Internista Jaroměř

• Internista, Praktický lékař,…  Onkolog Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• „Vážení, chodím k panu profesorovi s maminkou již dlouhá léta. Mamince je 95let a vždy jsme nalezly pochopení, vstřícnost, odborné vyšetření. Jiní páni doktoři řeší limity, které mají, pan profesor řeší pacienta. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření, podle krve pozná co člověku chybí, zkrátka je to lékař jak má být. My k němu chodíme celá rodina. Nesmím opomenout jeho vstřícný lidský přístup. Zajímám se jako laik o lidské tělíčko, takže když mě něco napadne dokáže se mnou o tom diskutovat a vysvětlit, co nevím. Z krve a z moči lze hodně vyčíst, ale pouze on zaškrtne více testů než jiní doktoři, aby měl celkový obraz. Je zkrátka jedinečný. Přeji mu ať dlouho vydrží ten nápor pacientů, opatrujte se. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Internista, Hematolog

1 názor

„Pan doktor je opravdový specialista. Je příjemný, zkušený a hnedka identifikoval příčinu mé nemoci. Moc mu za to děkuji. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

IV.interní hematologická klinika, Fakultní nemocnice Hradec Králové

• Internista, Alergolog, Imuno… log, Plicní lékař Více

Mánesova ul. 646, Hradec Králové Mapa

NEXTCLINIC - GEPAMED

• Internista, Praktický lékař

„Vynikající lékař, oceňuji jeho odborný i lidský přístup, zodpovědnost, snahu co nejlépe řešit problém - to tvrdím po mnohaletých zkušenostech Více

Rooseveltova 315, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Internista, Pediatr, Fyziote… rapeut Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor Slezák je velmi pečlivý lékař, znalý ve svém oboru, důsledný až puntičkářský. Chodíme k němu s manželkou a oba jsme velmi spokojeni.Jsme rádi, že ho tu máme. Více

Palackého 48, Smiřice Mapa

Ordinace interního lékaře

• Jan Babka

Internista, Revmatolog

„Velmi dobrý lékař a také člověk,svým přístupem k pacientům by mohl být vzorem pro ostatní lékaře.Vždy si najde čas pacienta vyslechnout,uklidnit a najít optimální řešení problému.Na návštěvu u tohoto lékaře se vždy těším,nebotˇpan doktor má ke každému pacientovi lidský přístup a vlídné slovo.A moc dobře si uvědomuje,jakou roli hreje psychika,takže neléčí jen tělo,ale i duši pacienta.Totéž platí i o zdravotní sestřičce,která každáho pacianta zve s úsměvem do ordinace. Více

Pražská 1559, Náchod Mapa

Hamra-Medical

• Internista, Kardiolog

„MUDr Harrerová L.: Lékařka a milá paní, nezná pojem pohrdání. Léčí srdce, léčí duši, vysvětlí vám jak se sluší, jak svou nemoc překonat. Děkuji ji za nás mnohé, byt "DĚKUJI" je dost strohé, za ten přístup, za tu snahu, že zde v kraji není svahu, který chůzí nezdolám. M. Andrýsek, 82 let Více

Střelecká 880, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie

• Internista, Praktický lékař

„K panu doktorovi Valentovi chodil můj otec, i má maminka a i já stále dojiždím.profesionalni rychlý a stálý přístup léčení či rady zůstat stále zde u Valentů.za mě určitě ano Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Internista, Gastroenterolog

„U pana doktora jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí. Obava ze zákroku byla zbytečná. Pan doktor vše podrobně vysvětlil a průběh zákroku (kolonoskopie) odpovídal přesně tomu, co popisoval. Výborná byla i následná péče a starost o pacienta. Děkuji a doporučuji. Více

Mánesova 646, Hradec Králové Mapa

Gastroenterologie s.r.o.

• „Velice příjemný doktor a hlavně ochotný.

Pospíšilova třída 365, Hradec Králové Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Byla jsem už na 2x vyšetření žaludku a teď na vyšetření střev byla jsem spokojená se vším - s panem doktorem i sestrou a paní doktorkou opravdu přístup výborný. Doporučuji všem co se bojí. Více

Gebauerova 1690/18, Hradec Králové Mapa

MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

• Internista, Chirurg, Diagnos… tik, Endokrinolog, Gynekolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Zubař Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je velmi milá, zajímala se o mé dřívější potíže i o můj aktuální zdravotní stav, vyslechla si mé tlumočení jiných lékařů, sama mě vyšetřila, na dotaz vše komentovala co a proč dělá. Kromě moderní západní medicíny se zabývá též tradiční východní medicínou a proto hledá spíše příčinu problému, než aby řešila jeho projevy. S vyšetřením jsem byl velice spokojen, jako u žádného jiného lékaře. Více

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie

• Internista, Fyzioterapeut

„opravdu specialista, pomohl

Opočenská 74, Dobruška Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• Internista, Praktický lékař

„Lepší doktorku jsme si přát nemohla, pro svou dceru, která je silné mentální.Je to lékařka, která tu je pro lidi a né lidí, pro ní.Dokáže se postavit, za práva postižených a požádat se za ně na úřadě.Je sympatická a rozumí své práci. Více

Komenského 48, Nové Město nad Metují Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Internista, Praktický lékař

„Naprosto profesionální obvodní lékařka. PS. Obrovsky ji Vás vážím. A to neříkám každému. Děkuji a stavím se s novými vtipy Více

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„super ženská super doktorka ;-) a fotky z dovolených jsou taky fajn lepší než reklama na nějaké léky ;-) a fronty ?? kde je dobrý lékař je prostě zájem pacientů a komu se to nelíbí ať ...... si najde jiného doktora je jich v Náchodě dost ! ;-) Více

Pražská 1995, Náchod Mapa

HAMRA medical s.r.o.,PL pro dosp.,int.