Hluboká nad Vltavou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

Online konzultace k dispozici

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

České Budějovice Mapa

Soukromá ordinace

Konzultace online

800 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Byla to má první návštěva dentálního specialisty. Návštěva se mi velmi líbila. Dozvěděla jsem se další informace, ohledně prevence a postupů pro doma. Bylo příjemné sedět v křesle a nechat jak bych řekla "špinavou práci" na jiných . Dříve jsem se dentální hygieny obávala, z neznalosti, ovšem toto se změnilo, a budu navštěvovat pravidelně. Jsem ráda, že jsem si vybrala panu Hammerovou. Více

Matice školské České Budějovice 7, České Budějovice Mapa

DiS.Eva Hammerová

• „Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým. Více

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Ambulance léčby bolesti

• Praktický lékař, Pediatr

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Skvělá paní! Opravdu vřele doporučuji, vše proběhlo hladce, paní doktorka mi vše podrobně vysvětlila a byla strašně milá. Je vidět, že ji práce baví a má z toho radost. Člověk se tam cítí jako doma! Moc děkuji za precizní práci a skvělý přístup. Více

České Vrbné, České Budějovice Mapa

Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice

• „Vynikající - jak vyšetření a ošetření s uvolněním blokád na páteři od pana doktora tak i následné ošetření u fysioterapeutů.Taky prostředí oddělení nádherné a příjemná recepce. Více

Pražská 71, České Budějovice Mapa

MUDr. Rostislav Kaňka - Fyzio CB, s.r.o., rehabilitace, fyzioterapie

• „Pan doktor a jeho úžasné sestřičky jsou opravdovým darem pro všechny ženy. Všichni tři jsou neuvěřitelně milí, vstřícní a příjemní. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, vše srozumitelně vysvětlí. Opravdu jsem za něj neskutečně vděčná. Více

Pražská 71, České Budějovice Mapa

Gyn Nest CB s.r.o.

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla.Už k němu chodím 17 let a neměnila bych.Je velmi milý,usměvavý, pečlivý a vždy jsem byla velmi spokojená.Není problém se na cokoliv zeptat.Vše vysvětlí. Více

Piaristická 3/455, České Budějovice Mapa

Gynekologicko - porodnická ordinace

• „Paní doktorka Mohr Mallátová pečuje o chrup naší rodiny více než 20 let. Jak jsem se v mládí "bál zubaře" , tak nyní se na každou návštěvu u ní těším. Jedinečně vstřícný osobní přístup s naprosto profesionálním ošetřením nám stojí za to, že za ní do Budějovic jezdíme až z Prahy. S svou sestřičkou paní Důrovou jsou skvělým a sladěným týmem. Děkujeme Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Její postřehy o původu mých psychologických obtíží byly trefné a cenné, a její velmi metodika jasná, rychlá a účinná. Vřele ji doporučuji všem, kteří si přejí změnit situaci, ve které jim není dobře. Více

Jeronýmova 211/17, České Budějovice Mapa

Mgr. Sylvie Koubalíková, Ph.D.

Psychologické poradenství

od 700 kč

• „U Dr. Bernáta jsem absolvovala léčbu fixním rovnátkem na horní i dolní čelisti, zuby se mi perfektně srovnaly cca za 1 rok, nyní mám pouze drátek zezadu čelisti, aby se vada nevrátila. Pan doktor je velmi milý a vstřícný, vše podrobně vysvětlí. Mohu vřele doporučit. Více

Jírovcova 1447/22, České Budějovice Mapa

Ortodoncie - Smile Art s.r.o.

• Ostatní, Fyzioterapeut, Diag… nostik Více

1 názor

„Pan Hebík vyřešil mé dlouhodobé potíže s přetížením horní části trupu během jednoho sezení. Narozdíl od fyzioterapeuta, kterého jsem navštěvoval více než půl roku, řešil příčinu potíží, nikoliv jejich důsledek. Během následujících 3-4 sezení jsme pracovali na odstranění nedostatků. Zpětně návštěvu považuji za jednu z nejlepších "investic" do mého zdraví. Více

Na Sadech 2036/18, České Budějovice Mapa

Fyzio - Štěpán

Fyzioterapie

500 Kč

• „Báječná lékařka a skvostný člověk, Jsem její pacientkou skoro 3O let a vždy mi pomohla a poradila. Ošetřuje i mé dvě dospělé dcery a všechny na ni nadáme dopustit. Alena Lišková Více

Boženy Němcové 52, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor moc hodný obětavý hned pozná co je člověku... poslal mě do nemocnice na ruzne oddělení tam nic nezjistily a pan doktor prohlidnul mě a poznal nemoce byla jsem na tom hodně špatně nespala jsem a díky panu doktorovi že mě dal léčbu tak jsem se z toho dostala je to TOP ...Supr doktor Více

Čsl. legií 2118/6, České Budějovice Mapa

ADMED, s.r.o.

• „Super přístup a komunikace, moderní zázemí, není co vytknout. Zavedení implantátu bylo v podstatě bezbolestné a výsledek je super. Doporučuji všem, kteří se zajímají o implantát! Více

Roudenská 31, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, s jakým jsem se setkala. Sestřička taktéž, vždy vesele naladěná, takže z člověka opadne nepříjemný pocit z návštěvy zdravotnického zařízení. A oba s pacienty jednají jako se sobě rovnými (tedy lidsky), zároveň vše potřebné vysvětlí. Je hezké vidět, jak dobře to může fungovat, když mají lidé svoji práci rádi. Více

Adamovská 13, Rudolfov Mapa

Rudolfov

• „Vynikají lékař. Ochotný, empatický... Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• Praktický lékař

„Pan doktor Rybák je nejlepší a nejpečlivější PAN doktor.kterého znám.Nikdy nic nezanedbá,je pečlivý.poradí a má velké odborné znalosti.I jeho přístup k pacientům je mimořádný a zodpovědný- je milý.obětavý .s vyšetřením nespěchá.pacienty neodbývá.Přeji panu doktorovi jeste dlouhá léta ordinování.I sestřička je velmi milá a ochotná. Více

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• „Příjemné vystupování jak pana doktora, tak i sestřičky. Velmi profesionální přístup a ochota vyjít maximálně vstříc. Kéž by byl takový každý doktor a jeho personál! Více

České Vrbné 1971, České Budějovice Mapa

Praktický zubní lékař

• „pan doktor je zlatíčko nemam ani jizvu a ta sestřička seuper rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Více

Hlinecká 1637, České Budějovice Mapa

Ambulance plastické chirurgie