Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Masáková
Sam. ordinace PL - stomatologa

Pražská 470, Nová Paka 50901

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Dnes jsem potřeboval akutní ošetření na její pohotovostní službě, vše
    proběhlo profesionálně k mé spokojenosti, paní doktorka má velmi příjemné jednání.
    18.8.2024

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • I

    Navštívila jsem paní doktorku při její víkendové pohotovosti.
    Děkuji za profesionální ošetření a milé chování.


     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa  • 

  • Vynikajici profesionalni, od mala jsem mela strach ze zubařů a co jsem přešla k ni strach zmizel. Vysvetli poradi a kolikrát dela zázraky. Za me proste super

     • Sam. ordinace PL - stomatologa  • 

  • nejlepsi lekarka a profesionalni jaka jen muze byt .me deti od te doby,co k ni chodi netrpi strachy z lekaru a osetreni ani nemluvim.od te doby nemame zadne problemy.dekuji timto pani doktorce za vstricnost.kez by takovych zubaru bylo vic.

     •  • 

  • Velice profesionální přístup k pacientovi. Ačkoliv k paní doktorce nepatřím, tak musím napsat jen samá slova chvály. Již dvakrát mně pomohla od velkých bolestí. Vše řádně vysvětlí a nabídne několik variant k odstranění bolestí. Škoda že k paní doktorce nepatřím.

     •  • 

  • ..je milá, pracuje s moderní technikou, vše nejdřív ukáže a vysvětlí....to jiní nedělají :). Vřele doporučuji

     •  • 

  • Vopsal jsem vše jen nej.Ona je hodná než nevěřící Tomáš.Nejlepší jakpak jen to jde.Mé nenahraditelné já.Je oštěpářský loket.Je opravdu velmi dobrá a spolehlivá.Díky

     •  • 

  • Hodná, ochotná, šikovná ...vše jen nej....

     •  • 

  • T

    Tato pani zubarka je naprosta spicka mezi zubari.Skoda,ze ma takove mnozstvi pacientu,ze objednaci doba je 1 rok.Jen takovychto lidi vice!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu