvětlil, z čeho moje bolest vzniká. Jsem mu moc vděčná a velice si ho vážím. Velké díky, Pane Doktore. Více

Sakařova 755, Týn nad Vltavou Mapa

• „Pamatuji si, když jsem od něho před 12 lety odchazela, tak se mi tuze nechtělo. Nyní mám dceru, bydlím u Brna a horko těžko se mi daří věřit někomu jinému. Pan laznicek byl nejlepší. Nebojí se rodičům vyčinit, když vidí nedostatky v péči o dítě. S dětmi to umí a.je to výborný profík. Více

Pediatrie

• „Nejlepší zubař! Opravdu šetrný, pečlivý, starostlivý... Je schopný Vás objednat na 5 ráno, ať je všední den nebo ne. Také Vám zavolá klidně každý den a zeptá se, jak co bolí a jak se cítíte. Jediný schopný Doktor s velkým D v Týně. Více

• Internista, Fyzioterapeut

„Pan doktor Mašek je jeden z mála lékařů, který je výjimečný tím, že odstraňuje příčiny bolesti a neordinuje zbytečně léky. Vystřídala jsem v okolí několik lékařů a všichni svorně pacienta odbudou tím, vezměte lék na bolest a na spaní, což neřeší nic. Je výjimečný jako lékař i jako člověk. Mohu vřele doporučit, každopádně si velice vážím toho, že jsem ho po několika špatných zkušenostech našla a určitě bych neměnila. Drtinová Více

Zámecká 42, Protivín Mapa

Ord.lékaře specialisty - rehabilitace

• „Je to nejúžasnější lékařka u jaké jsem kdy byla,moc jí děkuji za starostlivost s jakou se o mě se sestřičkou Zoubkovou starají jsem jim moc zavázána a mám k objeme plnou důvěru-moc moc děkuji za vše. Pacientka Karpíšková Marie Více

Švermova 501, Protivín Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Chodím k panu doktorovi dost dlouho, abych mohla s jistotou tvrdit, že je to skvělý lékař. Mimo jiné mi odhalil závažné onemocnění, které se po odborném vyšetření potvrdilo. Jsem moc ráda, že mě léčí takový lékař, jako je on. Přeji mu hodně zdraví! Více

Jaderná elektrárna Temelín, Temelín Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Dcera k panu doktorovi chodí moc ráda dokonce se zatím i těší nic jí zatím nedělal.Ale přistupem si určitě získal její důvěru což je dost důležité.Jen se chci zeptat tady tak vyplívá že pan doktor nedává injekce.To doufám že jo Více

č.d. 147, Dříteň Mapa

Stomatologická ordinace

• „Absolutní dětský lékař. Považuji ji za naprostou špičku - jak bylo již řečeno výše, výborný přístup k dětem, výsledky v léčbě, snaha najít nejvhodnější způsob léčby atd. A navíc velmi lidsky příjemná a schopná cokoli vysvětlit i nám naprostým laikům. Plus sestra je taktéž skvělá. Takže mohu jen doporučit. Více

Sakařova 497, Týn nad Vltavou Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodíme celá rodina a nemůžeme si ho vynachválit. Je to mimořádně inteligentní člověk s neuvěřitelnou pamětí, řeklo by se spíše vědec než běžný praktik a jeho přístup k pacientům je skutečně lidský. Nad každým problémem pacienta skutečně přemýšlí, není to nějaký "lékař", co se na vás zběžně podívá ze dvou metrů a už píše nějaký recept. To u tohoto lékaře opravdu nehrozí! I z toho důvodu (že nikoho neodbyde a dává si s každým práci) se u něj často čeká delší dobu, ale všichni víme, že je to právě z tohoto důvodu. Sestřička je jeho doslova pravá ruka, jsou skvěle sehraní a doplňují se. Děkujeme panu doktorovi za péči trvající desítky let a doufáme, že bude ordinovat ještě dlouho. Po svatbě navíc úplně rozkvetl, za což jsme rádi! :-) Více

Komenského 668, Týn nad Vltavou Mapa

• Dermatolog, Gastroenterolog,…  Internista Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Derma Plus s.r.o.

• „Velice příjemná a ochotná lékařka. Její přístup k dětem je jedinečný. Vše vždy do detailu vysvětlí. K velice dobré atmosféře v ordinaci přispívá i moc příjemné chování sestřičky. Více

Jáchymovská 746, Zliv Mapa

„Pro mne ten nejlepší. V ž d y mi pomůže. Díky, že zůstáváš. Stanuška

č.d. 54, Malšice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „MuDr. Hajíčková je odborník na svém místě. Nejenže dokáže pomoci na těle tak i na duši. Nejsem zatím ve stavu, že bych potřebovala pravidelnou péči, tak docházím na pravidelné prohlídky. Vždy mám pocit, že je mi věnována maximální péče jak od paní doktorky, tak i od sestřičky. V případě akutních záležitostí jako jsou bolesti zad, mi dokáže pomoci nejen, že přesně rozpozná a nahmátne choulostivé místo. Umí aplikovat jehličky i leaser což si troufám říci, že jako jediná v Týně. Jsem spokojenou klientkou a doufám, že dlouho ještě budu. L.Dědičová Více

Orlická 400, Týn nad Vltavou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S panem doktorem jsem velice spokojená a doporučuji ho všem. Je milý, lidský no prostě ten nejlepší. Akorát během těhotenství jsem popuzená sestřičkou a jsem ráda, že až porodím, neuvidím ji tak často:-)) Někdy je jí opravdu dost:-))) Více

Mírová 337, Protivín Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Skvělý pan doktor, opravdový profesionál. Navíc je velmi milý a empatický. Děkuji za úžasný přístup a za naprosto bezbolestný výkon. Více

Sakařova 497, Týn nad Vltavou Mapa