Internista Chrudim

• Internista, Endokrinolog

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Internista, Diabetolog

„Jsem naprosto spokojen jak s paní lékařkou tak se zdravotní sestrou. Navštěvuji tuto ordinaci už několik let.

• Internista, Fyzioterapeut

„Paní Doktorka Je opravdu kapacita ve svém oboru ,ta péče co věnuje člověku se nedá popsat takových lékařů kdyby bylo více!!! Mohu jen doporučovat je nejlepší !!! Více

Bělehradská 321, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu. Více

Hlaváčova 822, Pardubice Mapa

MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Pediatr Více

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• „Paná doktorka i sestra jsou velmi vstřícné a komunikativní. Jakýkoliv zákrok nebo vyšetření předem vysvětlí. Perfektní přístup. Více

Masarykovo nám. 55, Chrudim Mapa

Interní a revmatologická ambulance

• Internista, Diabetolog

1 názor

„Velmi dobrá paní doktorka, jak po stránce svojí odbornosti (diabetologie, interna), tak i velice příjemným vystupováním a jednáním s pacienty. Mohu na 100% doporučit !!! Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Internista, Kardiolog, Chiru… rg Více

„Maximální spokojenost, veliká ochota, velká porce empatie a v neposlední řadě vysoká důslednost vyšetření.

Masarykovo náměstí 55, Chrudim Mapa

Interní ambulance

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Skvělá jak paní doktorka, tak sestřička. Profesionální odborný přístup a velmi vstřícné jednání. Rozhodně doporučuji. L.Bukáček Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Ambulance tuberkulózy a respiračních nemocí

• Internista, Gastroenterolog

1 názor

„K paní doktorce Paulů jsem se objednala na základě žádanky od praktického lékaře na gastroskopii. Sestřičky telefon zvedají okamžitě a jsou moc milé. Objednání bylo velice rychlé oproti ostatním gastroenerologickým ordinacím. Paní doktorka mi vše krásně vysvětlila před zákrokem a pak zákrok profesionálně a hlavně bezbolestně provedla. Hned po zákroku mi byly zděleny informace a po 10ti dnech jsem si zavolala na výsledky histologie. V čekárně jsem čekala jen pár minut (cca 10min). Ráda doporučuji paní doktorku všem ostatním. Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Interní oddělení

• Internista, Kardiolog

„Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

• Internista, Praktický lékař

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa

• Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Krajská nemocnice Pardubice, infekční oddělení

• Internista, Plicní lékař

„příjemné jednání poradí pomůže a hlavně pomůže hned nepřpadám se jako pokusný králík.DOPORUČUJI VŠEM

Palackého 191, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - TRN

• Internista, Chirurg, Diabeto… log, Endokrinolog, Gynekolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Poliklinika Rokycanova

• Internista, Alergolog, Diabe… tolog, Diagnostik, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Internista, Praktický lékař

„Pohodový, klídek, než by něco zanedbal, raději vás pošle na odb. vyšetření.

V Hliníkách 1172, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„paní doktorka Brožová a sestřička paní Pittnerova jsou obě profesionálky na svém místě. Paní doktorka každý můj problém vyřešila s přehledem. Sestřička je nejlepší jakou znám. je mi cti do této ordinace chodit. Dámy moc děkuji za vaší péči. Více

Masarykova 113, Sezemice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „jsem velice spokojená s přístupem,jednánim paní doktorky i personálu,všichni jsou laskavé s profesionálním přístupem,což je nejlepší,co si pacient může přát. Více

J.Jabůrkové 227, 530 09 Pardubice - Trnová, Pardubice Mapa

Centrum pro terapii lymfedému, s.r.o.