Nová Paka

Jakého specialistu hledáte?
  • Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Lošťákova 650, Jičín Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„I já mohu všem jen a jen DOPORUČIT!! paní doktorka mi ukázala správný směr , hodně zvedla sebevědomí a úžasný náhled na různé věci,moc jí za vše děkuji Více

Komenského 63, Vrchlabí Mapa

Ordinace psychologa s.r.o. - ambulance klinické psychologie pro děti a dospělé

• „K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí! Více

Dělnická 221, Jičín Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Skvělý přístup k pacientovi, vše dokonale vysvětleno.. Hlavně oceňuji tu lidskost a zájem o pacienta jak se cítí.. Moc děkujeme Více

Husova 64, Jičín Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „Fantastický lékař, člověk i odborník... byla by chyba chválit jen pana doktora, kterého si nesmírně vážím...musím pochválit i sestřičku... jsou skvělej tým... jsem nesmírně vděčná, že je v Jičíně máme :) Více

Tyršova 331, Jičín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Opravdu skvělý přístup, vše do podrobna vysvětlí a má milé vstřícné jednání. I sestra je milá hodná ve všem poradila. děkuji K. Více

3. května 421, Mapa

Chirurgické oddělení

• „Musím potvrdit většinu zde uvedených názorů.Paní doktorka je skvělá,příjemná,odborník na svém místě.Jedna sestra je perfektní,druhá naprostý opak.Náladová,na pacienty dovede být i zlá,uštěpačná.... Ale zde hodnotíme paní doktorku,takže - absolutorium!! Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „p. Doktorka se o me stará již 18 let . Je to človíček s velkým srdcem. A vždy když jsem do ordinace přišel a to přijdu třeba po 3letech věděla kdo jsem nepotřebovala si číst dopředu jméno. At už jsme mel jaký-koli problem vždy vše perfektně vyřešila. Mohu p. Doktorku vřele doporučit. Více

Jungmannova 57, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „U paní doktorky jsme již více jak rok a s potěšením musím zkonstatovat, že jsme si opravdu vybrali skvělého lékaře. Jak už tu někdo psal - udělá si čas na vysvětlení a opravdu dokáže věci podat laskavě s humorem sobě vlastním. V případě diskuze nad nemocí probere všechny možné aspekty, což je nesmírně laskavé a hlavně poučné. Nenabízí spoustu léků, aby z toho měla profit. Naopak řekla bych, že k lékům přistupuje s respektem, což je v dnešní době velice pozitivní jev. K dětem se chová velice laskavě a s takovým " partnerským" přístupem. Dítě se tedy cítí postavené na roveň a díky tomu je i důvěřivejší a otevřenější, což v ordinaci lékaře je jen ku prospěchu věci. Takže za nás 100 % doporučujeme. Více

Riegrova 901, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost v Hořicích

Buvova 1, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost ve Vysokém Veselí

Zimmermanova 214, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Porodní asistentka

„Martina je jako porodni asistentka na spravnem miste! Mila, zkusena, prijemna, trpeliva,... Mohla bych takto pokracovat do nekonecna :-) Vrele doporucuji! Více

Horní Branná 450, Vrchlabí Mapa

Porodní asistentka

• Porodní asistentka

„K Denise jsem se dostala na poslední chvili před mym prvnim porodem z duvodu odmitnuti u jiné PA. A jsem za to ted velmi rada. Denisa byla uprimna a narovinu rekla, jak to v porodnici chodi, co z meho porodniho planu je a není realne. U obou porodu me, před odjezdem do nemocnice, navstivila doma. Navíc u druheho porodu respektovala me rozhodnuti ohledne gbs a i presto, ze ostatní personal v porodnici s tim mel problem, stala za mnou. Diky ni jsem nemusela ( nebo minimalne ) komunikovat s ostatnim personalem ohledne polohy, nastrihu, medikace aj. Diky ni jsem si, v ramci moznosti porodnice, mohla porod prozit sama a v klidu. Take jsem u druheho porodu mela moznost poznat, jak citlivy clovek to je. Skoda, ze takovych PA, které ještě veri v schopnost zeny dite prirozene porodit, je tak malo. Více

www.porodjinak.cz, www.jogajilemnice.cz, Jičín Mapa

ON Jičín a.s.- porodnice

• „jako revmaticka s autoimunitnim onemocnenim postihujici klouby, jsem dlouho hledala spicialistu ktery rozumi sve praci a chce mi pomoct, a i kdyz je to se mnou velice slozite, pan doktor ma vzdy nejaky plan jak me problemy resit a jak mi co nejefektivneji pomoct. dekuji pane doktore. K.J. Více

3. května 421, Semily Mapa

Nemocnice v Semilech

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „Paní doktorka Rumánková je výborná zubařka. Jsem absolutně spokojená. Její přístup je úžasný. Pořád se ptá, zda je vše v pořádku, tak abych netrpěla bolestí. Je velice pozorná a nechá mě domluvit, když ji říkám, co mě trápí. A nestrčí mi ruce do úst, aniž bych jí stihla všechno říct, tak jak to někteří zubaři dělají. Marie Dvořáková Více

U stadionu 242, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Otakarova 621, Hořice Mapa

Klinická logopedie