Český Krumlov

Jakého specialistu hledáte?
  • Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Byla to má první návštěva dentálního specialisty. Návštěva se mi velmi líbila. Dozvěděla jsem se další informace, ohledně prevence a postupů pro doma. Bylo příjemné sedět v křesle a nechat jak bych řekla "špinavou práci" na jiných . Dříve jsem se dentální hygieny obávala, z neznalosti, ovšem toto se změnilo, a budu navštěvovat pravidelně. Jsem ráda, že jsem si vybrala panu Hammerovou. Více

Matice školské České Budějovice 7, České Budějovice Mapa

DiS.Eva Hammerová

• „Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým. Více

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Ambulance léčby bolesti

• Praktický lékař, Pediatr

Gen. Fanty 25, Kaplice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka Mohr Mallátová pečuje o chrup naší rodiny více než 20 let. Jak jsem se v mládí "bál zubaře" , tak nyní se na každou návštěvu u ní těším. Jedinečně vstřícný osobní přístup s naprosto profesionálním ošetřením nám stojí za to, že za ní do Budějovic jezdíme až z Prahy. S svou sestřičkou paní Důrovou jsou skvělým a sladěným týmem. Děkujeme Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o.

• „mohla jsem na tom byt zdravotne o mnoho lepe,kdybych se dostala drir k p dr.Novackove,nadherny lidsky prispup-proste-Clovicek!!! A k tomu se obklopila skvelym tymem sestricek--dekuj jim vsem!!!! Nevim,proc jsme tak konzervativni a i kdyz nejsme spokojeni se svym lekarem,bojime se vyhledat jineho,,lidicky nebojte se ,jen sami s tim ztracite-to nejcenejsi,co mate je to smutne. Více

Tovární 165, Český Krumlov Mapa

Neurologická ambulance

• „Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu. Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

DENTAL SMILE s.r.o.

• „Báječná lékařka a skvostný člověk, Jsem její pacientkou skoro 3O let a vždy mi pomohla a poradila. Ošetřuje i mé dvě dospělé dcery a všechny na ni nadáme dopustit. Alena Lišková Více

Boženy Němcové 52, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Super přístup a komunikace, moderní zázemí, není co vytknout. Zavedení implantátu bylo v podstatě bezbolestné a výsledek je super. Doporučuji všem, kteří se zajímají o implantát! Více

Roudenská 31, České Budějovice Mapa

• „Děkujeme paní doktorce i sestřičce za milý a vstřícný přístup, lidskost, úsměv a pochopení....chodíme k ní se všemi dětmi a jsme velice spokojení. Sestřička je velmi ochotná a milá, paní doktorka vždy poradí a pomůže. Zajímá se i samotného člověka , nejen o jeho nemoci a problémy a objednávkový systém na internetu je super, takže nikdy člověk s dětmi nečeká. Moc děkujeme... Více

Gen. Fanty 25, Kaplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem s touto zubařkou velice spokojená !!! Je velmi příjemná a ochotná! Vždy jsem měla ze zubařů hrůzu, díky této paní doktorce (samozřejmě i sestřičkám) se k zubařce dnes již tolik nebojím chodit :-) Více

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Ano, pan doktor Skála je pro mě nejlepší. Chodím k němu již 21 let a během té doby jsem porodila 3 děti. Jelikož mám RH faktor mínusový a manžel plusový, všechna moje těhotenství byla vedena jako riziková, sledována a ihned po předpokládaném termínu porodu jsem vždy byla poslána do nemocnice, kde mi byly porody vyvolány. Díky mým delším pobytům v porodnici, jsem zažila více doktorů a pan doktor Skála patří i přes jeho možné pochybení k elitě. Věřím i pacientkám, které mají špatnou zkušenost, ale beru, že je jen člověk se svými "bolístkami" a ne každý den je den D. Platí to i pro ostatní profese, kde ale nejde o život. Více

Čsl. legií 8, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Úžasný přístup, krásné jednání k malým pacientům, perfektní postup při vyšetřování. Dostala jsem na pana doktora tip od naší dětské obvodní, protože jsem nechtěla jít k neuroložce, která je u nás ve městě jediná specializovaná na dětskou neurologii - a musím uznat, že je fakt skvělý. Celé vyšetření probíhalo v klidu a náš malý ani nezaplakal.... Rozhodně pana doktora doporučuji ! Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Dětská neurologie

• Plastický chirurg

„Velice mily a Profesionalni pristup, vse podrobne vysvetleno, nemohu si vynachvalit, velice sikovny PAN doktor!

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Velmi spokojená,přístup nepopsatelný,vše s Vámi proberou,,zákrok se vyplatí,není to nic co by se nedalo vydržet....pan doktor Čutka mi naštěstí zdělil dobré zprávy..Moc všem na klinice děkuji :-) Více

Novohradská 1806/68, České Budějovice Mapa

Centrum lékařské genetiky s.r.o.

• „Pan doktor Liška je super chlap, mám pozitivní zkušenosti, akorát při první návštěvě mi řekl, že do další prohlídky mám zhubnout, tenkrát jsem z toho byla rozhozená, protože s váhou celý život bojuji, dnes se tomu směji, mám 2,5 syna a teď znovu čekám miminko a s panem doktorem se toho nebojím, že by něco podcenil. Vždy mi vyhověl i s výměnou antikoncepce, podle mých požadavků. Jo a sestřička skvělá, moc milá. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka je skvělá, profesionální, zatím nejlepší zubař, jakého jsem poznala. Velmi doporučuji.

Komenského 38, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor sa zameriava na podstatu problému a pomáha odstraňovať príčiny. Poradí cviky na doma a vysvetlí prevedenie cvikov. Má velmi príjemý a ľudský prístup. Více

Na Nábřeží 3, České Budějovice Mapa

• „Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky i ochotou a zájmem zdravotní sestřičky.Moc děkuji za péči oběma. Ano,tak si představuji péči svého lékaře. Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Všeobecné lékařství

• Alergolog, Chirurg, Dermatol… og, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Pečlivá lékařka, ochotná vysvětlit diagnózu a postup léčby.

Budějovická 148, Velešín Mapa

MUDr. Jana Novotná