Železný Brod

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet. Více

Jana Palacha 804, Mapa

Fyzio Turnov

Fyzioterapie

900 Kč

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra je velmi příjemná žena,vyzkoušela jsem asi 3psychog.terapeuty,ale neměla jsem dobrý pocit.U paní magistry jsem se cítila dobře,vždy mi dokázala poradit,zajímá se o Vaše problémy,zajímáte ji Vy,nemáte pocit,že otravujete.Já jsem bohužel musela se sezením skončit,jsem samoživitelka,škoda že paní magistra nemá smlouvu s nějakou pojišťovnou,určitě bych nadále chodila,protože věřím,že tato paní by mi pomohla.Paní magistro moc Vám děkuji i za těch nekolik sezení,takových zlatých lidiček se vidí už málo.Markéta Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Psychologická ordinace

Partnerská psychoterapie

800 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Nebudu se zbytečně rozepisovat, návštěvu určitě doporučuji! Teď mám krásné zuby, příjemný zážitek a návštěvu jistě zopakuji. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Odstranění pigmentací

600 Kč

• „Naprostá spokojenost! Moje předchozí obavy z navštěvování zubařů záhy skončili. - Kvalitní a hlavně bezbolestná práce pana doktora mě mile překvapila. Více

Pražská 893/21, Liberec Mapa

Zubní klinika

Dentální hygiena

1 200 Kč

• „Ke Kláře jsem se dostala poté, co jsem dřív docházela k jedné paní, která mě vedla ezoterickou cestou, která mi přestala být příjemná. Docela mě ta paní tehdy rozložila a měla jsem strach. Ale Klára pracuje na úplně jiných principech, na naprosto pozemských a zdravých principech. Cítím se s ní v bezpečí a jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože na sobě konečně cítím opravdu nějaký posun. Naše terapie ještě probíhá, ale za rok a půl, co k ní docházím, je to velký skok. Jsem opravdu ráda, že jsem se dostala zrovna k ní. Můžu ji opravdu maximálně doporučit. Více

8. března 20 (1. patro), Liberec Mapa

Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize)

Individuální psychoterapie

700 Kč

• „Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou". Děkuji, Míšo. Více

Na Perštýně 15, Liberec Mapa

Psychiatrická ordinace

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jako studentka dentální hygieny velmi oceňuji práci paní Pavlíkové. Je velmi pečlivá, vzdělaná, zkušená a příjemná na pacienty. Vyzařuje z ní plno pozitivní energie a empatičnosti. Neznám lepší dentální hygienistku. Velmi si ji vážím. Více

Lipová 664/4, Liberec Mapa

Dentální hygiena s.r.o.

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• Psycholog, Dětský psycholog

„Paní Kodýtková je skvělá psycholožka s lidským a chápavým přístupem. Dokáže velmi rychle najít pravou příčinu problémů a vybrat způsoby, jak efektivně pracovat na zlepšení. Díky ní se mi podařilo získat práci, kterou jsem dlouho chtěla. Můžu všem doporučit. Více

U Sila 1201, Liberec Mapa

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

Perfect Clinic

• „S péčí pana doktora i sestřičky jsem spokojená bez jediné výhrady. Opravdu odborník na svém místě. A to, že je tam vždy příjemná atmosféra, je už jen třešínka na dortu. Děkuji Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

• Chirurg, Plastický chirurg

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

Perfect Clinic

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• „Byl jsem u paní doktorky z rukou na operaci 4x a díky všem operacím které jsem podstoupil mohu fungovat normálně díky paní doktorce mohu řídit auto mohu se normálně najíst a mohou fungovat chtěl bych vám velice poděkovat a poprosit až to bude možné rád bych se podíval na změnu po operaci zda by bylo možné mi zaslat videa mé Rocky rád bych se podíval na posun po operaci děkuji Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná specialistka, která vám dokáže pomoci s jakýmkoliv problémem a odpoví vám na všechny otázky. Její poradna je velice příjemným místem. Doporučuji. Více

Pražská 96, Jablonec nad Nisou Mapa

Mgr. Ivana Dvořáková - Psychoterapeutická poradna