Velešín

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

České Budějovice Mapa

psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Individuální psychoterapie

850 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Byla to má první návštěva dentálního specialisty. Návštěva se mi velmi líbila. Dozvěděla jsem se další informace, ohledně prevence a postupů pro doma. Bylo příjemné sedět v křesle a nechat jak bych řekla "špinavou práci" na jiných . Dříve jsem se dentální hygieny obávala, z neznalosti, ovšem toto se změnilo, a budu navštěvovat pravidelně. Jsem ráda, že jsem si vybrala panu Hammerovou. Více

Matice školské České Budějovice 7, České Budějovice Mapa

DiS.Eva Hammerová

• Praktický lékař, Pediatr

Benešov nad Černou 125, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Gen. Fanty 25, Kaplice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým. Více

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Ambulance léčby bolesti

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla.Už k němu chodím 17 let a neměnila bych.Je velmi milý,usměvavý, pečlivý a vždy jsem byla velmi spokojená.Není problém se na cokoliv zeptat.Vše vysvětlí. Více

Piaristická 3/455, České Budějovice Mapa

Gynekologicko - porodnická ordinace

• „Paní doktorka Mohr Mallátová pečuje o chrup naší rodiny více než 20 let. Jak jsem se v mládí "bál zubaře" , tak nyní se na každou návštěvu u ní těším. Jedinečně vstřícný osobní přístup s naprosto profesionálním ošetřením nám stojí za to, že za ní do Budějovic jezdíme až z Prahy. S svou sestřičkou paní Důrovou jsou skvělým a sladěným týmem. Děkujeme Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Její postřehy o původu mých psychologických obtíží byly trefné a cenné, a její velmi metodika jasná, rychlá a účinná. Vřele ji doporučuji všem, kteří si přejí změnit situaci, ve které jim není dobře. Více

Jeronýmova 211/17, České Budějovice Mapa

Mgr. Sylvie Koubalíková, Ph.D.

Psychologické poradenství

od 700 kč

• „mohla jsem na tom byt zdravotne o mnoho lepe,kdybych se dostala drir k p dr.Novackove,nadherny lidsky prispup-proste-Clovicek!!! A k tomu se obklopila skvelym tymem sestricek--dekuj jim vsem!!!! Nevim,proc jsme tak konzervativni a i kdyz nejsme spokojeni se svym lekarem,bojime se vyhledat jineho,,lidicky nebojte se ,jen sami s tim ztracite-to nejcenejsi,co mate je to smutne. Více

Tovární 165, Český Krumlov Mapa

Neurologická ambulance

• „Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu. Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

DENTAL SMILE s.r.o.

• „U Dr. Bernáta jsem absolvovala léčbu fixním rovnátkem na horní i dolní čelisti, zuby se mi perfektně srovnaly cca za 1 rok, nyní mám pouze drátek zezadu čelisti, aby se vada nevrátila. Pan doktor je velmi milý a vstřícný, vše podrobně vysvětlí. Mohu vřele doporučit. Více

Jírovcova 1447/22, České Budějovice Mapa

Ortodoncie - Smile Art s.r.o.

• Ostatní, Fyzioterapeut, Diag… nostik Více

1 názor

„Pan Hebík vyřešil mé dlouhodobé potíže s přetížením horní části trupu během jednoho sezení. Narozdíl od fyzioterapeuta, kterého jsem navštěvoval více než půl roku, řešil příčinu potíží, nikoliv jejich důsledek. Během následujících 3-4 sezení jsme pracovali na odstranění nedostatků. Zpětně návštěvu považuji za jednu z nejlepších "investic" do mého zdraví. Více

Na Sadech 2036/18, České Budějovice Mapa

Fyzio - Štěpán

Fyzioterapie

500 Kč

• „Báječná lékařka a skvostný člověk, Jsem její pacientkou skoro 3O let a vždy mi pomohla a poradila. Ošetřuje i mé dvě dospělé dcery a všechny na ni nadáme dopustit. Alena Lišková Více

Boženy Němcové 52, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor moc hodný obětavý hned pozná co je člověku... poslal mě do nemocnice na ruzne oddělení tam nic nezjistily a pan doktor prohlidnul mě a poznal nemoce byla jsem na tom hodně špatně nespala jsem a díky panu doktorovi že mě dal léčbu tak jsem se z toho dostala je to TOP ...Supr doktor Více

Čsl. legií 2118/6, České Budějovice Mapa

ADMED, s.r.o.

• „Super přístup a komunikace, moderní zázemí, není co vytknout. Zavedení implantátu bylo v podstatě bezbolestné a výsledek je super. Doporučuji všem, kteří se zajímají o implantát! Více

Roudenská 31, České Budějovice Mapa

• „Děkujeme paní doktorce i sestřičce za milý a vstřícný přístup, lidskost, úsměv a pochopení....chodíme k ní se všemi dětmi a jsme velice spokojení. Sestřička je velmi ochotná a milá, paní doktorka vždy poradí a pomůže. Zajímá se i samotného člověka , nejen o jeho nemoci a problémy a objednávkový systém na internetu je super, takže nikdy člověk s dětmi nečeká. Moc děkujeme... Více

Gen. Fanty 25, Kaplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vynikají lékař. Ochotný, empatický... Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• Praktický lékař

„Pan doktor Rybák je nejlepší a nejpečlivější PAN doktor.kterého znám.Nikdy nic nezanedbá,je pečlivý.poradí a má velké odborné znalosti.I jeho přístup k pacientům je mimořádný a zodpovědný- je milý.obětavý .s vyšetřením nespěchá.pacienty neodbývá.Přeji panu doktorovi jeste dlouhá léta ordinování.I sestřička je velmi milá a ochotná. Více

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• „pan doktor je zlatíčko nemam ani jizvu a ta sestřička seuper rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Více

Hlinecká 1637, České Budějovice Mapa

Ambulance plastické chirurgie