Frýdlant

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra je velmi příjemná žena,vyzkoušela jsem asi 3psychog.terapeuty,ale neměla jsem dobrý pocit.U paní magistry jsem se cítila dobře,vždy mi dokázala poradit,zajímá se o Vaše problémy,zajímáte ji Vy,nemáte pocit,že otravujete.Já jsem bohužel musela se sezením skončit,jsem samoživitelka,škoda že paní magistra nemá smlouvu s nějakou pojišťovnou,určitě bych nadále chodila,protože věřím,že tato paní by mi pomohla.Paní magistro moc Vám děkuji i za těch nekolik sezení,takových zlatých lidiček se vidí už málo.Markéta Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Psychologická ordinace

Partnerská psychoterapie

800 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Nebudu se zbytečně rozepisovat, návštěvu určitě doporučuji! Teď mám krásné zuby, příjemný zážitek a návštěvu jistě zopakuji. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Odstranění pigmentací

600 Kč

• „Naprostá spokojenost! Moje předchozí obavy z navštěvování zubařů záhy skončili. - Kvalitní a hlavně bezbolestná práce pana doktora mě mile překvapila. Více

Pražská 893/21, Liberec Mapa

Zubní klinika

Dentální hygiena

1 200 Kč

• „Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou". Děkuji, Míšo. Více

Na Perštýně 15, Liberec Mapa

Psychiatrická ordinace

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jako studentka dentální hygieny velmi oceňuji práci paní Pavlíkové. Je velmi pečlivá, vzdělaná, zkušená a příjemná na pacienty. Vyzařuje z ní plno pozitivní energie a empatičnosti. Neznám lepší dentální hygienistku. Velmi si ji vážím. Více

Lipová 664/4, Liberec Mapa

Dentální hygiena s.r.o.

• „Paní Klára mi velmi pomohla. Díky sezení u ní umím lépe komunikovat své potřeby a žije se mi mnohem snadněji a radostněji. Ukázala mi cesty, které nejsou složité na pochopení, ale téměř okamžitě mi pomohly zlepšit prožívání každodenních situací. Opravdu z celého srdce děkuji. Více

8. března 20 (2. patro), Liberec Mapa

Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize)

Individuální psychoterapie

700 Kč

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• Psycholog, Dětský psycholog

„Dobrý den, uz to bude nejaky ten patek co jsem navstivil Ordinaci pani Kodýtkové.. a i touto cestou bych chtěl ještě jednou moc poděkovat.. Po dlouhych uvahach a po mnoha prectenych webech a recenzich o Kineziologii jsem nevahal navštívit práve paní Kodýtkovou.. . od te doby doporučuji kudy chodím. Pokud kdokoliv, kdo se o toto téma zajima a citi ze by zrovna tato metoda mohla pomoci, tak neváhejte už ani minutu.. Přístup paní Kodýtkové je velmi profesionální a mohu s čistým srdcem potvrdit, že je to člověk na pravém místě:) Děkuji Jakub Více

U Sila 1201, Liberec Mapa

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

• Chirurg, Plastický chirurg

Perfect Clinic

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „K paní doktorce jsem začala chodit na vysoké škole. Při akutních obtížích mě vyšetřila i přes to, že jsem u ní tou dobou neměla vedenou kartu. Od té doby jsem u ní zůstala, paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Ihned na první návštěvě odhalila zvětšenou štítnou žlázu a po potvrzení z krve nasadila léčbu. Více

Husova 1290/75, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Plastický chirurg

„Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit. Více

Perfect Clinic

• „Paní doktorka i sestřička moc milé, ochotné, profesionální. Lidské a normální :) Moc hezká ordinace. Vždy mám pocit, že se mi obě maximálně věnují. Více

Švermova 144/16, Liberec Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Perfektní přístup osobní přístup, kvalitně odvedená práce. Názorná ukázka čištění zubů. Vždy dva dny před termínem návštěvy posílá sms s připomenutím. Musím, říci, že se tam snad i těším. ;) Více

Lužická 692/1, Liberec Mapa

Dentální hygiena

• „U pana doktora jsem dceři nechala nastřelit náušnice. Telefonicky jsem se domluvila se sestřičkou, že až s dítětem přijdu, stačí zaklepat. Čekárna je menší, ale moc hezká. Po zaklepání jsem dostala na výběr náušnice a po dalším pacientovi jsme šly na řadu :-) pan doktor moc milý, ochotný, se sestřičkou mi vysvětlili vše, co jsem potřebovala vědět. Více

Herrmannova 4, Liberec Mapa

Odborný lékař otorinolaryngolog