Týniště nad Orlicí

Jakého specialistu hledáte?
  • „Máme díky Arletě dvě krasné děti, do smrti budeme vděční Pan doktor je špičkou ve svém oboru, skvělý diagnostik, léčba vždy přesně na míru, neexistuje problém, na který by nenašel řešení. Všechna čest a doporučuji všem, co mají potíže s početím. Z jedné věci jsem ale byla ke konci trochu zklamaná. Jezdila jsem tam intenzivně posledních šest let. A za ty roky se někam vytratila taková ta,,rodinná" atmosféra a ubylo času pro každého zvlášť.. Škoda. Ale i tak dávám pět hvězdiček. Jsou nejlepší z nejlepších. Více

Komenského 702, Kostelec nad Orlicí Mapa

ARLETA IVF, s.r.o.

• Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Podle zkušeností z jiných pracovišť mohu zodpovědně říci, že práce paní Jany je nejlepší kterou jsem zažila. Mám problémy s paradentózou, zubním kamenem a plakem a se vším si dobře poradila. Doporučila mi i pomůcky ústní hygieny které jsem předtím neznala. Je pečlivá, ošetření bezbolestné a perfektní. Více

Revoluční 724/7, Praha Mapa

Jana Norkin, DiS.

Bělení zubů

od 6 000 kč

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Vynikající přístup. Vše mi bylo vysvětleno, každý postup, jak o zuby pečovat a užasný výsledek. Hygiena vůbec nebolela a vím, že se příště budu těšit, což je v souvislosti s vyšetřením zubů spíše neobvyklé :-). Rozhodně doporučuji a díky za tak šikovné ruce :-). Více

Chelčického 445/12, Hradec Králové Mapa

Ordinace dentální hygieny DentiRo

Bělení zubů

od 4 400 kč

• Plastický chirurg

„V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý Více

Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

• Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka Tošovská nyní pracuje v Hradci Králové. Jezdím za ní z Prahy, protože se mi zde v Praze nepodařilo najít takového specialistu, jakým je právě paní doktorka. Velmi děkuji za její skvělou péčí. Mockrát děkuji. Honza Adámek Více

Jana Masaryka 23, Mapa

• „Na pana docenta nemohu nikdy zapomenout.Trpím RS a pan docent mě už v roce 2000 nasadil tu nejlepší léčbu a skoro dvacet let mě drží v relativně dobrém stavu bez atak.Jen škoda,že musel odejít z nemocnice a nakonec zřejmě musela odejít i jeho manželka,výborná lékařka.Bez jejich přítomnosti se cítím velmi opuštěná,nová lékařka mě nezná a tak jen napíše recept a jsem hotová. Chtěla bych jim za vše moc poděkovat. Více

Plácelova 1257/103, Hradec Králové Mapa

Privátní ordinace neurologie

Plácelova, 1257, Hradec Králové Mapa

NEUROLOGIE - RS CENTRUM s.r.o. - DĚTSKÁ NEUROLOGIE

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

Nitrooční injekce

od 13 500 kč

Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Oftex s.r.o.

• „Vrchlabi place,nad odchodem velmi kvalitniho Lekare, ktery odvadel nadstandartni peci bez ohledu na casovou vytizenost. Ordinoval i prez konec ordinacnich hodin.V akutnich pripadech vzdy pomohl.Lekar s jehoz vysoce kvalitni praci , jde ruku v ruce lidskost a ochota, lekarska dovednost mnohdy uznavana lekari s dlouholetou praxi.Dekuji vam pane Doktore za vasi peci a ochotu.! I prez vzdalenost k vam radi prijedeme k osetreni a prohlidkam a cenime si toho ze muzeme!!! Preji vam, mnoho spokojenych pacientu , spokojeny rodinny zivot cele rodine! Jsme s pozdravem. Vesela lucie, Vesely leos, Vesely Mathias. Vrchlabi. Více

nám. Dr Lutzowa 244, Vamberk Mapa

Petrák stomatologie s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 2 100 kč

• Plastický chirurg

„V pondeli jsem byla u pana doktora Fibira na operaci a jsem opravdu nesmirne spokojena.Hodne jsem se trapila se stavem pred operaci, ale diky panu doktorovi a jeho profesionalnimu pristupu a lidskosti byl zakrok bez sebemensich problemu.Vsem mohu vrele doporucit tohoto lekare.Diky moc M.Michalova Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Oddělení plastické chirurgie FN Hradec Králové

• Praktický lékař, Onkolog, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• „Od svých deseti let mám velké problémy s návštěvou zubního lékaře. Proto jsem se bála i (pro někoho jednoduchého výkonu) trhání zubů moudrosti. Pan doktor Hrubý mi vše předem vysvětlil a při samotném výkonu komentoval, co právě dělá, což bylo uklidňující. Zákrok byl velmi rychlý a bezbolestný. Pana doktora mohu doporučit nejen pro jeho profesionálnost, ale i pro až neuvěřitelnou vlídnost a laskavost. Přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě!!! Více

Štefánikova 535/48, Hradec Králové Mapa

Zubní ordinace 5P s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Labská kotlina 1220, Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Paní doktorka mi neskutečně pomohla v těžké životní situaci (jak farmakoterapií, tak psychoterapií), teď už se vídáme jednou za čas, není to naštěstí potřeba. Je to profesionálka a má můj velký obdiv a vděk. Více

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická ambulance Elenio s.r.o.

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychoterapeutické centrum Hradec Králové