Broumov

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

54963 Machov 119, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší doktor široko daleko jezdíme jen k němu a doporučujeme dalším lidem, kteří jsou také spokojení. Doporučujeme. Více

Chirurgická ambulance

• „Během terapie vedené p. Polákem se změnil můj pohled na životní okolnosti, které mi do té doby připadaly příliš těžké. Děkuji mu za zpracování smutných témat okolo odchodu mě blízkého člověka, ale jsem ráda i za nový vhled do běžných situací života (nedorozumění, konfliktů ...). Velmi si cením empatie, pochopení a taktu, s kterým mě dovedl přivést k novému, jinému pohledu na věc. Moc mi to pomohlo! Více

Elišky Krásnohorské 672, Náchod Mapa

psychologická ambulance

• „Jsem pacientem u paní doktorky již mnoho let a jsem s Tím,jak přistupuje k problémům nad míru spokojen. Je velmi precizní,vlídná a má skutečný zájem o své pacienty. Mimo to má vynikající sestřičku,se kterou tvoří neskutečně profesionální a vždy příjemný tým. Více

Jiřího z Poděbrad 221, Hronov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „K PANÍ DOKTORCE KOHOUTOVÉ CHODÍM UŽ 7 ROKŮ,DOSTALA MNE ZE VŠECH GYNEKOLOGICKÝCH PROBLÉMŮ,DOKONCE MNE I OPEROVALA,MÁM JI VELMI RÁDA A NIKDY BYCH JI NEMĚNILA Více

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• Praktický lékař

„Je to výborný lékař.Jsem moc spokojeny že jsem u něho.Jeho sestra je moc milá a příjemná a vždy ochotná pomoci neb poradit. Více

třída Masarykova 30, Broumov Mapa

• „Pan Růžička je ochotný a hodný.Ordinace velice příjemná

třída Masarykova 30, Broumov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velmi dobry gynekolog, vzdy vse perfektne vysvetli a dobre poradi. Nemohu si ho vynachvalit. I sestricka je ochotna a vstricna Více

Broumov Mapa

• „Dosud jsem vystřídal spoustu zubařů, ale pan Blažek je určitě jeden z nejlepších. Jsem rád, že mohu být jeho pacientem. Trpělivý a pohodový přístup, dokáže poradit, vysvětlit, udělá si čas, nestresuje, má minimální čekací dobu, při objednání jdu včas na řadu. Těší mě, že ordinuje v našem městě, ale dojížděl bych za takovouto péčí asi kamkoliv. Více

17. listopadu 388, Police nad Metují Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „..Pan doktor,je prostě Náš pan doktor:) Chodila jsem k němu i já celé své dětství,i moji sourozenci.Teď je mému dítěti už 11 let,a za celou tu dobu,tu byl vždy pro nás,vždy ochotný,milý,vždy poradil,nikdy bych neměnila!Je to už člen naší rodiny! :) Martina Více

Broumov Mapa

• „Perfektní a precizní práce pana doktora! Velmi rád ho navštěvuji 2 ročně. Naprostá spokojenost po všech směrech včetně přístupu sestřičky! Více

5. května 14, Meziměstí Mapa

DLK s.r.o. - praktické zubní lékařství

• „CHODÍM K NĚMU ASI 20 LET ZE ZAČÁTKU VÝBORNÝ VŠE PROBRAL VYSVĚTLIL PORADIL PROSTĚ POHODA ALE ČASEM JAK ZJISTIL ŽE ZUBAŘU JE NEDOSTATEK A LIDÍ NEMAJÍ NA VÝBĚR TAK SE HODNĚ ZMĚNÍL AROGANTNÍ NEPŘÍJEMNEJ NIC NEVYSVĚTLÍ PROSTĚ PROTIVA JAK ŽENSKÁ KDYŽ MÁ MENZES. KDYBY BYL V OKOLÍ NĚKDO VOLNEJ OKAMŽITĚ KONČÍM MUSÍM ALE UZNAT ŽE PRAXI ZVLADÁ V POHODĚ JEN TO CHOVÁNÍ . Více

Sadová 44, Broumov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velice profesionální přístup, milá, ochotná, citlivá. Umí se vcítit do ustrašené, nervózní dušičky. Vše vysvětlí. Na vysoké odborné úrovni. Škoda, že k ní z dúvodu mého přestěhování nemohu chodit nadále- přes celou republiku se to nedá... Více

E. Beneše 1549, Police nad Metují Mapa

VISUS, spol. s r. o.

• „Jsem s panem doktorem velmi spokojená, chodila jsem k němu několik let. Vždy byl milý, s dobrou náladou, vstřícný. Nikdy jsem se nemusela moc vyptávat, vše mi vždy do podrobnosti vysvětlil. Moc lituji, že teď v těhotenství k němu již z důvodu vzdálenosti nemůžu chodit. Je to opravdu úžasný člověk. Více

Broumov Mapa

• „Kamarád byl u pani doktorky na čistění kanálku a amalganovou výplň.Platil 1000Kč.Doktorka to vysvětlila ,že má nové přístroje.Až pojedete s novým autobusem,tak se nedivte,že zaplatíte víc za jízdné. Více

Jiřího z Poděbrad 937, Hronov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dávám velmi dobrý jen proto že se zubaři nemám moc zkušeností, ale že se u pana doktora citím velice dobře a chodím k němu s klidem a bez strachu co mě zas čeká. Tímto i pana doktora zdravím a těším se na další léta snad bez kazu:) Zdeněk Více

• Praktický lékař, Internista

„Na pana doktora Langera nedám dopustit !

Aloise Jiráska 107, Teplice nad Metují Mapa

MEDICA - LANGER s.r.o.-PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Je zkušený praktik,dokáže motivovat k úspěšné léčbě.

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Je to vynikající zubař,profesionál,lidský přístup,smekám. Szabó Ladislav-Hejtmánkovice

Horní 109, Teplice nad Metují Mapa

ZNL spol. s r.o. - zubní ordinace