Turnov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Díky paní doktorce jsem se zbavila strachu ze zubaře, věnuje se Vašemu chrupu pečlivě, vždy vše dostatečně vysvětlí a navíc oceňuji i laskavou péči o malé pacienty při preventivních prohlídkách... Více

Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště Mapa

Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Keramická korunka

7 000 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Nebudu se zbytečně rozepisovat, návštěvu určitě doporučuji! Teď mám krásné zuby, příjemný zážitek a návštěvu jistě zopakuji. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Odstranění pigmentací

600 Kč

• „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná specialistka, která vám dokáže pomoci s jakýmkoliv problémem a odpoví vám na všechny otázky. Její poradna je velice příjemným místem. Doporučuji. Více

Pražská 96, Jablonec nad Nisou Mapa

Mgr. Ivana Dvořáková - Psychoterapeutická poradna

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Vždy velmi milé setkání, odborná a účinná pomoc, velká empatie. Moc hezky vedené sezení, pomalými kroky napravení problému. Syn zde cítil klid, důvěru, zcela se otevřel a dokázal o všem mluvit. Za nás absolutní spokojenost a zcela jistě doporučení. Více

Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště Mapa

Soukromá psychologická a terapeutická praxe https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Lošťákova 650, Jičín Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• „Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-) Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Odborný oční lékař

• „Доктор говорит на чешском, немного русском и английском. Очень внимательный и аккуратный. Каждое свое действие объяснял и показывал. Всё подробно объяснил и ответил на все мои вопросы. Такой подход мне очень понравился! Více

Sklarska 120 Liberec 24,Preciosa, Liberec Mapa

GYNEKOLOG A PORODNIK

• „I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!! Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů Více

Koňský trh 2179, Turnov Mapa

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Vyborny stomatolog,profesional. Vzdy ma plnou cekarnu lidi,tim chci rict,ze k panu doktorovi chteji vsichni chodit. Velmi prijemny doktor! Mohu jen doporucit. Více

náměstí T.G. Masaryka 639, Smržovka Mapa

Praktický zubní lékař

• „jsem velmi spokojen

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Člověk se během života dostane do "spárů" spoustě lékařům, ale málokdo s titulem nás nebere jen jako číslo pojištěnce a naopak.O kolika lékařích můžem říct, ano, nejen , že jsem spokojena, ale hlavně v ordinaci sedí ČLOVĚK,který se mi věnuje,promluví a hledá příčiny.A taková paní doktorka Zikmundová je.Díky Jana Více

Zámecká 39/4, Český Dub Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Chodím k ní už dvacet let a nemám na co si stěžovat,jen samí pozitiva.Před dvouma rokama k ní začala chodit i dcera a také spokojená. Více

Dr. Milady Horákové 49/137, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé