Ústí nad Orlicí

Jakého specialistu hledáte?
  • „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let. Je milá, vstřícná. Vždy dobře poradila, nikdy jsem se v ní nezklamala a ráda na ni vzpomínám. Více

Újezdská 1180, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro děti a dorost

• Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi chválím celé zubní centrum. Velmi příjemné překvapení z přístupu lékařů a celého týmu. Práce paní Mullerové je na špičkové úrovni. Profesionální vystupování, ochota poradit a pomoci je u ni samozřejmostí. Vše s lidským přístupem a hlavně úsměvem. Všem doporučuji. Více

Javornického 198, Vysoké Mýto Mapa

Dentální centrum

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie

• „Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu. Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových. Více

Husova 582, Ústí nad Orlicí Mapa

• „Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni! Více

Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice a.s.