Písek

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dnes 25.11jsem byla u pana doktora poprvé a hodňe naprostá spokojenost výslech si mě a popsal co mohu mít s kotníkem a dál mi příkaz na rentgen což u jiných lékařů nebylo tak pak podle rentgenu budem pokračovat v léčbě je je to Pán doktor jak má být. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„S paní Brůžkovou vynikající komunikace, moderně vybavená ordinace, všude dokonalá čistota.Veškeré mé dotazy mi byly ochotně zodpovězeny, vybrali jsme vhodnější pomůcky na péči i pro děti.Naprosto perfektní a profesionální práce.Mrzí mě jen, že jsem nešla již dříve, protože tak krásně ošetřené zuby,jsem ještě neměla.Jsem velice spokojená a všem velice ráda návštěvu u paní Brůžkové, vřele DOPORUČUJI.Já na příští návštěvu už vyrážím i s dcerkou.Moc za vše děkuji. Více

Harantova 1388/64, Písek Mapa

Dentální hygiena

• „Mé poděkování patří oběma lékařům jménem Tyll. Jezdím za nimi již 20 let z Prahy a s oběma jsem maximálně spokojená. Udivuje mě kritika sestřičky Jindřišky, která je člověkem na svém místě. Pohotová, pružná, ochotná. Pokud ví, vždy poradí, objedná a pokud je potřeba, pohladí i na duši. A to je pro vystresovaného pacienta velmi důležté. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Karla Čapka 589, Písek Mapa

Nemocnice Písek

• „Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře. Více

Harantova 1388, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Pan doktor Smisek je skvely profesional a je velka skoda, ze jiz nebude ordinovat. Samozrejme chapu, ze nic netrva vecne,ale byla jsem s vami nadmiru spokojena. Chtela bych vam podekovat a poprat vse nej Více

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• „Paní doktorka je vždy příjemná, poradí, chová se profesionálně. Krásné prostředí je dalším příjemným bodem :)

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Jsem u paní doktorky nějakých 13 let, úspěšně odnošené jedno dítě. Když se paní doktorce cokoliv nezdá, nic nepodcení a dělá podrobná vyšetření. Nemohu najít ani jednu negativní věc :). Sestřička občas nemá náladu ale nikdy jsem s ní neměla problém. Skvělý přístup paní doktorky i čisté prostředí je pro mě základ. Více

Fügnerovo náměstí 45, Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jiřina 26.1.2015 Jsme s paní doktorkou Říhovou velmi spokojeni, naše kluky dvojčata vždy léčila a léčí velmi dobře, je vždy milá, ochotná a svědomitá......nic nenechá náhodě. Chodíme k ní už 15 let a nemůžeme na ni říct nic špatného. Sestřička je též moc milá a ochotná.......Spíš bych ještě dodala, že se s nimi budeme neradi loučit a jen v dobrém na ně vzpomínat...........Přejeme vám hodně moc úspěchů v práci a plno spokojených malých pacientů i rodičů. Více

Sídliště Škorna 1223, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan MUDr. Váně by měl být vzorem pro všechny doktory. Lidský přístup k pacientovi, důkladná prohlídka, doporučení k chirurgovi. Sestřička moc hodná, co víc si přát. Kolaříková Více

Chelčického 50/1, Písek Mapa

Neurologická ambulance

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Velmi profesionální přístup a příjemná paní dentální hygienistka Veronika Fikejzová v nově otevřené ordinaci dentální hygieny v Písku. Téměř bezbolestné odstranění zubního kamene nad i pod dásní, ošetření citlivých krčků, fluoridace. Doporučuji. Více

Tylova 72, Písek Mapa

Dentální hygiena Písek

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

Bezděkovská 186, Strakonice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Lepší pediatr neexistuje!Tato paní doktorka je úžasná,milá,chytrá a velice empatická,ještě jsem se s přístupem jaký má ona nesetkala.Naprostý profesionál,tímto před ní smekám a děkuji že mám tu čest u ní léčit mé dvě dcery. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Dětská lékařka, s.r.o.

• „Již několik návštěv, několik zvířat. Vždy vše perfektní od operace po "obyčejné" odčervení. Příjemný, velice trpělivý přístup. Více

Nádražní 2282, Písek Mapa

Veterinární klinika Bohemia

• „Výborná doktorka s ochotným přístupem. Je velmi příjemná a vše pacientovi vysvětlí.Vždy mi pomohla. Doporučuji

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „nejlepší zubařka co mne ošetřuje mé zlatíčka nemněnila bych nikdy

Tovární 202, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• „K paní doktorce chodím již přes 20 let a nemuhu nic jiného než vřele doporučit.Málo který lékař přidá k odbornosti i lidský přístup jako ona.Rovnou napíši ,že nepatřím k těm pacientkám které nemají žádné problémy a proto chválí,ba naopak.Od první chvíle se na ni spoléhám.Pouze ve zkratce: nejprve vyřešila můj problém s otěhotněním,po té v 5.měsíci odhalila problém ,který si vyžádal operaci.Když jsem ji ráno v 5.hodin zavolala,že začínám rodit,byla milá i v tuhle hodinu a přijela mne odrodit.Když byl dceři rok,našla další problém a opět operace.Do roka další porod a od té doby 15 let jen pravidelné prohlídky až do mého třetího otěhotnění.Samozřejmě v mých letech neplánovaného :-) Po porodu jsem byla týden doma a už jsem ji musela navštívit.Samozřejmě že má žena týden po porodu strach,ale vyšetřila mne s takovou opatrností,že jsem to ani nepocítila.Se vším poradila,problém vyřešila.Jelikož jsem malou doposud kojila a nic od ni nepotřebovala,tak jsem vynechala i pravidelnou kontrolu.Po dvou letech jsem si šla pro antikoncepci a ona že mne musí udělat nejprve preventivní prohlídku.Opět se potvrdila jeji odbornost,když hned při prvním pohledu odhalila problém.Ihned ultrazvuk a objednání na operaci.Rozhodně proto doporučuji .Odborná,milá,ochotná a LIDSKÁ Více

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace gynekol. a porodnictví

• „Drahunka je príma, a už je pryč rýma :)

Bezděkovská 186, Strakonice Mapa

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Chodím k pí. doktorce již 9 let a mám tři děti. Vždycky jsem s jejím přístupem spokojená. Vše vysvětlí a poradí.

Bezděkovská 71, Strakonice Mapa

Gynekologická ordinace