Jaroměř

Jakého specialistu hledáte?
  • „Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Podle zkušeností z jiných pracovišť mohu zodpovědně říci, že práce paní Jany je nejlepší kterou jsem zažila. Mám problémy s paradentózou, zubním kamenem a plakem a se vším si dobře poradila. Doporučila mi i pomůcky ústní hygieny které jsem předtím neznala. Je pečlivá, ošetření bezbolestné a perfektní. Více

Revoluční 724/7, Praha Mapa

Jana Norkin, DiS.

Bělení zubů

od 6 000 kč

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Vynikající přístup. Vše mi bylo vysvětleno, každý postup, jak o zuby pečovat a užasný výsledek. Hygiena vůbec nebolela a vím, že se příště budu těšit, což je v souvislosti s vyšetřením zubů spíše neobvyklé :-). Rozhodně doporučuji a díky za tak šikovné ruce :-). Více

Chelčického 445/12, Hradec Králové Mapa

Ordinace dentální hygieny DentiRo

Bělení zubů

od 4 400 kč

• Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

Oftex s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka Tošovská nyní pracuje v Hradci Králové. Jezdím za ní z Prahy, protože se mi zde v Praze nepodařilo najít takového specialistu, jakým je právě paní doktorka. Velmi děkuji za její skvělou péčí. Mockrát děkuji. Honza Adámek Více

Jana Masaryka 23, Mapa

• „Na pana docenta nemohu nikdy zapomenout.Trpím RS a pan docent mě už v roce 2000 nasadil tu nejlepší léčbu a skoro dvacet let mě drží v relativně dobrém stavu bez atak.Jen škoda,že musel odejít z nemocnice a nakonec zřejmě musela odejít i jeho manželka,výborná lékařka.Bez jejich přítomnosti se cítím velmi opuštěná,nová lékařka mě nezná a tak jen napíše recept a jsem hotová. Chtěla bych jim za vše moc poděkovat. Více

Plácelova 1257/103, Hradec Králové Mapa

Privátní ordinace neurologie

Plácelova, 1257, Hradec Králové Mapa

NEUROLOGIE - RS CENTRUM s.r.o. - DĚTSKÁ NEUROLOGIE

• „Nic co by se mi nelíbilo pan doktor je slušný umí s lidmi mluvit je milý personál je jedna báseň... Od mého pubertálních ho věku nikam jinam nechodím a za jiného lékaře bych. Ho nevimenila....palec nahoru jen tak dál Více

Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem Mapa

• Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

Oftex s.r.o.

Nitrooční injekce

od 13 500 kč

• Plastický chirurg

„V pondeli jsem byla u pana doktora Fibira na operaci a jsem opravdu nesmirne spokojena.Hodne jsem se trapila se stavem pred operaci, ale diky panu doktorovi a jeho profesionalnimu pristupu a lidskosti byl zakrok bez sebemensich problemu.Vsem mohu vrele doporucit tohoto lekare.Diky moc M.Michalova Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Oddělení plastické chirurgie FN Hradec Králové

• Praktický lékař, Onkolog, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Labská kotlina 1220, Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Paní doktorka mi neskutečně pomohla v těžké životní situaci (jak farmakoterapií, tak psychoterapií), teď už se vídáme jednou za čas, není to naštěstí potřeba. Je to profesionálka a má můj velký obdiv a vděk. Více

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická ambulance Elenio s.r.o.

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychoterapeutické centrum Hradec Králové

• „Dobrý den, jak jsem si pročítala hodnocení, budu se opakovat, ale i přesto bych se ráda o svoji zkušenost podělila. Syn chodil skoro 2 roky k logopedce v Praze. Potom jsme odjeli do zahraničí a schůzky s logopedkou bylo čím dál tím složitější koordinovat. Dostávali jsme spoustu cviků na cvičení s jazykem a seznamy slov pro opakování. Nulové vysledky a logopedka čím dál tím podrážděnější a nepříjemná, že to synovi pořád nejde. Nakonec nás poslala na stříhání uzdičky, ale to u 6-ti letého dítěte nechtěli dělat bez narkózy. Takže po přečtení hodnocení na této strance jsme se vybrali za paní Šimkovou. Udělala si na nás čas i během letních prázdninách. Paní Šimková je velice milá, profesionální, lidská, empatická, zkušená a má krásný přístup k dětem. Dva týdny po prvním sezení syn začal říkat R, takže na druhém sezení jsme se šťastně mohli rozloučit a moc poděkovat, protože Ř, jak nam bylo i řečeno, do pár týdnu přišlo "samo." Moc a moc paní Šimkové děkujeme a věříme, že ještě pomůže hodně dětem a rodičům. Markéta Andersen Více

Ječná 456, Hradec Králové Mapa

LOGOPRIM s.r.o