ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

(27 názorů)

Pracovní tým společnosti Aries je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu od částečných až po úplné ztráty zubů. Specializujeme se na velké výkony rekonstrukčního charakteru. Všem zákrokům předcház... Více

O nás

Ordinace

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Velký Třebešov 118

552 02 , Velký Třebešov , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Pracovní tým společnosti Aries je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu od částečných až po úplné ztráty zubů. Specializujeme se na velké výkony rekonstrukčního charakteru. Všem zákrokům předchází podrobný rozbor situace v ústech a zhotovení plánu ošetření s využitím nejmodernějších pomocných vyšetřovacích metod vč. radioviziografie (okamžitý počítačem zpracovaný rentgenový snímek zubů s podstatně nižší dávkou ozáření pro pacienta), popř. počítačové tomografie ve spolupráci s fakultním pracovištěm aj. Samozřejmostí je účast dentální hygienistky v úvodu každé rekonstrukce i při průběžných kontrolách.

Součástí areálu je i moderně vybavený operační sál k provádění ambulantních stomatochirurgických zákroků - komplikovaných extrakcí zubů moudrosti, resekcí (odstranění) chorobně změněných kořenových hrotů a "váčků", zavádění dentálních implantátů pro možnost zhotovení pevných můstků i u částečně nebo zcela bezzubých pacientů, aplikaci umělých kostních náhrad aj. Samozřejmostí při všech těchto výkonech je použití kvalitních zahraničních lokálních anestetik pro zajištění úplné bezbolestnosti všech výkonů, popř. i s použitím celkově zklidňujících látek. Samozřejmostí je sledování (monitoring) pacienta v průběhu ošetření moderními přístroji. Na přání zajistíme ošetření pacienta v "narkoze".

Následné proteticklé ošetření je provedeno ve velmi krátké době (s využitím zubní laboratoře přímo v budově) a to vysoce estetickými materiály zahraniční provenience.

Keramická zubní laboratoř je vybavena nejmodernější technologií na výrobu keramických korunek a můstků.

Zubní technici jsou vyškoleni v zahraničí (SRN) a pravidelně absolvují stáže v zahraničí i tuzemsku. Korunkové protézy jsou zhotoveny z kvalitních vysoce estetických materiálů. Pro kovokeramiku se používají slitiny neobsahující zdraví škodlivé látky. Všechny používané materiály pro laboratoř i ordinaci jsou registrované a schválené pro použití v České republice. Předností centra je možnost přímé spolupráce mezi lékařem a laborantem přímo u pacienta. Individuální estetické doladění každé zubní náhrady provádí ošetřující tým přímo v ordinaci u pacienta.

Samozřejmostí je léčení zubního kazu moderními výplňovými materiály z estetických "kompozitních" setů. (Na žádost pacienta s použitím LASERu místo klasické vrtačky nebo turbiny.) Ošetření kořenových kanálků se provádí moderními postupy "laterální kondenzace" s využitím inertních - k organizmu netečných - materiálů. To vše u ležícího pacienta s důrazem na tzv. čtyřruční ošetřování lékařem a sestrou.

Zákroky

 • Extrakce zubů
 • Zavádění dentálních implantátů
 • Bělení zubů

Vyšetření

 • Celokeramické estetické korunky
 • Keramické estetické fasety

Nemoci

 • Bolest zubů

Názory o lékařích ze zařízení

 • Lubomír Beran

  Zubař, MUDr.

  • M
   Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.Služby: resekce moudráku

   Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu.

  • P

   Profesionální a velmi pečlivý zubař, ale bohužel neuvěřitelná čekací doba (hodina a pul!!!) i navzdory objednání...

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře


 • Ahmad Amin AboSaleh DDS.

  Zubař, MDDr.

  • J
   Umístění:

   fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže.

  • K tomuto lékaři jsem se objednala na základě doporučení mé zubní lékařky, kvůli mikroskopickému vyšetření dolní stoličky. Pan doktor prohlédl zub mikroskopem, a protože byl prasklý kořen, tak byl zub odstraněn. Vše probíhalo úplně bezbolestně, pod anestezií. Dále bylo na 3D scanu zjištěno, že mám v horní čelisti u jednoho zubu (již cca 15 let) přeplněný kanálek a kousek čepu byl přes kořen zubu zaražen až do kosti. Bylo mi nabídnuto odstranění tohoto kousku z kosti. Vzhledem k tomu, že už z minulých návštěv u pana doktora, kdy musel být tento zub znovu otevřen, vyčištěn a zaplněn, vše probíhalo bezbolestně, jsem se rozhodla nabídku přijmout. Celý postup mi byl předem dokonale vysvětlen. Byla rozříznuta dáseň a kost nad zubním kořenem byla postupně odvrtávána až byl ostraněn i kousek čepu, který tam byl zaražený. Vše probíhalo opět pod anestezií, takže celý zákrok i když byl náročný, byl bezbolestný. Děkuji panu doktorovi a jeho sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Mohu ho všem co chtějí mít krásné a zdravé zuby doporučit. Pracuje s moderními přístroji a proto je jeho práce vždy precizně odvedena. I když se všechny zákroky zde musí platit, máte ale jistotu, že Vaše zuby budou ošetřeny důkladně a na dlouhou dobu.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře