Pelhřimov

Dobešovská 590, Černovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Masarykova 885, Humpolec Mapa

Oftex s.r.o.

• „Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji. Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

• „Dobrý den.S péčí dr.Skotáka jsem maximálně spokojen.Docházím k němu na pravidelné kontroly po operaci obou kyčlí a jsem s nim spokojen nejenom já,ale i řada jiých pacientů,kteří k němu dochází. Více

Ortopedická ordinace

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov Mapa

Nemocnice Pelhřimov

• „MUDr Ziegler mě operoval obě oči se šedým zákalem.Jeho přístup k operaci a chování,nejen jeho ,ale i ostatních pracovníků NeoVize Brno,se kterými jsem přišel během vyšetření a operace do styku hodnotím jako profesionální.Za celý svůj život/je mi 64 let/jsem se nesetkal s takovým přístupem.Všem,kteří na tom mají zásluhu ještě jedou moc děkuji za to,že opět vidím jako rys.Dávám 100%,ale vím,že je to málo.Ještě jednou velké díky NeoVize! Více

Oftex s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „Nejlepší doktor, kterého jsem kdy potkala, je velice příjemný na pacienty.Své práci rozumí, kéž by takových bylo víc.Velice doporučuji Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

Urologická ambulance Vlašim s.r.o.

• „Velmi vstřícná , ochotná , spolehlivá , přátelská a hlavně , co je v dnešní době veliký bonus , a co mnozí praktičtí lékaři postrádají - profesionalita a praxe..Doporučuji Více

Pražská 1192, Pelhřimov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K panu doktorovi jsem chodila přes 10 let a vždy byl milý, jemný, diskrétní, důsledný, opravdu profesionál. Často i nějaký problém vysvětlil pomocí obrázků. Nepřipadáte si u něj jako na výrobním páse. Mohu jedině doporučit. Více

Horní 90, Počátky Mapa

Odborný ženský lékař

• „Je to prostě stará páka

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec

• „Roky jsme měli nejlepší dr. Po přestěhování jsem musela hledat noveho pediatra a naštěstí jsem narazila na mudr.Houštkovou..:-) A setřička ,ta je prostě anděl :-) Více

Palackého 70, Pelhřimov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsou obe uzasne.Ordinace ma vyborne technicke zarizeni.Obe jsou nejsikovnejsi peclive,jsou ochotne kdykoliv pomoci.Chodim k pani dr.jen rok a nemuzu si ji vynachvalit.Kdyz jsem byla tehotna,tak peclive vse kontrolovali.Vdnesi dobe je malokdo takto peclivy.Velmi doporucuji. Více

Boženy Němcové 1937, Pelhřimov Mapa

Pelhřimov

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Pan doktor i sestřička jsou moc milí a příjemní, vždy mi vyjdou vstříc. Kolikrát mě vezme i bez objednání. Nemůžu si stěžovat :) Více

Svatovítské náměstí 880, Pelhřimov Mapa

Ordinace alergologa a praktického lékaře pro děti a dorost

• „Jen vice takovych lekaru.

Řemenovská 1999, Pelhřimov Mapa

Praktická zubní lékařka

Božejov 5, Mapa

MUDr. Dana Korbová, praktická zubní lékařka

• „je mi 48let,před 8 lety jsem se přistěhovala,a hledala zubaře.Vystřídala jsem jich 5 než jsem nakonec našla tuto skvělou zubařku,která opravdu umí a má výborný přístup k pacientům.Můžu srovnávat,jelikož za svůj život jsem jich díky stěhování poznala určitě přes 20.Mám to k ní ted z ruky,ale jela bych i 50km.Drzewnioková Více

Březinova 398, Horní Cerekev Mapa

Praktická zubní lékařka

• „byl jsem u pana doktora na operaci s prostatou, už je to 14 a půl roku oprace bylaq provedena perfektně, nemám žádné potíže, všichni pacienti kteří byli se mnou v nemocnici byli rovněž velmi spokojeni Více

Privátní urologická ambulance

• „Celý můj dosavadní život, bylo jen utrpení, houpačka. Jsem Borec, říkal jsem si pomůžu si sám, bez pomoci!! Jenže houpat a čekat, až se ta houpačka zastaví? nezastaví!!! no tak zkusím cvokaře, bez urášky k Milanu Pátkovi. Díky jemu, jsem dostal smysl života. Poděkování, je málo. Více

Nádražní 1, Třešť Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o