Internista Opočno

• Internista, Praktický lékař

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• Jan Babka

Internista, Revmatolog

„Velmi dobrý lékař a také člověk,svým přístupem k pacientům by mohl být vzorem pro ostatní lékaře.Vždy si najde čas pacienta vyslechnout,uklidnit a najít optimální řešení problému.Na návštěvu u tohoto lékaře se vždy těším,nebotˇpan doktor má ke každému pacientovi lidský přístup a vlídné slovo.A moc dobře si uvědomuje,jakou roli hreje psychika,takže neléčí jen tělo,ale i duši pacienta.Totéž platí i o zdravotní sestřičce,která každáho pacianta zve s úsměvem do ordinace. Více

Pražská 1559, Náchod Mapa

Hamra-Medical

• Internista, Fyzioterapeut

„Mám velmi dobrou zkušennost, stanovil přesně diagnozu, která se potvrdila na CT a rezonanci. Už asi díky jeho pomoci a dobré rehabilitaci zatím odolávám operaci ploténky. Více

Kvasinská 129, Solnice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - fyziatrie

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Internista, Praktický lékař

„K panu doktorovi Valentovi chodil můj otec, i má maminka a i já stále dojiždím.profesionalni rychlý a stálý přístup léčení či rady zůstat stále zde u Valentů.za mě určitě ano Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Internista, Praktický lékař

„Poctivý,pečlivý a lidský lékař ze staré školy, který nic neodbude. Pacientovy se věnuje na 100% Tremlová Renata

č.d. 17, Skuhrov nad Bělou Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Na internetu jsem hledal ordinační hodiny na zítřek a zde uvedené názory na pana doktora mi byly impulzem k napsání toho mého. Doktora Klíchu znám již velice dlouho a jako svého lékaře jej navštěvuji několik desítek let. Za tu dobu jsem se u něho nikdy nesetkal se lhostejností, nezájmem natož s arogancí. Na jeho profesionální přístup jsme si za ta léta zvykli automaticky, ale samozřejmé to u všech lékařů není. Proto bych chtěl touto cestou doktoru Klíchovi poděkovat trpělivost a porozumění s námi pacienty upřímně říkám, že se bojím okamžiku až mi navrhne abych si našel jiného lékaře, že on už bude "léčit" jen svoje autoveterány. Pane doktore, děkujeme. V úctě a s přáním pevného zdraví Jiří Mohr. Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„opravdu specialista, pomohl

Opočenská 74, Dobruška Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• Internista, Praktický lékař

„Lepší doktorku jsme si přát nemohla, pro svou dceru, která je silné mentální.Je to lékařka, která tu je pro lidi a né lidí, pro ní.Dokáže se postavit, za práva postižených a požádat se za ně na úřadě.Je sympatická a rozumí své práci. Více

Komenského 48, Nové Město nad Metují Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem moc spokojená. Neměla jsem díky bohu zatím žádné velké zdravotní potíže, ale moc si cením toho, že se dá o čemkoli poradit a nesnaží se vám hned předepsat tuny léků, ale spíš nejdříve najít cestu ve stravě/přírodní cestě a až potom přistoupit k lékům. To se mi moc líbí. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Internista, Praktický lékař

„super ženská super doktorka ;-) a fotky z dovolených jsou taky fajn lepší než reklama na nějaké léky ;-) a fronty ?? kde je dobrý lékař je prostě zájem pacientů a komu se to nelíbí ať ...... si najde jiného doktora je jich v Náchodě dost ! ;-) Více

Pražská 1995, Náchod Mapa

HAMRA medical s.r.o.,PL pro dosp.,int.

• „Velice upřímný a vlýdný lékař s přátelským přístupem v jednání i při vyšetřování na ambulanci, kterou jsem byl nucen akutně navštívit pro nevolnost a zvracení. Odborně mne vyšetřil, zbavil bolesti a pocitu na zvracení. Dostal jsem injekci a práška a doporučil mi vyšetření žaludku hadičkou, kde my našly 2 vředy. Moc mi pomohl a děkuji mu. Doporučuji všem! Více

Jiraskova 506, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Internista, Kardiolog

„Skvělý lékař na svém místě. Hned při první návštěvě udělal všechna důležitá vyšetření a velká chvála za jeho lidský přístup a ochotu.Takových lékařů by mohlo být více !!!! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Kardiologická ambulance

• „Odborník s velmi solidním přístupem k pacientům ! Citlivý přístup, kvalitní péče, vřele doporučuji !

Opočno Mapa

• Internista, Dermatolog, Neur… olog, Oční lékař, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• „Jsem její pacient již delší dobu. Před tím měla v péči i ostarší členy naší rodiny, kteří na ni nedali nikdy dopustit. Vážím si jí. Umí svou práci a pomůže. Obecně je mezi svými pacienty vážena. Více

Na Cihelnách 282, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - interní

• Internista, Diabetolog

„Je to ten nejlepší doktor, kterého znám!

Nádražní 169, Opočno Mapa

Opočenská nemocnice

• Internista, Gastroenterolog

„Pan doktor je velmi dobrý, vše vysvětlí, je milý a hlavně odborník.Chodila jsem k němu do HK několik let.

Purkyňova 446, Náchod Mapa

Oblastní nemocnice Náchod a.s. Endoskopické centrum. Gastroentrologická poradna

• Internista, Praktický lékař

„JSem s ni velice spokojena, velice!

Jiráskova 1301, Třebechovice pod Orebem Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor je velmi dobrý, hodný a klidný internista. Umí dobře diagnistikovat, má pochopení pro pacientovy problémy a je oblíbený. Mezi jeho pacienty je respektovaný. Více

T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - interna