Vrchlabí

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dobrý den, před 3 týdny jsem byla u paní doktorky na augmentaci a jsem maximálně spokojená. Prsa vypadají jako bych se s nimi narodila -přirozená. Děkuji Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„I já mohu všem jen a jen DOPORUČIT!! paní doktorka mi ukázala správný směr , hodně zvedla sebevědomí a úžasný náhled na různé věci,moc jí za vše děkuji Více

Komenského 63, Vrchlabí Mapa

Ordinace psychologa s.r.o. - ambulance klinické psychologie pro děti a dospělé

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

• Plastický chirurg

„Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí! Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Porodní asistentka

„Martina je jako porodni asistentka na spravnem miste! Mila, zkusena, prijemna, trpeliva,... Mohla bych takto pokracovat do nekonecna :-) Vrele doporucuji! Více

Horní Branná 450, Vrchlabí Mapa

Porodní asistentka

• „Obě dvě paní doktorka Suchánková i zdravotní sestřička paní Tremlová jsou ukázkou jediné věci - TAK TO MÁ VE ZDRAVOTNICTVÍ VYPADAT.Kdykoliv tam jdu, tak od těchto dvou lidí s pozitivním pocitem. Děkuju Více

54242 Pilníkov, Ke Hřišti 100, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

• Plastický chirurg, Ortoped, … Chirurg Více

„Vynikající chirurg, oddaný své práci Osobně velmi příjemný Na mém zákroku odvedl vinikající práci. Od volného laloku přez rekonstrukci nervů až po rehabilitace. Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Legií, poliklinika, Nová Paka Mapa

Logopedická ambulance

• „Velmi dobrá konzultace o nemoci, vstřícný.

Boženy Němcové 402, Hostinné Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

A. Jiráska 402, Hostinné Mapa

Ortopedická ordinace

Dukelská 1325, Vrchlabí Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

• „paní doktorka není již týden v práci ale já jí to odpustím je na mě vždy hrozně hodná. Zuby umí spravovatvýborně takže u mě je hodnocení jasné výborný... Více

Třída Josefa II, Horní Maršov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Výborná péče,kvalifikace,napro100 doporučuji. A hl. UMÍ :-))

Dělnická 531, Vrchlabí Mapa

Rehabilitace

• Praktický lékař, Internista

„Ochotná, přístupná konzultacím. Naslouchá. Odbornost nemůžu ohodnotit, avšak narozdíl od jiných lékařů o ní nekolují fámy, že má problémy s alkoholem etc. Více

Komenského 490, Nová Paka Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K paní doktorce jsem se dostala poprvé před 10 lety. Můžu jen doporučit. Je to opravdu odborník. Jeden rok jsem neměla jen problémy se zády, ale zároveň na tom byla i špatně psychicky - moc mi pomohla. Je to skvělá lékařka i člověk. Více

Žižkova 521, Vrchlabí Mapa

• „Pana MUDr. odborného ortopeda, Jana Behenského, jsem navštívila po prve před více jak 30.lety s úrazem na ruce-prstu, kde mi stříkala krev. Odborně mne hned zašil ránu v době pohotovosti, večer v sobotu. V semilské nemocnici. Poté jsem ho začala navštěvovat vždy, když jsem měla úraz, nebo zlomeninu. Těch zlomenin od hlavy ke kotníkům a prstům u pravé nohy bylo mnoho. I když někdy nebyl na pohotovosti v době, kdy jsem měla úraz, vždy jsem se snažila objednat k němu, jelikož jsem získala důvěru v jeho odbornost. Jsem s ním velice spokojená, poslal mne na denzitometrii, vždy za 2 roky a výsledky mám velmi dobré po všech lécích, cvičeních, radách které mi dává. Naposledy chci poděkovat, že mi zjistil, že bolesti nohou, kdy jsem najednou se nepostavila na nohy( měla jsem je jako hadrová panenka) nejsou od trombu, ale prohlídkou a odbornými cviky a rentgenem zjistil že od páteře. Napsal mi pás s radami a já jsem najednou mohla sbírat borůvky, houby a běhat po lese. To bylo letos. Pracovala jsem v Drogerii se sudy, balony, žoky, záda byla namáhaná. nohama Když jsem měla nohu v sádře, nechal sádru rozříznout a umýt si nohy u něj v ordinaci, protože po 70., kosti srůstají dlouho, 8 měsíců naposledy. 4x zlomeniny v kotníku vždy rok po sobě, nyní se mi nelámou, ani při zvrtnutí, díky jeho péči. Nemluvě o kolenou a dalších úrazech... I manžel k němu jezdí, když má problém. Nemáme auto, musíme buď autobusem, nebo taxi službou. Nyní opět běhám bez berlí, bez vozíku... Přeji si, aby nemocnice v Semilech nebyla zrušená. Máme zde vynikající primáře, ale i opravdu zkušené, odborné lékaře, a MUDr. Jan Behenský, je z nich. Ester Rieglová, Semily Více

Obránců míru 1070, Lomnice nad Popelkou Mapa

Odborný lékař ortoped

• „Profesionál na svém místě!

Dr. Karla Farského 301, Vysoké nad Jizerou Mapa

Odborný lékař anesteziolog

• „Bylo pro mně už velké trauma se po 12 letech objednat znova na prohlídku. Přístup sestry po telefonu byl velmi uklidňující a mile působilo i to, když mně oslovovala jménem. V ambulanci její přístup byl nadále klidný a příjemný. Pak doktor taktéž velice příjemný, i on oslovuje jménem a to na mně působilo moc pěkně a mile. Jsou to dva správní lidé na správném místě ! Přeji jim jen to nejlepší :-) Jiřina Iblová Více

Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou Mapa

Gynekologická ordinace

• Praktický lékař

„Zatím jsem se nesetkala s lepším lékařem! Během let zkušeností s nepříjemnými doktory, kteří se nezajímají o příčinu nemoci a pouze napíšou prášek, jsem se začala lékařské "péči" vyhýbat. Naštěstí jsem poznala Mudr. Petrů, který mi nejen vždy pomohl, ale navíc svým přístupem a profesionalitou mi vrátil důvěru v lékaře. Je schopen nabídnout nejen postupy západní medicíny, ale v případě zájmu i možné alternativy. Léčbu přizpůsobuje situaci a pacientovy. Nikdy jsem u něj nezažila rutinní přístup, vždy se zeptá i na okolnosti. Zkrátka je to lékař celostní medicíny, který dobře a rád pomáhá lidem. Klenot mezi lékaři! Více

Černohorská 85, Janské Lázně Mapa

Ordinace PL pro dospělé