O nás

Pracovní tým společnosti Aries je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu od částečných až po úplné ztráty zubů. Specializujeme se na velké výkony rekonstrukčního charakteru. Všem zákrokům předchází podrobný rozbor situace v ústech a zhotovení plánu ošetření s využitím nejmodernějších pomocných vyšetřovacích metod vč. radioviziografie (okamžitý počítačem zpracovaný rentgenový snímek zubů s podstatně nižší dávkou ozáření pro pacienta), popř. počítačové tomografie ve spolupráci s fakultním pracovištěm aj. Samozřejmostí je účast dentální hygienistky v úvodu každé rekonstrukce i při průběžných kontrolách.

Součástí areálu je i moderně vybavený operační sál k provádění ambulantních stomatochirurgických zákroků - komplikovaných extrakcí zubů moudrosti, resekcí (odstranění) chorobně změněných kořenových hrotů a "váčků", zavádění dentálních implantátů pro možnost zhotovení pevných můstků i u částečně nebo zcela bezzubých pacientů, aplikaci umělých kostních náhrad aj. Samozřejmostí při všech těchto výkonech je použití kvalitních zahraničních lokálních anestetik pro zajištění úplné bezbolestnosti všech výkonů, popř. i s použitím celkově zklidňujících látek. Samozřejmostí je sledování (monitoring) pacienta v průběhu ošetření moderními přístroji. Na přání zajistíme ošetření pacienta v "narkoze".

Následné proteticklé ošetření je provedeno ve velmi krátké době (s využitím zubní laboratoře přímo v budově) a to vysoce estetickými materiály zahraniční provenience.

Keramická zubní laboratoř je vybavena nejmodernější technologií na výrobu keramických korunek a můstků.

Zubní technici jsou vyškoleni v zahraničí (SRN) a pravidelně absolvují stáže v zahraničí i tuzemsku. Korunkové protézy jsou zhotoveny z kvalitních vysoce estetických materiálů. Pro kovokeramiku se používají slitiny neobsahující zdraví škodlivé látky. Všechny používané materiály pro laboratoř i ordinaci jsou registrované a schválené pro použití v České republice. Předností centra je možnost přímé spolupráce mezi lékařem a laborantem přímo u pacienta. Individuální estetické doladění každé zubní náhrady provádí ošetřující tým přímo v ordinaci u pacienta.

Samozřejmostí je léčení zubního kazu moderními výplňovými materiály z estetických "kompozitních" setů. (Na žádost pacienta s použitím LASERu místo klasické vrtačky nebo turbiny.) Ošetření kořenových kanálků se provádí moderními postupy "laterální kondenzace" s využitím inertních - k organizmu netečných - materiálů. To vše u ležícího pacienta s důrazem na tzv. čtyřruční ošetřování lékařem a sestrou.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Lubomír Beran Jiný

Ještě horší ,než jsem čekal. Lékař nebyl v ordinaci, místo toho mi preventivní prohlídku a rentgen provedla sestra z bakalářským vzděláním. Nepožadoval jsem preventivní prohlídku ani rentgen. Za obojí jsem zaplatil XXXX Kč. Pozor tato ordinace nemá uzavřenou smlouvu s žádnou pojišťovnou. Paní, co mě vyšetřovala jsem se ptal, jestli je lékařka. Odpověděla skoro... Velmi špatná komunikace, neřekla mi, co bude provádět a kolik to bude stát. Po vyšetření mě zavedla na recepci, kde jsem musel zaplatit XXXX Kč. POZOR!!! Již nikdy více tato ordinace, hledal jsem zubaře v okolí bydliště, ale raději než tohle, tak to budu raději dojíždět 200 km. Za mě naprostá hrůza. Bc. Jiří Ošlejšek

MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS. Bolest čelistního kloubu po trhání osmičky.

Pan doktor mě přijal s bolestí čelistního kloubu po trhání osmičky jiným lékařem. Přestože jsem nebyla objednaná, vzal mě o své polední pauze, místo ošetřil laserem, pečlivě mi vysvětlil, o co se jedná a jak mám dále postupovat. S jeho naprosto profesionálním přístupem a příjemným chováním jsem byla velmi spokojena. Tohoto lékaře jsem si zvolila na základě doporučení, přijela jsem za ním až z Pardubic a rozhodně se do jeho ordinace budu vracet. M. Kuřátková

MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS. Záňet zubních kanálků

Maximální spokojenost za profesionálně odvedenou práci, žádná rychlovka jako u běžného zubaře jen aby stihli odbavit co nejvíce pacientů, individuálně se vám bude věnovat jako kdyby jste byli jediný pacient, než se začne opravovat,předělávat tak se všechny nalezené problémy prokonzultují přímo před zákrokem "v křesle" a máte k výběru několik panem doktorem navrhnutých možností jak problém vyřesit, většina práce a hlavně vrtání,broušení zubu a čištění kanálků prováděno pod mikroskopem, takže přesnost zákroku je bezkonkurenční,osobně jsem se s touto technikou setkal poprvé, ordinace vybavena všemi nejmodernějšími pomůckami a přistroji, laserový "urychlovač hojeni", "3D CT scaner" celé ústni dutiny, nahraný 3D obraz téměř celé vaši hlavy můžete dostat vypálený na cd disku, ani nevim jak se ty přístroje nazývají, píši to jako lajk,tak se omlouvám za neodbornost :-) Moc příjemný a ochotný personál (sestřičky),které nikdy nemaji protivnou náladu :-D
    Doporučuji všem kteří chtějí mít své zuby v naprostém pořádku i do dalších let, levné to rozhodně není, jelikož nic nehradí pojištovna,ale odvedená práce za to stojí, i za tu vyšší cenu to nelze srovnávat s klasickým obvodním zubařem.
    Stanislav Němec - Jaroměř

MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS.

Děkuji za doporučení!

MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS.

Profesionální přístup, pohodový personál, při akutní bolesti můžete volat i v noci, bezbolestné ošetření zubů. Naprostá spokojenost, můžu jen doporučit.

MUDr. Lubomír Beran resekce moudráku

Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu.

Kontakt

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov 552 02 Zobrazit v Goole Maps