(10 názorů)

Lékařskou péči v oboru psychiatrie provozujeme v regionu Mladá Boleslav jako nestátní zdravotnické zařízení od r. 1993. Ordinace Kosmonosy- Údaje o registraci: Rozhodnutí o udělení oprávnění k pos... Více

Linhartova 243/25

293 06 , Kosmonosy , středočeský

Tázlerova 747

511 01 , Turnov , liberecký

Ordinace Kosmonosy- Údaje o registraci:
Rozhodnutí o udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb Krajským úřadem Středočeského kraje č.j: 122869/2014 /KUSK
ze dne 17.9.2014 jako nestátní zdravotnické zařízení
V ambulanci Mladá Boleslav je poskytována péče v oboru psychiatrie, dětská a dorostová psychiatrie a sexuologie.

V oboru sexuologie neprovádíme vyšetření spermiogramu.
V ordinaci není poskytována péče pacientům
se závislostmi alkoholovými nebo drogovými

Do ordinace objednáváme také zaměstnance Škoda Auto a.s. k vyšetření před odjezdem na zahraniční pracovní cestu.

Z důvodu velké časové vytíženosti nepřijímáme v ordinaci Mladá Boleslav reprezentanty farmaceutických firem až do odvolání.

Dětská psychiatrie-

Léčba veškerého spektra pedopsychiatrických diagnóz - nejčastěji Hyperkinetická porucha (ADHD), tikové poruchy, poruchy příjmu potravy (mentální anorexie), poruchy chování u mentálních retardací, poruchy autistického spektra.

Dlouhodobě spolupracujeme se spádovou pedagogicko- psychologickou poradnou, předškolními a školními zařízeními, dětským psychologem a středisky výchovné péče, dětskými psychiatrickými nemocnicemi.

Ordinace Turnov

Údaje o registraci:
registrace Krajským úřadem Libereckého kraje pod č.j. OZ 266/2009/SPO/R ze dne 29.7. 2009
jako nestátní zdravotnické zařízení.

V ambulanci Turnov je poskytována komplexní psychiatrická péče.
V ambulanci neposkytujeme nadstandardní výkony.

Turnov Dětská psychiatrie

Ambulance poskytuje léčbu veškerého spektra pedopsychiatrických diagnóz - nejčastěji Hyperkinetická porucha (ADHD), úzkostné poruchy, tikové poruchy, poruchy příjmu potravy (mentální anorexie), poruchy chování u mentálních retardací, poruchy autistického spektra.
Spolupracujeme se spádovou pedagogicko- psychologickou poradnou, předškolními a školními zařízeními, dětským psychologem a středisky výchovné péče, dětskými psychiatrickými nemocnicemi.

Vyšetření

• Psychiatrické vyšetření

Typ zařízení

• klinika

O
    Lékař: MUDr. Zdena Stegerová slyšiny

nedoporučuju,bez zájmu o vylečení...zdraví se mi začalo hroutit a je nyní ve važnějším zdravotním stavu,navíc ve mně vyvolávala pocity uzkosti...

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

Osoba absolutně bez zájmu o pacienta. I přes zoufale prosby i širšího okolí, vše řeší dle předem naučeného vzorce, aby ona na ničem nenesla podíl. Je mi líto, že pojišťovny ji to ještě trpí, její neustále recepty na léky, které k ničemu nevedou a jen škodí. Je to něco jakoby se na angínu předepisoval beta-karoten, takhle asi probíhá volba léku. Na 1000% nedoporučuji, jak po lidské stránce tak i po profesní. To raději preferovat přírodní léčbu.

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

Navštěvovala jsem její ordinaci pár let zpátky a rozhodně nedoporučuji.! Mám na ni velmi špatné vzpomínky, psala mi prášky, které mi trochu pomáhaly, ale ona vůbec. Není vůbec empatická, přišla jsem si u ní spíše jako u výslechu a neměla jsem chuť jí svěřovat mé problémy. Stejně mi nikdy skoro nic neřekla, jen mi cpala prášky a posílala na psychoterapii, toť vše. Připadala jsem si u ní tak, že ona je dokonalá a já jsem asi blázen s těmi svými problémy.

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

No, skorem mi nic neřekla, napsala mi střední antidepresiva a hotovo. Prý:,,No sice to není deprese podle k nihy, ale co jiného, když máte krevní testy v pořádku." Jelikož jsem si přečetla příbalový leták, tak jsem se dozvěděla, že díky mému věku bych je neměla brát. Krátce potom jsem navštívila psycholožku a podle té jsem psychicky naprosto v pořádku.

jsem velmi spokojen

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

Mám dobré zkušenosti, myslím, že jde o dobrého odborníka,s velmi dobrým přístupem ke starším pac

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

k teto pani doktorce pravidelne dochazim uz asi 5 let momentalne ne protoze jsem mimo ceskou republiku ale jinak jsi pani doktorku nemohu vynachvalit vzdy pro mne udelala jen to nejlepsi a mam ji moc rada chtela bych pani doktorce moc podekovat

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

Po mnoha psychologickych terapiich mi ona jedina dokazala vysvetlit, co mi je (panicka porucha) a navrhnout lecbu, ktera pomohla (jiz ctyri roky jsem bez antidepresiv i jakychkoliv potizi).

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

přispěla k mému dobrému pocitu ze života.

Lékař: MUDr. Zdena Stegerová

Zatím jsem s paní doktorkou nepřišla do styku ( a doufám, že to tak zůstane ), ale již několik let k ní dochází můj bratr, který je duševně nemocný. Moje maminka, která se o bratra stará, si nemůže paní doktorku vynachválit.Jsem moc ráda, že někdo tak pečlivě se zajímá o stav mého bratra a vychází vstříc každé pomoci a problému, který maminka s bratrem má. Tímto musíme pochválit i obětavou sestřičku, která je pravá ruka paní doktorky.