Mnichovo Hradiště

Nádražní 342, Mladá Boleslav Mapa

Pavla Polická

Koučování

od 900 kč

• „Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet. Více

Jana Palacha 804, Mapa

Fyzio Turnov

Fyzioterapie

900 Kč

• „Díky paní doktorce jsem se zbavila strachu ze zubaře, věnuje se Vašemu chrupu pečlivě, vždy vše dostatečně vysvětlí a navíc oceňuji i laskavou péči o malé pacienty při preventivních prohlídkách... Více

Krajířova 138/5, Mladá Boleslav Mapa

Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Keramická korunka

7 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu. Více

Palackého 576, Mladá Boleslav Mapa

ordinace v Mladé Boleslavi

• „Nevěřila jsem, že bych našla zubaře, který mě ošetří s trpělivostí a bezbolestně, dokud jsem nebyla u pana doktora Dubanovskyi. Přešla jsem k němu od nejmenované zubařky, od které si nesu velký strach ze zubařů. Pan doktor je moc hodný a šikovný. Opravu zubu jsem vůbec necítila, byla naprosto bezbolestná a poprvé jsem odcházela od zubaře s úsměvem namísto slz. Jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty a z další návštěvy již nemám strach :-). Chválím také sestřičku, která je moc milá! Mockrát Vám děkuji! Dvořáková A. Více

Krajířova 137, Mladá Boleslav Mapa

BUVEUS s.r.o

• „Vynikajúci stomatolog se skvělým přístupem k pacientovi. Všechno podrobně vysvětlí. Chodím tam ráda.

Máchova 1480, Mladá Boleslav Mapa

Ordinace praktického zubního lékařství

Estetická stomatologie

od 3 500 kč

• „S péčí pana doktora i sestřičky jsem spokojená bez jediné výhrady. Opravdu odborník na svém místě. A to, že je tam vždy příjemná atmosféra, je už jen třešínka na dortu. Děkuji Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Vždy velmi milé setkání, odborná a účinná pomoc, velká empatie. Moc hezky vedené sezení, pomalými kroky napravení problému. Syn zde cítil klid, důvěru, zcela se otevřel a dokázal o všem mluvit. Za nás absolutní spokojenost a zcela jistě doporučení. Více

Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště Mapa

Soukromá psychologická a terapeutická praxe https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog

• „Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-) Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Odborný oční lékař

• Máchova 802, Mladá Boleslav Mapa

Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba. Více

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje

• „Velice příjemná sestřička a paní doktorka důsledná a vše vysvětlila jak se říká polopaticky že i laik pochopí.

Nerudova 691, Mladá Boleslav Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů Více

Koňský trh 2179, Turnov Mapa

• „jsem velmi spokojen

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Člověk se během života dostane do "spárů" spoustě lékařům, ale málokdo s titulem nás nebere jen jako číslo pojištěnce a naopak.O kolika lékařích můžem říct, ano, nejen , že jsem spokojena, ale hlavně v ordinaci sedí ČLOVĚK,který se mi věnuje,promluví a hledá příčiny.A taková paní doktorka Zikmundová je.Díky Jana Více

Zámecká 39/4, Český Dub Mapa

Praktický lékař pro dospělé