Třeboň

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Jsem pacientem MUDr. Lubomíra Berky již 21 let.Četl jsem veškerá hodnocení v této anketě. Až na toho pisatele z 19.1.2011 mohu dodat pouze stručně. Skvěle sehraný tým,špičková technická vybavenost,vysoce profesionální přístup k pacientů. Prostě v ohromném množství doktorů v naší republice se v případě MUDr. Lubomíra Berky z kardiologické ambulance v Jindřichově Hradci dá s naprostou jistotou říci,že to není jenom doktor , ale hlavně LÉKAŘ ! ! ! Více

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec Mapa

Kardiologie angiologie, diabetologie

• Fyzioterapeut

„Objednací lhůta krátká, parkování před ordinací, čekárna pěkná, čekací doba žádná nebo krátká, p. doktorka velmi milá a důsledná. U miminek to při vyšetřování vypadá spíše na mazlení a hraní. :) Má mou plnou důvěru. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Rehabilitační pracoviště

• „K panu doktorovi jsem chodila v době kdy pracoval ještě na nefrologii v nemocnici jako malá holka. Nikdy nic nezanedbal a nepodcenil. Škoda že odešel a místo jeho nastoupila jiná paní doktorka. Doporučuji. Více

Ruských legií 352/III, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostý odborník, profesionál ve svém oboru. Provedl mi extrakci dvou osmiček a korekci hyperplazie. Ty zákroky byly hodně nepříjemné, ale lépe by to nikdo nezvládl. Díky svému "umění", kvalitám a lidskému přístupu má také vždy plno. Ale i když nemá čas, snaží se pacientům pomoci a vyhovět - vždy to v ordinaci a v čekárně vidím a slyším. Sestra je rovněž velmi ochotná, schopná Děkuji Více

Jablonského 446, Třeboň Mapa

Stomatologická ordinace

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, s jakým jsem se setkala. Sestřička taktéž, vždy vesele naladěná, takže z člověka opadne nepříjemný pocit z návštěvy zdravotnického zařízení. A oba s pacienty jednají jako se sobě rovnými (tedy lidsky), zároveň vše potřebné vysvětlí. Je hezké vidět, jak dobře to může fungovat, když mají lidé svoji práci rádi. Více

Adamovská 13, Rudolfov Mapa

Rudolfov

• „pan doktor je zlatíčko nemam ani jizvu a ta sestřička seuper rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Více

Hlinecká 1637, České Budějovice Mapa

Ambulance plastické chirurgie

Klofáčova 395/II, Třeboň Mapa

Ambulance plastické chirurgie

• „Po dlouholeté péči o mé zuby mám ty nejlepší zkušenosti jak s přístupem, tak i jistě velmi odborným provedením úkonů. Pro ošetřující lékařku tedy všechno nej a díky. Více

Jarošovská 1126/II, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař - stomatolog

• „Ano, pan doktor Skála je pro mě nejlepší. Chodím k němu již 21 let a během té doby jsem porodila 3 děti. Jelikož mám RH faktor mínusový a manžel plusový, všechna moje těhotenství byla vedena jako riziková, sledována a ihned po předpokládaném termínu porodu jsem vždy byla poslána do nemocnice, kde mi byly porody vyvolány. Díky mým delším pobytům v porodnici, jsem zažila více doktorů a pan doktor Skála patří i přes jeho možné pochybení k elitě. Věřím i pacientkám, které mají špatnou zkušenost, ale beru, že je jen člověk se svými "bolístkami" a ne každý den je den D. Platí to i pro ostatní profese, kde ale nejde o život. Více

Čsl. legií 8, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pí doktorka i sestřička jsou profesionálové ve svém oboru. Pí doktorka je milá a vše vysvětlí pomůže a poradí. Jsem ráda že jsem v dobrých rukou . Více

Lázeňská 1001, Třeboň Mapa

Lázně Aurora s.r.o.

Palackého nám. 106, Třeboň Mapa

Lékař. služba první pomoci Třeboň ops.

Jablonského, Třeboň Mapa

Ordinace MUDr. Jana Tichá s.r.o.

• „Velmi spokojená,přístup nepopsatelný,vše s Vámi proberou,,zákrok se vyplatí,není to nic co by se nedalo vydržet....pan doktor Čutka mi naštěstí zdělil dobré zprávy..Moc všem na klinice děkuji :-) Více

Novohradská 1806/68, České Budějovice Mapa

Centrum lékařské genetiky s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím od roku 1992.Zubní výplně které mi dělat v počátku stále drží. Je to velký profesionál.Je viděl že se stále vzdělává a modernější technologie a přístroje používá ve své ordinaci. Vždy popíše zákrok jaký bude dělat.Jsem maximálně spokojen. Více

Röschova 850, Jindřichův Hradec Mapa

• „K paní doktorce chodíme moc rádi.Nic nepodcení a vše dokáže perfektně vysvětlit.Prostě a jednoduše skvělá doktorka :-) Erik Z. Třebon Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím od cca 16 let. V porovnání s předchozím lékařem, je paní doktorka Dusíková NEJLEPŠÍ ve svém oboru. Poradí, pomůže,... Když mi oznámila graviditu, se vším mě seznámila, při každé kontrole mi řekla jak je miminko veliké, co dělá,... Neměnila bych. Teď mám krásného zdravého 15-ti měsíčního synka. Paní doktorku DOPORUČUJI!!!! Sestřička je u mě na stejném hodnocení jako paní doktorka :) Na každou další návštěvu se těším, i teď s prckem, protože si ho můžu vzít sebou. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pan doktor je dobrý zubař,jsem plně spokojen.Zato zdravotní pojišťovny a vůbec celé zdravotnictví nestojí za nic. Nastane čas,kdy lidé přestanou vyhledávat zubního lékaře,protože na to nebudou mít peníze.Jen tak dál.Pak se může stát,že až ho budeme potřebovat,tak tu nebude. Více

Třeboňská 215, Chlum u Třeboně Mapa

Samostatná ordinace PL stomatologa

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• „Velmi dobrý chirurg a hlavně velmi dobrý člověk a chlap, na ženský je bystrý zrovna jako na bažanty

Tovární 404, Chlum u Třeboně Mapa

Chirurgická ambulance