Jičín

Jakého specialistu hledáte?
  • „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Lošťákova 650, Jičín Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů Více

Koňský trh 2179, Turnov Mapa

• „jsem velmi spokojen

Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí! Více

Dělnická 221, Jičín Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Skvělý přístup k pacientovi, vše dokonale vysvětleno.. Hlavně oceňuji tu lidskost a zájem o pacienta jak se cítí.. Moc děkujeme Více

Husova 64, Jičín Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „Fantastický lékař, člověk i odborník... byla by chyba chválit jen pana doktora, kterého si nesmírně vážím...musím pochválit i sestřičku... jsou skvělej tým... jsem nesmírně vděčná, že je v Jičíně máme :) Více

Tyršova 331, Jičín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Musím potvrdit většinu zde uvedených názorů.Paní doktorka je skvělá,příjemná,odborník na svém místě.Jedna sestra je perfektní,druhá naprostý opak.Náladová,na pacienty dovede být i zlá,uštěpačná.... Ale zde hodnotíme paní doktorku,takže - absolutorium!! Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín

• „ošetření i konzultace vždy na úrovni

U Nádraží 1294, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „p. Doktorka se o me stará již 18 let . Je to človíček s velkým srdcem. A vždy když jsem do ordinace přišel a to přijdu třeba po 3letech věděla kdo jsem nepotřebovala si číst dopředu jméno. At už jsme mel jaký-koli problem vždy vše perfektně vyřešila. Mohu p. Doktorku vřele doporučit. Více

Jungmannova 57, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor je velice milý. Prohlídky jsou bezbolestné a vyšetření probíhá v klidné atmosféře. Jediné menší mínus vidím v přílišné propagaci hormonální antikoncepce. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Gynekologická ambulance

• „U paní doktorky jsme již více jak rok a s potěšením musím zkonstatovat, že jsme si opravdu vybrali skvělého lékaře. Jak už tu někdo psal - udělá si čas na vysvětlení a opravdu dokáže věci podat laskavě s humorem sobě vlastním. V případě diskuze nad nemocí probere všechny možné aspekty, což je nesmírně laskavé a hlavně poučné. Nenabízí spoustu léků, aby z toho měla profit. Naopak řekla bych, že k lékům přistupuje s respektem, což je v dnešní době velice pozitivní jev. K dětem se chová velice laskavě a s takovým " partnerským" přístupem. Dítě se tedy cítí postavené na roveň a díky tomu je i důvěřivejší a otevřenější, což v ordinaci lékaře je jen ku prospěchu věci. Takže za nás 100 % doporučujeme. Více

Buvova 1, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost ve Vysokém Veselí

Zimmermanova 214, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Porodní asistentka

„K Denise jsem se dostala na poslední chvili před mym prvnim porodem z duvodu odmitnuti u jiné PA. A jsem za to ted velmi rada. Denisa byla uprimna a narovinu rekla, jak to v porodnici chodi, co z meho porodniho planu je a není realne. U obou porodu me, před odjezdem do nemocnice, navstivila doma. Navíc u druheho porodu respektovala me rozhodnuti ohledne gbs a i presto, ze ostatní personal v porodnici s tim mel problem, stala za mnou. Diky ni jsem nemusela ( nebo minimalne ) komunikovat s ostatnim personalem ohledne polohy, nastrihu, medikace aj. Diky ni jsem si, v ramci moznosti porodnice, mohla porod prozit sama a v klidu. Take jsem u druheho porodu mela moznost poznat, jak citlivy clovek to je. Skoda, ze takovych PA, které ještě veri v schopnost zeny dite prirozene porodit, je tak malo. Více

www.porodjinak.cz, www.jogajilemnice.cz, Jičín Mapa

ON Jičín a.s.- porodnice

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka Rumánková je výborná zubařka. Jsem absolutně spokojená. Její přístup je úžasný. Pořád se ptá, zda je vše v pořádku, tak abych netrpěla bolestí. Je velice pozorná a nechá mě domluvit, když ji říkám, co mě trápí. A nestrčí mi ruce do úst, aniž bych jí stihla všechno říct, tak jak to někteří zubaři dělají. Marie Dvořáková Více

U stadionu 242, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Legií, poliklinika, Nová Paka Mapa

Logopedická ambulance