Čáslav

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

U Křižovatky 608, Kolín Mapa

Psychoterapie a poradenství Kolín

Psychologické poradenství

900 Kč

• „Pan doktor je dokonaly krasne vysvetli,poradi,je vtipnej,šikovnej hned mi rekl v těhotenství koho cekam ze je to holčička ordinace nova sestricka prijemna,cekat dlouho neni potreba max 10 min obcas ale to malo kdy objednavaji lide tak aby necekaly pul dne jako u některých jiných doktoru... Doporučuji10+++ Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• „Velmi pečlivý doktor a supr človek. muzu se snim poradit o všem a necitim se blbe .Vic by takovych doktoru doporučuji... Více

Zámecká 80, Kolín Mapa

Kolín

• „Dobrý den máte doma v práci nebo i s rodinnou problémy ? jestli máte tak je tady pro vás paní Veronika Galusová skoro před rokem ke mě přišla moje vnučka byly jsme na sebe zviklé jen na víkend a teď máme spolu žít byli sní problémy a hádali jsme se a měli jsme spoustu psychoterapeutů a nikdo jiný nám tolik nepomohl jako paní Galusová teď už se s vnučkou nehádáme a jsem na ni moc pišná protože to co dokázala tak to dokáže málo kdo moc vám Děkuji . Více

Pražská třída 649, Hradec Králové Mapa

Mgr. Veronika Galusová

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka je skvělá. Jsem moc ráda že jsem našla tak vstřícnou, pečlivou a hlavně příjemnou lékařku.Musím také pochválit sestřičku obě se skvěle doplňují jejich péče je perfektní. Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• Plastický chirurg

„V pondeli jsem byla u pana doktora Fibira na operaci a jsem opravdu nesmirne spokojena.Hodne jsem se trapila se stavem pred operaci, ale diky panu doktorovi a jeho profesionalnimu pristupu a lidskosti byl zakrok bez sebemensich problemu.Vsem mohu vrele doporucit tohoto lekare.Diky moc M.Michalova Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Ambulance plastické chirurgie MN Čáslav

Přemysla Otakara II. 86, Čáslav Mapa

Ambulance plastické chirurgie Poštovní ul.

• „Chtěla bych poděkovat touto cestou sestřičkám od paní Altmanové, léčím se na onkologii a její sestřičky mi pomáhají žít doma , se svou rodinou . Jsem jim za to velice vděčná . DĚKUJI ! T. Doporučuji Více

Jeronýmova 448, Kolín Mapa

DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE ALTMANNOVÁ

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná zkušenost, jednoznačně doporučuji. Prošel jsem s paní psychoterapeutkou terapií KBT následovanou ACT na zvládnutí panických atak. Ze dvou silných panik týdně jsem na nule už pátý měsíc. Helča je opravdu expert na svém místě, kterému můžete důvěřovat. Více

Krátká 1447, Přelouč Mapa

Pro Klidnější Mysl

Psychologické poradenství

1 000 Kč

• „Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Paní dokrorka je velice milá a vstřícná, oceňuji u ní velkou snahu pomoci. Více

B. Smetany 1032, Čáslav Mapa

• „Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji ! Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná. Markéta Hálová. Více

Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynekologická ambulance

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka po všech stránkách.

Komenského 187, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Dermatolog,…  Alergolog Více

„Je milá, klidná, odnaučila se mne bát stomatologa, kdy vcházím do její ordinace, už nemám strach.

Kolín, Karlovo náměstí 3, Kolín Mapa

Antikvariát

• „Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova Více

Jiřího z Poděbrad 290, Kutná Hora Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Taky velmi moc děkuji paní doktorce že mi zachránila zub a to jsem byl jen na pohotovosti. A rád bych k ní přešel.a její zákrok byl rychlý,bezbolestný a profesionální. Byl jsem nad míru spokojen. Více

Okružní 485, Kolín Mapa

• „Moc milá a pečlivá paní doktorka i sestřička, příjemné vystupování. Děti ji maji rády, dobře vybavená ordinace.

Rejskovo náměstí 62, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Výborná zkušenost, 2x mi pomohl, pan doktor je špička v oboru, skvělý po odborné i lidské stránce, doporučuji.

Žižkova 146, Kolín Mapa

Rehabilitační oddělení, Oblastní nemocnice Kolín

Vojtěšská 237, Kutná Hora Mapa

Nemocnice Kutná Hora

• „Léčím se u paní doktorky už pár let a z vlastní zkušenosti můžu s čistým svědomím napsat že se jedná o jednu z nejlepší lékařek co jsem poznala. V přístupu a profesionalite se jí dá jen s těží konkurovat. Dále musím dodoktnout šikovnou a milou sestřičku. Pokud nedej buh někdo bude mít kardiologicky problém tak bez obav doporučuji paní Kadleckovou. Více

Hornická 209/4, Kutná Hora Mapa

Kardiologická ordinace