Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance

Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

NEXTCLINIC (www.nextclinic.cz) je skupina moderních zdravotnických zařízení nabízejících špičkovou ambulantní zdravotní péči. Těžiště našich aktivit představují specializovaná vyšetření v oborech pneumologie, ftizeologie, alergologie, klinické imunologie, reprodukční medicíny a lékařské genetiky.

Při návštěvě zdravotnických zařízení NEXTCLINIC vás ošetří zkušení lékaři, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Všechna pracoviště využívají nejmodernější vybavení, které spolu s aktivním využíváním všech diagnostických možností našich vlastních a spolupracujících laboratoří NEXTLAB umožňují lékařům co nejkvalitnější vyšetření pacienta.

V NEXTCLINIC klademe velký důraz na příjemné prostředí a empatický přístup personálu k pacientům, protože pevně věříme, že zdravotnické zařízení může být místem, na které se lidé v případě potřeby rádi vracejí. Chceme také přispět ke zdravotnímu vzdělávání veřejnosti, aby se lépe starala o své zdraví, nepodceňovala prevenci a lépe porozuměla svému zdravotnímu stavu. Proto v našich stěžejních oborech pořádáme přednášky pro odbornou i laickou veřejnost.

Hlavním cílem NEXTCLINIC je zlepšení kvality života pacientů pomocí včasné a kvalitní diagnostiky. Naše zdravotnická zařízení mají smlouvy s českými zdravotními pojišťovnami, které umožňují ošetření v rámci zdravotního pojištění. Kromě toho nabízíme také samoplátcovská vyšetření a doplňkové služby.
Přečtěte si více

Adresa

Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance
Máchova 802, Mladá Boleslav 293 01
Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance logo

Specialisté